Wybierz daty
Split

Bilety wstępu

  • Bilety wstępu
Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj według:

Split: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Split? Kliknij tutaj.

Split: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1188 opinii

Wycieczka była świetną zabawą. Niestety wcześnie rano powiedziano nam, że nie będziemy mogli odwiedzić Błękitnej Groty ze względu na wczorajszy wiatr i wysokie fale, które się w jego wyniku uformowały. Niestety nie można wpływać na naturę, ale przewodnicy dali nam możliwość przełożenia zwiedzania. Jazda motorówką była fajnym przeżyciem. Nasz przewodnik wyjaśnił nam wszystko przed wyjazdem na kolejną wyspę, co tam robić i jak długo możemy tam zostać. Dzień był bardzo miły i chociaż nie udało nam się zobaczyć Błękitnej Groty, w drodze powrotnej zauważyliśmy z daleka kilka delfinów.

Punktem kulminacyjnym moich wakacji! Piękny widok z łodzi. Wyspy były również bardzo piękne i bawiliśmy się świetnie i nie nudziliśmy się ani przez chwilę. Miejsce na lunch było nawet zarezerwowane dla nas na Hvarze, gdzie zostaliśmy powitani przez właściciela! Super słodki przewodnik (kiedy groziliśmy, że się spóźnimy, ponieważ nie mogliśmy znaleźć łodzi, przyszła nas szukać) i kapitan, inni podróżnicy na łodzi również byli bardzo mili.

Bardzo przyjemny. Bardzo miła obsługa. Wizyta trwa 45 minut, a w części podwodnej jesteś przez 20 minut w turkusowych wodach. Polecam.

Dla naszych dzieci atrakcja na wakacjach w wieku 1, 3 i 5 lat.

Dosyć szybko motorówka płynie reszta podobała nam się bardzo!