Atrakcje i wycieczki
Snæfellsnes

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Snæfellsnes

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Snæfellsnes?

Snæfellsnes: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Snæfellsnes? Kliknij tutaj.

Snæfellsnes: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1793 opinii

Przede wszystkim nie jestem wielkim fanem wycieczek z przewodnikiem, ale entuzjazm i hojność Sigurđ były tak orzeźwiające i zabawne! Dał nam wiele dodatkowych przystanków, co dało nam ładny widok na życie Islandczyków. Uwielbiam jego sposób opowiadania historii i cały pomysł. Jest bardzo zabawną i czarującą osobą, z którą łatwo można porozmawiać i zapytać.

To była moja ulubiona trasa przez cały tydzień. Nasz przewodnik, Atli, był niesamowity. Był pouczający, zabawny i po prostu świetnym przewodnikiem. Widoki były oszałamiające i zapierające dech w piersiach. Zdecydowanie godne polecenia!

fantastyczne przeżycie. pogoda dopisała i pozwoliła nam doskonale zobaczyć półwysep, gletsjers i fiordy. Nasz przewodnik Thora był wspaniały i sprawił, że podróż była wspaniała i pouczająca.

To była cudowna podróż! Sceneria zapierała dech w piersiach! Nasz przewodnik, Atli, był bardzo kompetentny i interesujący. Widać było, jak bardzo kocha Islandię.

Całkowicie tego warte, piękne krajobrazy, dobre jedzenie to doskonały przewodnik! Arna opowiedziała nam najlepsze historie o Islandii!