Split
nurkowanie z rurką

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu nurkowanie z rurką w: Split

Oprócz atrakcji typu nurkowanie z rurką jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Split?

W: Split są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Split: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Split? Kliknij tutaj.

Split: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 831 opinii

Nasz przewodnik Filip był niesamowity! Miał dużo energii, rozrywki i był dobrym kapitanem. Zrobił wszystko, abyśmy mogli cieszyć się tą podróżą. Podróż motorówką to zdecydowanie zastrzyk adrenaliny. Ogólnie wycieczka była również świetna, po prostu żałujemy, że nie mamy jeszcze 30 minut na dokończenie zwiedzania Trogiru. Poza tym polecamy go w 100%, takie zabawne doświadczenie!

A great adventure around the islands around Spit. Skipper did his best to make the trip unforgettable (huge applause). The guide clearly explained the rules and pointed out the most interesting places. In the meantime, we saw the dolphins. Travel from sunrise to sunset. I highly recommend it to everyone

Super wycieczka! Błękitna jaskinia to sztos! Spacer po tak urokliwych wyspach to sama przyjemność, a widok z fortecy na Hvar nie do zapomnienia. Błękitna laguna... MEGA. Mogłoby być tylko troszczkę więcej czasu tam. Serdecznie dziękujemy Vlatce i Mario! Ekipa na 5/5!

Fajna wycieczka, pełna zabawy na łodzi. Niesamowity personel, pyszne jedzenie i świetna obsługa. Moi przyjaciele i ja naprawdę się podobało. Zdecydowanie polecam wszystkim.

Niesamowite doświadczenie! Niesamowita przejażdżka na piękne wyspy, jedzenie i napoje na wyspach. 10/10 poleciłoby.