Dodaj daty

Spittelau Incinerator

Spittelau Incinerator – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Wiedeń: malowniczy rejs po kanałach z opcjonalnym strudelem jabłkowym

1. Wiedeń: malowniczy rejs po kanałach z opcjonalnym strudelem jabłkowym

Odkryj cuda Wiednia z innej perspektywy podczas tego idyllicznego rejsu po kanale. Wycieczka rozpoczyna się na Schwedenplatz i wypływa na wiedeński Donaukanal. Obserwuj, jak blokada poniżej jest przekręcona, a łódź zawraca, aby kontynuować podróż. Szybując po wodzie, rozkoszuj się otaczającymi Cię widokami i delektuj się pysznym ciepłym struclem jabłkowym i gorącym napojem. Wybierz melanż, gorącą czekoladę lub herbatę, a następnie usiądź, by podziwiać widok. Podczas wycieczki zobacz wybór najbardziej charakterystycznych budynków w mieście, w tym Wieżę Uniqa, Obserwatorium Uranie, hotel i budynek handlowy Jean Nouvel, Schützenhaus projektu Otto Wagnera, Ringturm, Rossauer Kaserne, Dom Zahy Hadid oraz spalarnię odpadów Spitelau zaprojektowaną autorstwa Friedensreicha Hundertwassera.

W Wiedniu jak Wiedeńczyk: komunikacją miejską i pieszo

2. W Wiedniu jak Wiedeńczyk: komunikacją miejską i pieszo

Dowiedz się, jak Wiedeńczycy korzystają z transportu publicznego i jaka jest historia tego zjawiska. Ciesz się szybkim i przyjemnym transportem między atrakcjami takimi jak pawilony Otto Wagnera i Schönbrunn, zanim na przykład wybierzemy się na spacer po ogrodzie w Schönbrunn. Zapraszamy na przejażdżkę do Belwederu, gdzie możemy również wybrać się na spacer z przewodnikiem po ogrodzie. Weź udział w wycieczce z przewodnikiem po samej Ringstrasse i odwiedź najpiękniejsze znane i nieznane miejsca i budynki. Z łatwością dotrzemy także do mniej znanych budynków, takich jak pawilon Otto Wagner Hof za Schönbrunn. Korzystamy z metra, tramwaju i autobusu, dzięki czemu możesz łatwo i szybko poruszać się po Wiedniu na własną rękę. Podążamy śladami Hundertwassera od Spittelau do Domu Hundertwassera, podążając śladami pierwszych koncepcji ekologicznych w Europie. Z łatwością dotrzyj do swoich osobistych celów w Wiedniu, korzystając z transportu publicznego, tak jak robią to na co dzień sami Wiedeńczycy. Wspólnie zdecydujemy, która trasa i zabytki będą dla Ciebie odpowiednie, a co za tym idzie, czas trwania naszej wycieczki po Wiedniu.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj wg:

Spittelau Incinerator: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Spittelau Incinerator? Kliknij tutaj.

Spittelau Incinerator: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.2 / 5

na podstawie 28 opinii

Wszystko bardzo ładne. Miejsce jest bardzo łatwo dostępne, ponieważ znajduje się tuż za jednym z najważniejszych przystanków metra. Doskonała obsługa. Ja wybrałem opcję ze strudelem jabłkowym i gorącym napojem, ale nadal można go spożywać nawet bez rezerwacji na bilecie.

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka po Dunaju i niczego nie przegapiliśmy! Ceny napojów były absolutnie w porządku, strudel jabłkowy i gorąca czekolada były bezpłatne!

jest to przyjemny czas na spędzenie i relaks oraz zobaczenie pięknego miasta z łodzi. i zjedz strudla.

Personel na pokładzie to zakwaterowanie, którym jesteśmy, a personel był bardzo gościnny.

Wszystko poszło dobrze, spodziewaliśmy się więcej wyjaśnień, ale było OK