Wybierz daty
Split

nurkowanie z rurką

  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 83
Sortuj według:
1 - 16 / 83

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu nurkowanie z rurką w: Split

Oprócz atrakcji typu nurkowanie z rurką jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Split?

W: Split są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Split: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Split? Kliknij tutaj.

Split: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 831 opinii

Ta wycieczka łodzią jest świetna tylko ze względu na gospodarza, Marco! Na początku myślisz „o mój Boże, jest nas wielu”, ale potem Marco zaczyna mówić i rozumiesz cel kilku osób więcej, nawiązujesz nowe znajomości (i to jest gwarantowane). Jedzenie było dobre we wszystkich odmianach (ryby / mięso / wegetariańskie), dają również wypieki / pączki na łodzi jako znak powitalny, co było niespodziewanie dobre. Napoje są nieograniczone, masz wino, różowe, lemoniadę i oczywiście wodę. Jeśli jesteś bardziej piwem lub słodkimi napojami (jak coca cola lub inne), mają oba. Wszystkie trzy destynacje były naprawdę ładne i czyste, temperatura wody idealna (około 22°/23°C). Jeśli chcesz przyjemnej i dobrej wycieczki łodzią, MUSISZ mieć jako gospodarza Marco! Zaufaj mi, nie żałuję

Punktem kulminacyjnym moich wakacji! Piękny widok z łodzi. Wyspy były również bardzo piękne i bawiliśmy się świetnie i nie nudziliśmy się ani przez chwilę. Miejsce na lunch było nawet zarezerwowane dla nas na Hvarze, gdzie zostaliśmy powitani przez właściciela! Super słodki przewodnik (kiedy groziliśmy, że się spóźnimy, ponieważ nie mogliśmy znaleźć łodzi, przyszła nas szukać) i kapitan, inni podróżnicy na łodzi również byli bardzo mili.

Bardzo dziękuję za ten niesamowity dzień! Carmen i Luka byli tacy mili!! Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana: różne wyspy były tak piękne, a niebieska jaskinia niesamowitym przeżyciem! Naprawdę doceniamy też piękne plaże, na których można się opalić :D i specjalne wyróżnienie za rockową playlistę na motorówce! Wysoce rekomendowane!

Super! Ekstra atmosfera. Wspaniała ekipa. Podróż zaczęła się punktualnie - najpierw Trogir i zwiedzanie, potem wyspa Dvenik i laguna (można ponurkować, pochodzić po wyspie, jest też bar), a na koniec jeszcze jedna wyspa Okrug i plaża Labadusa :) naprawdę bardzo polecam! Piękne widoki :)

Wycieczka super! Jednak nie polecam dla ludzi z powazmiejszymi problemami z kręgosłupem bo skoki na falach bywają nagłe i gwałtowne. Adrenalina przy powrocie sięgała zenitu ale było cudownie, piękne miejsca, plaże, błękitna grota to bajka Polecam w 100%