Split
nurkowanie z butlą

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu nurkowanie z butlą w: Split

Oprócz atrakcji typu nurkowanie z butlą jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Split?

W: Split są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu nurkowanie z butlą w: Split obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Split: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Split? Kliknij tutaj.

Split: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 61 opinii

Naprawdę dobra zabawa, przewodnik (Mate) był bardzo pomocny i cierpliwy, a także świetna grupa. Trochę wspinaczki na początku i na środku, ale przewodnik pomaga w tym, gdzie się wspinać, więc jesteśmy bezpieczni. Zdecydowanie potrzebuję butów do kajakarstwa, a skarpetki zapewniają warstwę fikcyjną. Żałuję, że nie zabrałem aparatu do zrobienia kilku zdjęć ... z całym wyposażeniem nie miałem wodoodpornego portfela. Małe przypomnienie, że jest to możliwe lub jeśli przewodnik może trochę zająć, sprawiłoby, że było to naprawdę niezapomniane. Spotkaliśmy się na miejscu spotkania, co było nieco mylące, ponieważ nazwa budynku nie została podana .... skończyło się na kawie, a kelner wskazał nam grupę i wyszło dobrze. Ogólnie gorąco polecam !!

Świetna aktywność! Doceniliśmy! Małym minusem jest to, że było nas wielu i musieliśmy długo czekać. W przeciwnym razie instruktorzy są najlepsi, przyjaźni i uprzejmi! !

Super wycieczka, wspaniałe doświadczenie, idealne dla tych co jeszcze nigdy nie próbowali canyoningu lub już mają jakieś doświadczenie :)

Wycieczka była po prostu świetna! Super zorganizowany, zabawny przewodnik i niesamowicie piękna przyroda. Zdecydowanie możemy go polecić!

Świetne doświadczenie ... nie robisz tego codziennie ... super sympatyczni przewodnicy ...