Split
nocą

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu nocą w: Split

Oprócz atrakcji typu nocą jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Split?

W: Split są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Split: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Split? Kliknij tutaj.

Split: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0 / 5

na podstawie 1 opinii

Ja i moje dziecko świetnie się bawiliśmy na łodzi podwodnej. Zaczęło się jako wycieczka panoramiczna z widokiem na piękną promenadę Riva i pałac Dioklecjana. Po wyjściu z portu zeszliśmy do kabiny i mogliśmy bardzo wyraźnie zobaczyć dno. Słyszałem, że czasem w oddali widać delfiny, ale niestety tego dnia ich nie widzieliśmy. Mimo wszystko był to miło spędzony czas, szczególnie dla nas, którzy nie mieli czasu na dłuższą trasę.

Super atrakcja dla dzieci. 3 latek był bardzo zainteresowany. Podróż wzdłuż wybrzeża w stronę Trogir z pięknym widokiem na Split. Warto było skorzystać z atrakcji chociaż życie pod wodą było dość skromne. Polecam, szczególnie rodzinom z dziećmi max. do 9-10 lat. Starsze dzieci nie będą raczej zainteresowane :)

Fantastyczne doświadczenie. Połowa wycieczki była nad ziemią z niesamowitymi widokami. Druga połowa była pod wodą w łodzi podwodnej. To było naprawdę fantastyczne i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie. Zobaczyliśmy ryby i koralowce. To było naprawdę cudowne.

To była świetna krótka wycieczka, pierwsze 15 minut pozostajesz na szczycie, aby zobaczyć piękną panoramę Splitu, a następnie wchodzisz do środka, aby zajrzeć pod wodę. To bardzo dobra, zabawna i tania trasa!

Wycieczka prefektów poszła dobrze. Panorama rzeki Rivy wzdłuż wybrzeża i wycieczka podwodna są imponujące. Polecany młodym i starym, chętnie ponownie.