Dodaj daty

Port lotniczy Split

Port lotniczy Split – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

1. Wielka Brytania/Europa: Plan danych mobilnych eSim

Ułatw sobie podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w 42 najczęściej odwiedzanych regionach w Europie i Wielkiej Brytanii. Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Korzystaj z zasięgu w Austrii, Albanii, Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Cyprze, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Grecji, Gibraltarze, Węgrzech, Wyspie Man, Islandii, Irlandii, Włoszech (w tym San Marino i Watykan), Wyspa Jersey, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Liechtenstein, Luksemburg, Objęte są również Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Portugalia, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Uzbekistan, Wielka Brytania i północna Irlandia. Wszystkie modele iPhone'a wprowadzone na rynek poza iPhone'em XS mogą obsługiwać eSIM. W przypadku Androida, jeśli nie masz pewności, sprawdź, czy kwalifikujesz się do korzystania ze zdjęcia z wytycznymi. APN (nazwa punktu dostępu): internet Informacje o lokalnym operatorze: Wielka Brytania: Telefonica / Vodafone /Hutchison 3G /Wszędzie wszędzie

Podział: Chorwacja/Europa Plan danych mobilnych w roamingu eSIM

2. Podział: Chorwacja/Europa Plan danych mobilnych w roamingu eSIM

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz łączoną podróż po Europie, po prostu wybierz opcję 42 krajów europejskich, która obejmuje:Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Ukraina, Wielka Brytania, Wyspy Alandzkie, Wyspa Man, Jersey, Federacja Rosyjska, Guernsey, Liechtenstein, Macedonia, Norwegia, Serbia, Gibraltar, Turcja. Jeśli Twoje dane są wyczerpane? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:HT/Tele2

E-sim Chorwacja bez limitu danych

3. E-sim Chorwacja bez limitu danych

Odkryj magię Chorwacji, pozostając w kontakcie dzięki nieograniczonej liczbie danych eSIM w ConnectPhone. nasz eSIM gwarantuje, że pozostaniesz w kontakcie ze światem podczas odkrywania piękna i tętniącego życiem Finlandii. Nasz eSIM zapewnia nieograniczoną liczbę szybkich danych, dzięki czemu idealnie nadaje się dla podróżnych potrzebujących niezawodnego połączenia internetowego do nawigacji, przesyłania strumieniowego, dzielenia się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych lub utrzymywania kontaktu z rodziną i pracą. Dostępny na 3,7,15,30 dni, nasz pakiet eSIM zapewnia elastyczność wyboru planu, który najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu podróży. Bez względu na to, jak długo zdecydujesz się podróżować, mamy plan, który zapewni Ci łączność online.

Split: transfer łodzią motorową z lotniska do miasta Hvar

4. Split: transfer łodzią motorową z lotniska do miasta Hvar

Zarezerwuj prywatny transfer wodny z lotniska w Splicie na wyspę Hvar (miasto Hvar) wygodną łodzią motorową i profesjonalnym kapitanem. Najlepszym sposobem, aby dotrzeć bezpośrednio na wyspę Hvar, jest rejs statkiem, bez korków i czasu traconego na czekanie na promy i spędzanie czasu w korkach w Splicie. Podczas tej przyjemnej przejażdżki łodzią motorową będziesz mógł podziwiać piękno Adriatyku i pobliskich wysp. Twój kapitan będzie czekał na Ciebie po przybyciu i przewiezie Cię do portu minivanem, a stamtąd popłyniesz łodzią motorową na Hvar.

Transfer z lotniska w Splicie do centrum Splitu

5. Transfer z lotniska w Splicie do centrum Splitu

Ciesz się wakacjami, zaczynając od bezpiecznego i wygodnego prywatnego transferu z lotniska w Splicie do centrum Splitu. Nie musisz czekać w długich kolejkach, aby złapać taksówkę lub autobus. Podróżuj bezpiecznie i łatwo w klimatyzowanym pojeździe z profesjonalnym kierowcą. Nasz gospodarz spotka się z Tobą na terminalu przylotów na lotnisku i pomoże z bagażem. Skorzystaj z usług anglojęzycznego kierowcy, który pomoże Ci w każdej sprawie, jaką możesz mieć podczas podróży. Gdy już będziesz w drodze, po prostu zrelaksuj się i ciesz się podróżą do celu.

Transfer łodzią motorową z miasta Hvar na lotnisko w Splicie

6. Transfer łodzią motorową z miasta Hvar na lotnisko w Splicie

Zarezerwuj prywatny transfer łodzią motorową z miasta Hvar na lotnisko w Splicie. Zrelaksuj się i podziwiaj scenerię, podczas gdy kapitan wykonuje całą pracę za Ciebie. Po spotkaniu ze swoim kapitanem we wcześniej ustalonym miejscu spotkania, wskoczysz do swojej prywatnej łodzi motorowej i będziesz cieszyć się widokami, gdy kapitan ładuje Twój bagaż. Gdy już będziesz na pokładzie i będziesz gotowy do drogi, wyruszysz do portu w Splicie. Nie trać czasu na siedzenie w korku lub czekanie na prom, to najszybszy i najbardziej relaksujący sposób na zakończenie lub rozpoczęcie wakacyjnej przygody. Po przybyciu do portu w Splicie kierowca będzie czekał na Ciebie z klimatyzowanym minivanem, gotowym do wejścia na pokład. Gdy tylko Ty i Twój bagaż znajdziecie się na pokładzie, kierowca wyruszy na lotnisko w Splicie, aby zakończyć podróż. Ten transfer może obsłużyć do 10 osób plus bagaż.

Split: Prywatny transfer z lotniska w Splicie do Splitu

7. Split: Prywatny transfer z lotniska w Splicie do Splitu

Ta usługa transferu jest idealnym wyborem dla podróżujących z lotniska w Splicie do centralnego zakwaterowania w Splicie. Kierowca będzie na Ciebie czekał z tablicą powitalną przy bramce przylotu. Monitorujemy Twój lot i pomożemy Ci w przypadku opóźnień. Unikaj stresu związanego z korzystaniem z transportu publicznego, usiądź wygodnie i zrelaksuj się w klimatyzowanym komforcie, podczas gdy kierowca zabierze Cię bezpiecznie na wybrane lotnisko.

Chorwacja/Europa: Pakiet danych mobilnych eSim

8. Chorwacja/Europa: Pakiet danych mobilnych eSim

Spraw, aby Twoja podróż do Chorwacji była bezproblemowa dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi w Chorwacji i innych 43 europejskich regionach (pełna lista poniżej). Kup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie oraz wybieraj spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Wystarczy zeskanować kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu bez odpadów. Zdobądź jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM na bieżąco. Po aktywacji Twoja ochrona rozpocznie się zgodnie z wybranym okresem. Większość urządzeń wprowadzonych na rynek po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS nowszych modeli, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie z wytycznymi dotyczącymi zgodności, aby potwierdzić uprawnienia. Jeśli po zainstalowaniu tej karty eSIM nie możesz połączyć się z Internetem, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów w kuponie GYG. Zasięg sieci: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Niemcy, Gibraltar, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Wyspa Man, Włochy, Jersey, Kazachstan, Łotwa, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Macedonia Północna, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Uzbekistan i Watykan. Operatorzy do wykorzystania w Chorwacji: Hrvatski Telekom(T-Mobile) & A1 Hrvatska(Vipnet)

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj wg:

Port lotniczy Split: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Port lotniczy Split? Kliknij tutaj.