Wycieczka całodniowa

Ze Splitu lub Trogiru: Mostar i wodospady Kravica w grupie

Organizator atrakcji: Portal travel agency

Ze Splitu lub Trogiru: Mostar i wodospady Kravica w grupie

Organizator atrakcji: Portal travel agency

Od 327,37 zł za osobę

Weź udział w wycieczce ze Splitu do urokliwego Mostaru i wodospadów Kravica. Zobacz kultowy elegancki Stary Most nad rzeką Neretwa i podziwiaj cudowne widoki na wodospady Kravica, gdzie możesz również popływać.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i higieny. Aby uzyskać szczegółowe informacje, po dokonaniu rezerwacji zapoznaj się z treścią kuponu. Dowiedz się więcej
Czas trwania 11 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Omiń kolejkę do kasy biletowej
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zobacz to, co najlepsze w Bośni podczas tej jednodniowej wycieczki ze Splitu lub Trogiru do Mostaru
 • Przejedź przez granicę między wybrzeżem Dalmacji a zapleczem
 • Zobacz najpiękniejszy i największy meczet w Hercegowinie, zbudowany w 1557
 • Odkryj wodospady Kravica, słynną strefę pływania i pikniku
 • Przejdź przez Stary Most, najbardziej znany punkt orientacyjny Mostaru, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO
Pełny opis

Opuść Chorwację na cały dzień i ciesz się wycieczką grupową do Mostaru i wodospadu Kravica, 2 z najbardziej satysfakcjonujących miejsc w Bośni.

Najpierw odwiedź piękne osmańskie miasto Mostar. Twój przewodnik pomoże Ci poznać bogatą historię miasta i dziedzictwo islamskie. Dowiedz się o przejściu Mostaru od wieków rządów osmańskich do okresu pod panowaniem Cesarstwa Austro-Węgierskiego. Odwiedź zabytkowy bazar i słynny meczet w Mostarze. Następnie udaj się do XVI-wiecznego Starego Mostu Stari Most; wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, który jest jednym z najwspanialszych przykładów architektury islamskiej na Bałkanach. Wycieczka będzie prowadzona z przewodnikiem, ale będziesz miał również okazję samodzielnie poznać najbardziej urokliwe miasta Bośni.

Zapraszam do robienia zakupów w wolnym czasie. Możesz również zjeść tradycyjny lunch w kawiarni lub restauracji. Po obiedzie udaj się w stronę pięknego wodospadu Kravica, kamiennej oazy, w której możesz podziwiać przyrodę i popływać, jeśli pozwoli na to czas, zanim wrócisz do Splitu.

Wliczone w cenę
 • Odbiór i odbiór z głównego miejsca spotkania
 • piesza wycieczka po Mostarze
 • Transport wygodnym, klimatyzowanym autobusem turystycznym
 • Lokalny przewodnik turystyczny
 • Jedzenie i napoje
 • Opłata za wstęp do wodospadu Kravica (10 € za osobę)
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Wewnątrz pojazdów należy zachowywać dystans od innych osób
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Miejsce zbiórki może zależeć od wybranej opcji.

Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport
 • Wygodne obuwie
 • Aparat fotograficzny
 • Wygodne ubrania

Co trzeba wiedzieć

 • Ze względu na przejście graniczne z Bośnią i Hercegowiną obowiązkowy jest paszport i odpowiednia wiza (jeśli jest wymagana). Wymagania dotyczące wiz podróżnych różnią się znacznie w zależności od narodowości i miejsca docelowego. Informujemy, że ponosisz wyłączną odpowiedzialność za posiadanie ważnych dokumentów podczas wycieczki
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 224 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,8/5
 • Transport
  4,8/5
 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Bezpieczeństwo
  4,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

To świetna wycieczka w małej grupie do Mostaru. Przewodnik był pouczający i zabawny. Przewodnik po Mostarze był podekscytowany, że może nas opowiedzieć o Bośni i Hercegowinie. Poszliśmy za jej zaleceniami na lunch i zjedliśmy najlepszy posiłek przez całe nasze wakacje. W drodze do wodospadów napotkaliśmy ulewne deszcze, ale nasz kierowca bezpiecznie nas tam dowiózł. Wodospady były idealnym zakończeniem bardzo upalnego dnia. Wiele się nauczyłem podczas tej podróży i polecam go każdemu, kto chce dowiedzieć się więcej o tym obszarze.

Czytaj dalej

9 sierpnia 2022

Nasz przewodnik i kierowca byli bardzo kompetentni i zrobili wszystko, aby nasza podróż była wygodna. Przewodnik mówił doskonale po angielsku i był bardzo dobrze poinformowany o historii Chorwacji Bośni i Hercegowiny oraz zasadniczo całego regionu Morza Bałtyckiego. Kierowca był zabawny i zabawiał nas, czekając, aż policja imigracyjna zeskanuje nasze paszporty. Był szybki, ale bezpieczny.

Czytaj dalej

6 października 2019

Odbiór: dobry autobus przyjechał na czas, a inni wysiadali. Wstępne wiadomości e-mail były miłe i informują, jeśli nie masz pewności, co było najlepszym miejscem spotkania. Logistyka: mała grupa, która była świetna, ponieważ musieliśmy czekać na granicy tylko godzinę (tam iz powrotem). Wycieczka po Mostarze była świetna. Przewodnik miał poczucie humoru i naprawdę informował nas o historii Bośni. Nastąpiło zamieszanie co do czasu spotkania 2: 00-2: 30 lub 3:00, co było denerwujące, więc wszyscy muszą następnym razem znaleźć się na tej samej stronie. Druga część była interesująca, ponieważ wybrałeś albo założenie wzgórza, albo spadki, a oni po prostu zrzucili cię na dół wzgórza i musisz zapłacić 5 euro, aby dostać się do rzeczywistego miejsca Mary. Ale ogólnie była to miła wycieczka i polecam

Czytaj dalej

30 września 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 28210