Smocza Jama

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Smocza Jama: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Smocza Jama? Kliknij tutaj.

Smocza Jama: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.0 / 5

na podstawie 236 opinii

Najlepsza okazja, aby zacząć od Krakowa

Byłem w drodze do Krakowa całą noc, byłem dość zmęczony i nie byłem pewien, czy trzygodzinna wycieczka piesza byłaby słuszna. Ale Sev wykonał swoją robotę tak dobrze, że całkiem szybko zapomniałem o moim zmęczeniu i byłem prawie rozczarowany, gdy to się skończyło. Sev jest tak miłą osobą, że wkrótce poszerzyliśmy nasze tematy rozmów o bardziej „prywatne” rzeczy. Znaczy: bardzo się nami zainteresował i dużo nam też powiedział o sobie. Był w stanie odpowiedzieć nam na każde pytanie dotyczące miasta i jego historii i nie tylko. Absolutnie polecam tę wycieczkę.

To było wspaniałe doświadczenie :). Mój przyjaciel i ja wybraliśmy się na tę wycieczkę pierwszego dnia w Krakowie i była to świetna decyzja, ponieważ utwierdziła nas w miejscach, które już chciały się udać i wprowadziła nas w nowe atrakcje, w które wątpiliśmy. Seweryn (przewodnik w niebieskiej czapce) był bardzo kompetentny i świetnie wykonał wycieczkę. Bardzo doceniono jego poczucie humoru. Pozdrawiam i dziękuję za wspaniałe doświadczenie. (Ps Niestety wciąż zgubiliśmy się sami; więc bracie, powiedz nam, gdzie jesteśmy.)

Doskonały przewodnik jacek bardzo przyjazny i znający się na okolicy?

Świetna wycieczka, ale problemem były dwa różne miejsca spotkań określone w papierkowej robocie, a z przewodnikiem 15 minut spóźniliśmy się, że myśleliśmy, że jesteśmy w niewłaściwym miejscu?