Split-Dalmacja

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Split-Dalmacja: największe atrakcje

Split-Dalmacja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Split-Dalmacja? Kliknij tutaj.

Split-Dalmacja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 22 223 opinii

Ekipa z raftingu SUPER! Panowie, młodzi faceci bardzo pomocni i mili. Transport busem po górskich drogach również przyniósł odrobinę adrenaliny oraz piękne widoki. Cały spływ bardzo przyjemny, piękne krajobrazy i wielki plus za kąpiel w rzece i skakanie ze skałek!

Wycieczka super! Trzeba jednak być sporo czasu wcześniej na marinie, żeby połapać właściwy statek, na stronie brak info, że trzeba zadzwonić do organizatora (jęz. angielski) na który statek należy wsiąść. Poza tym zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!!! Wspaniała załoga, która zrobi wszystko aby rejs pozostał w naszej pamięci na bardzo bardzo długo. Przepiękne widoki, wygodna łódź, wspaniała muzyka na pokładzie i do tego smaczne jedzenie.

Super rozrywka, świetni opiekunowie. Z humorem, bezpiecznie. Mogłoby być trochę więcej trudniejszych momentów na trasie, ale to jednak uwarunkowanie rzeki.

The trip was great! Guys Toni and Mateo are really helpful, kind and funny! If you wanna have an amazing experience i recommend it with all my heart! :)