Dodaj daty

South Batur
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 125
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

South Batur

South Batur

South Batur: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu South Batur? Kliknij tutaj.

South Batur: Co mówią inni?

Mieliśmy wspaniałą wycieczkę trekkingową na górę Batur o wschodzie słońca! Deekwann odebrał nas z naszego hotelu wcześnie rano i był bardzo miły i rozmowny oraz odpowiedział na wszelkie pytania, jakie mieliśmy w drodze na górę Batur. Sama wędrówka na szczyt zajęła około 2 godzin, co było warte pięknych widoków i wschodu słońca. Naszym przewodnikiem po górach był 19-letni facet – nie pamiętamy jego imienia, ale był absolutnie genialny i miał wiedzę na temat wulkanu, dzięki czemu mogliśmy udać się na szczyt na wschód słońca! Zjedliśmy cudowne śniadanie na górze i raz na górze mieliśmy mnóstwo czasu, aby obejrzeć wschód słońca i zwiedzać przed powrotem na dół. Nasz uroczy kierowca Deekwann odebrał nas z miejsca spotkania, a następnie zabrał naszą grupę do naturalnych gorących źródeł, gdzie ponownie mieliśmy mnóstwo czasu na relaks i cieszenie się basenami oraz ich pięknym otoczeniem, zanim wróciliśmy do naszego hotelu. Ogromne podziękowania dla Deekwanna, naszego kierowcy i naszego przewodnika po wędrówce, za opiekę nad nami podczas naszej podróży!

Polecam tę wycieczkę w 100%!! Nasz przewodnik po wspinaczce Agus był nienaganny, nie moglibyśmy mieć lepszego. A nasz kierowca na wszystkich przystankach Eri był nie do pobicia. Pamiętaj, że wspinaczka nie jest łatwa, ale warto, gdy dotrzesz na szczyt. I niestety, jeśli uznasz to za bardzo skomplikowane, do ukończenia wspinaczki są motocykle.

Wędrówka była wymagająca, ale było warto. Nasz kierowca Kupit i nasz przewodnik Borin byli spektakularni! Bardzo pomocny i zdecydowanie zalecany. Dzięki!

Wycieczka była doskonała! Kupit był najlepszy. Gorąco polecam prosić go o wszystkie swoje przygody.

Świetnie, dużo rzeczy w dobrej cenie, nie czujemy się ograniczeni czasem, mogłem się tym cieszyć