Schody Hiszpańskie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Schody Hiszpańskie: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Schody Hiszpańskie? Kliknij tutaj.

Schody Hiszpańskie: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 8202 opinii

Wycieczka rowerowa była bardzo dobra, zwłaszcza z e-rowerami, ponieważ znacznie ułatwiały one jazdę. Nasz przewodnik był bardzo kompetentny i pomocny, ponieważ dwukrotnie upadłem! Był bardzo pomocny i uważnie obserwował, jak kontynuowaliśmy naszą podróż. Przeprowadził nas obok wielu bardzo ważnych miejsc, takich jak Panteon, Circus Maximus i wiele miejskich placów. Jazda była niesamowita, a wiedza naszego przewodnika sprawiła, że wycieczka była wspaniała!

Był to świetny wybór na wycieczkę dookoła Rzymu, biorąc pod uwagę, że spędziłem mniej niż 4 godziny w mieście. Miło było, że oferują również bezpłatne wycieczki piesze z doświadczonym przewodnikiem. Filippo bardzo dobrze znał atrakcje Piazza Barberini. Również Mauricio był bardzo pomocny podczas mojego przyjazdu na dworzec autobusowy Termini. Zdecydowanie poleciłbym Big Bus Tour po Rzymie!

Jeśli odwiedzasz Rzym tylko na kilka dni, jest to konieczność. Możesz zobaczyć wszystkie słynne atrakcje. Poleciłbym wsiąść do autobusu o 9 rano z terminali i zrobić całe koło. Pozostań w autobusie i wysiądź w Watykanie na wycieczki piesze o 12 w południe. Udało nam się zrobić 3 z 4 pieszych wycieczek, które były doskonałe

Zdecydowanie warto! Z dachu widać znacznie więcej, ale można też podróżować do tylu, ile chcesz doświadczyć wszystkiego.

To było niesamowite doświadczenie i warte swojej ceny! Na pewno wrócę po więcej.