Atrakcje i wycieczki
Split-Dalmacja

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Split-Dalmacja

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Split-Dalmacja?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Split-Dalmacja obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Split-Dalmacja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Split-Dalmacja? Kliknij tutaj.

Split-Dalmacja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 13 489 opinii

Ponieważ wybrałem się na wycieczkę pod koniec kwietnia, na szczęście nie było tak tłoczno i można było spokojnie spacerować po drewnianych ścieżkach. Przelew był opóźniony, ale zostałem o tym poinformowany SMS-em, co bardzo mi się spodobało. Grupa była zrelaksowana i otrzymałeś dużo informacji. Nie tylko o Jeziorze Plitwickim, ale także o okolicy, kiedy byliśmy tam na 3 godziny jazdy. Nawet jako kobieta podróżująca samotnie zawsze czułam się komfortowo i bezpiecznie.

Było po prostu fantastycznie piękne... Rudi nasz przewodnik top... Jego wiedza jest niewiarygodna i nigdy nie nudzi się go słuchać. Bardzo uważni i pomocni... Wszystko poszło gładko... Niestety zapomniałem nazwiska naszego kierowcy autobusu, ale dowiózł nas znakomicie.

Świetny park i ładne otoczenie. Przewodnik (Rudolph) był bardzo zrozumiały i wiele wyjaśnił. Przejazd autobusem, a następnie łódką do idealnego parku. Krótka przerwa w Siberniku na późny obiad (14:00). 10/10 poleciłoby?

Fajna wycieczka, wszystko było dobrze zorganizowane. Nasz przewodnik dużo wiedział o historii Chorwacji i obszarach, przez które przejeżdżaliśmy, a także o parku narodowym Krka.

Bardzo ładny dzień Wodospady są wspaniałe Idealna organizacja Miasto Sibenik jest piękne?