Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Snæfellsnes

Najciekawsze atrakcje

Snæfellsnes: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Snæfellsnes? Kliknij tutaj.

Snæfellsnes: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2036 opinii

Świetnie się bawiliśmy! Cora - nasza przewodniczka z Troll Expeditions była bardzo cierpliwa i otwarta z grupą. Dała wiele wspaniałych informacji i informacji na temat obszarów, które odwiedzaliśmy. Można powiedzieć, że bardzo pasjonuje się Islandią. Szczególnie podobało mi się jedzenie tradycyjnej zupy z jagnięciny, która ogrzała mnie podczas wycieczki. Jest to 3-dniowa wycieczka spiętrzona w 1… więc widzisz dużo w ciągu jednego dnia, co było świetne dla kogoś, kto nie ma czasu, takiego jak ja. Gorąco polecam, ponieważ jest kilka niesamowitych zabytków, których nie chcesz przegapić!

It was a great trip, lots of beautiful places and a joyful tour guide Howser. Very kind. He passionately talked about the Icelandic sagas and the history of Iceland. It was a beautiful narrative. He is also very knowledgeable about nature and looks after the group carefully.

Do półwyspu była dość długa, ale wycieczka była bardzo przyjemna, a nasz przewodnik, HBO, zawsze był bardzo pomocny, udzielając wielu przydatnych wskazówek i informacji o kraju. Po drodze zrobiłem niesamowite zdjęcia i polecam to doświadczenie każdemu!

Carlos był znakomitym przewodnikiem! Pogoda była świetna i po drodze mieliśmy dodatkowe przystanki. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że zobaczysz tak wiele Islandii w ciągu jednego dnia! Gorąco polecam tę wycieczkę, to KONIECZNIE!!!

Niesamowity dzień. Niesamowita sceneria. Świetny przyjazny przewodnik. Najlepszy dzień na Islandii. Wysoce zalecane.