Atrakcje i wycieczki Sofia

Cerkwie z cebulastymi kopułami, stoki narciarskie i szlaki turystyczne – wszystko to w zasięgu ręki.

Często zadawane pytania dotyczące: Sofia

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Sofia

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Sofia to:

Rylski Monastyr

Sofia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sofia? Kliknij tutaj.

Sofia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 2882 opinii

Bardzo dobre doświadczenie, polecam. Góry Riły są niesamowite, a wycieczka jest bardzo dobrze zorganizowana z dużą ilością czasu na wędrówkę po jeziorach. Kierowca wahadłowca jest bardzo miły i przedstawi krótkie wprowadzenie na temat dnia i kilka faktów historycznych dotyczących klasztoru. Jeśli spędzasz kilka dni w Sofii, ta wycieczka jest obowiązkowa

Absolutnie niezapomniane. Naprawdę wygodna wycieczka minibusem z fantastycznym przewodnikiem. Bardzo kompetentny, pomocny, nie zawiódł żadnej rady ani faktów na temat żadnego z odwiedzonych przez nas miejsc. Jeśli rozważasz tę podróż, nie zastanawiaj się dwa razy. Jest warte 100%, nie mogłem winić podróży. Dziękuję Sofii i Rili za wspaniały czas!

Wycieczka przepiękna! Monastyr Rilski - to coś niesamowitego, a 7 jezior Rilskich i wędrówka wokół nich - to przepiękne, wspaniałe, zachwycające krajobrazy wysokogórskie, jeszcze mam przed oczami te nieziemskie widoki! Wszystko odbyło się według planu, a grupa była bardzo zdyscyplinowana.

Niesamowite, mimo że dzień był lekko pochmurny, w końcu oczyściliśmy i zobaczyliśmy jeziora, jest to miejsce, które trzeba odwiedzić jadąc do Sofii, bardzo formalnego i profesjonalnego przewodnika.

Było mglisto, więc widok nie był zgodny z oczekiwaniami, ale nadal był tego wart?