Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka całodniowa

Całodniowa wycieczka na wyspę Capri z Sorrento i rejs statkiem

Organizator atrakcji: Tours & More Italia

Całodniowa wycieczka na wyspę Capri z Sorrento i rejs statkiem

Organizator atrakcji: Tours & More Italia
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 75 € za osobę

Spędź dzień swojej wizyty w Sorrento na wycieczce na Capri – klejnot wyspy. Podziwiaj piękne jaskinie i groty wzdłuż wybrzeża wyspy.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Czas trwania 9 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać. Dowiedz się więcej
Przewodnik
angielski, włoski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór z Twojego hotelu lub najbliższego możliwego miejsca spotkania. Dokładny punkt odbioru zostanie dostarczony na kilka dni przed wycieczką za pośrednictwem poczty e-mail, WhatsApp lub SMS-a.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Wybierz się na wycieczkę po wyspie lokalną łodzią
 • Zwiedź wyspę Capri w czasie wolnym?
 • Ciesz się wygodnym odbiorem z hotelu lub najbliższego miejsca spotkania
Pełny opis
Po odebraniu z hotelu spotkasz się ze swoim przewodnikiem na molo w Nerano, 30 minut autobusem i wsiądziesz na łódź na wyspę Capri. Całodniowa podróż prowadzi przez Punta del Capo i Łaźnie Królowej Giovanny oraz siedzibę Villa Pollio Felix, najważniejszego rzymskiego stanowiska archeologicznego w Sorrento. Popłyniesz wzdłuż skalistego wybrzeża półwyspu Sorrento, Massa Lubrense i Zatoki Mitigliano. Malownicza przeprawa z lądu wybrzeża Nerano/Sorrento na wyspę Capri trwa około 35 minut. Po przybyciu na wyspę rano w porcie Marina Grande możesz cieszyć się wystarczającą ilością wolnego czasu na własną rękę (opcja 1) lub, za dodatkową opłatą, dołączyć do zalecanej wizyty w obu głównych miastach, Capri i Anacapri, za pośrednictwem prywatnego minibusa z przewodnikiem, aby zaoszczędzić czas i zobaczyć więcej (opcja 2). Godzinna przejażdżka łodzią po całej wyspie zwykle odbywa się po południu. Możesz wybrać wycieczkę z przewodnikiem po wyspie (za dodatkową opłatą) lub odkryć wyspę na własną rękę. Pod koniec dnia popłyniesz łodzią z powrotem do Sorrento.
Wliczone w cenę
 • Odbiór i dowóz do hotelu (centrum Sorrento)
 • anglojęzyczny asystent na pokładzie
 • Łódź (Nerano/Capri/Nerano)
 • rejs statkiem po wyspie
 • Wycieczka minibusem po wyspie (dodatkowe 22 €)
 • transfer łodzią i wejście do Błękitnej Groty (15 EUR)
 • obiad i napoje
 • Transfery lądowe poza centrum Sorrento (dodatek od 5 €)

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Za dodatkową opłatą można odwiedzić oba główne miasta, Capri i Anacapri, korzystając z prywatnego minibusa bez kolejki.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 128 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  4,9/5
 • Transport
  4,7/5
 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Bezpieczeństwo
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Nie mogłem bardziej polecić tej wycieczki. Wszystko w tym było fantastyczne. Maria nasza przewodniczka była bardzo pouczająca i profesjonalna. Faceci na wycieczce łodzią byli zabawni i wciągający. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, doskonała obsługa na Capri. Znacznie lepsza wartość niż nasze inne wycieczki TUI. Nie wahaj się zarezerwować z Getyourguide

Czytaj dalej

6 maja 2022

Nasza wycieczka na Capri była znakomita. Nasza przewodniczka Maria była fantastyczna, była bardzo pomocna. Zrobiłem sporo badań przed dokonaniem rezerwacji i ta wycieczka nie zawiodła. Zapewniło to dobrą ilość czasu na Capri, a jeszcze lepiej Anacapri, wycieczkę łodzią po wyspie, a także odbiór i dowóz do hotelu. Maria była świetna we wskazywaniu wszystkiego, co musieliśmy wiedzieć. Łódź była bardzo wygodna i dobrej wielkości, nikt nie odczuwał choroby morskiej. Nie mogę wystarczająco polecić

Czytaj dalej

21 kwietnia 2022

The whole day went perfect! There were so many different things that could be stressful if you did it all on your own. However with the trip and the guides they made it feel relaxed, organised and it ran so smoothly! The guides made sure you did not miss anything and gave you the opportunity to do everything. You have to pay for the extras such as the shuttle bus, the cable car, the blue grotto, but they were 100% worth it! And they are optional extras.

Czytaj dalej

30 czerwca 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 108196