Atrakcje i wycieczki
Souss-Massa

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Souss-Massa

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Souss-Massa?

Na jakich wycieczkach w: Souss-Massa obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Souss-Massa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Souss-Massa? Kliknij tutaj.

Souss-Massa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 1169 opinii

To był niesamowity dzień. Warto podróżować autobusem trzy i pół godziny w jedną stronę. Widoki i dźwięki były genialne. Arkham był dobrym przewodnikiem, bardzo dobrze poinformowanym, jednak miał do załatwienia dwa autokary ludzi, co oznaczało dużo czasu straconego na czekanie na innych. Gdyby było mniej ludzi, o wiele łatwiej byłoby usłyszeć, co mówił, i śledzić souki. Był jeszcze wspaniały dzień zdecydowanie polecam.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego dnia. Nasz przewodnik Mustaffa był taki piękny. Bardzo się starał, aby zadowolić nas i pokazać nam wiele lokalnych atrakcji. Posiłek, który mieliśmy był niesamowity. Rajska dolina była trochę rozczarowująca, ale podobał nam się spacer. Cały dzień był bardzo udany.

Odbyliśmy tę podróż z naszymi trzy- i czteroletnimi dziećmi. Naprawdę nam się podobało, a nasz przewodnik był bardzo uprzejmy i zrelaksowany. Ale zdecydowanie musisz wiedzieć, że wędrówka trwa dłużej niż 20 minut.

Przewodnik był bardzo przyjazny i uprzejmy. Sprawił, że spędziliśmy dzień dobry, odkrywając cudowne krajobrazy, które oferuje rajska dolina, mimo że prawie nie ma wody. Mimo wszystko warto je odwiedzić!!

Wycieczka jest naprawdę interesująca, aby odkryć główne aspekty Marrakeszu. Do zrobienia, jeśli przyjedziesz do Maroka absolutnie! Jedliśmy w doskonałej restauracji inaczej.