Wybierz daty
Split

atrakcje dla całej rodziny

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny w: Split

Oprócz atrakcji typu atrakcje dla całej rodziny jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Split?

W: Split są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu atrakcje dla całej rodziny w: Split obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Split: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Split? Kliknij tutaj.

Split: Co mówią inni?

Ustalenia były bardzo dobrze zorganizowane, a przewodnik był bardzo kompetentny i przystępny. Rozważaliśmy zrobienie własnej drogi w wynajętym samochodzie, ale cieszyliśmy się, że nie zrobiliśmy tego, ponieważ wszystko zostało załatwione i mogliśmy po prostu cieszyć się naszym dniem. Nie mogę polecić wystarczającej wizyty w parku krka. Już nie możemy się doczekać powrotu. Może to zabrzmieć dziwnie, ale parasol jest zdecydowanie wart zachodu, ponieważ słońce jest śmiertelnie gorące. Ogólnie rzecz biorąc, wspaniała obsługa i dzień wolny.

Meli była fantastyczna, podobnie jak cała trasa od początku do końca. Moi starsi rodzice i moje dwie młode córki odbyli pełną zabawy podróż. Cieszyliśmy się wodospadami, szlakami w Parku Narodowym Krka, ale także urokliwym miastem Sibenik i krystalicznie czystą wodą. Co więcej, nasz kompetentny i łatwy w prowadzeniu przewodnik Mile był zabawny, cierpliwy i uczciwy. Nasz dzień był niesamowitym zwiedzaniem tej części Chorwacji i zawsze będzie to niezapomniane wspomnienie. Mariana Silva

Bardzo przyjemny dzień Obsługa była bardzo przyjemna, autobus był na czas, a organizacja była na najwyższym poziomie! Jedynym minusem jest to, że brakuje nam trochę czasu na obejście parku Krka bez pośpiechu. Poza tym ze względu na oferowaną usługę gorąco polecam tę aktywność!

Koniecznie trzeba zobaczyć Park Narodowy Krka. To jest naprawdę piękne. Dzięki przewodnikowi podane są informacje, aby jak najlepiej go wykorzystać, a planowanie dnia jest łatwe, dzięki czemu możesz się nim cieszyć, nie martwiąc się o nic!

Super przewodnik, wizyta na górze! Bardzo ciepła atmosfera, gorąco polecamy idealny dzień na odkrywanie wodospadów i okolic