Atrakcje i wycieczki
Soma Bay

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Soma Bay: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Soma Bay? Kliknij tutaj.

Soma Bay: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 269 opinii

Magiczne przeżycie bez żadnych wątpliwości, a załoga ma z tym wiele wspólnego, traktujemy Was jak książąt od A do Z: doskonałe soki ze świeżych owoców, różne atrakcje wodne, masaże, nurkowanie, boski posiłek z owoców morza wreszcie proszę! test!

Świetna wycieczka, można tylko polecić. Cała załoga była bardzo przyjazna, uprzejma i pomocna. Nigdy nie było nudnej chwili. Możesz obejść się bez Wysp Giftun. Turystyka masowa!!!!! inaczej wszystko świetnie.

niestety udało nam się choroba nie nurkowała i musiałem ją odwołać rano. zaproponowano nam, że przyjdziemy innego dnia. się nie wydarzy, ale jest to bardzo uczciwe działanie. Komunikacja też była świetna.

Hervorragende Vorbereitung, alles super organisiert und die Aktivitäten haben auch unglaublich viel Spaß gemacht. Wir haben drei Touren mit Wasser gemacht und das ist die mit weitem Abstand beste.

Fantastyczny dzień z nurkowaniem jako punktem kulminacyjnym. Wędkowanie to nic, co można by nazwać łowieniem ryb, ale w sumie był to absolutnie cudowny dzień!