Dodaj daty

Słowenia Środkowa
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 75
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Słowenia Środkowa

Słowenia Środkowa

Słowenia Środkowa: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Słowenia Środkowa? Kliknij tutaj.

Słowenia Środkowa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 46 opinii

Lana tak dobrze nas prowadziła, że jezioro Bled i Zamek Bled były po prostu niesamowite i bardzo niezapomniane. Odbyliśmy pełną przygód wycieczkę rowerową wokół jeziora Bled i zjedliśmy pyszne ciasto Bled i pysznego burgera w parku Kavarna.... Dziękuję. tyle Lany za tę piękną wycieczkę....

Zwiedzanie jeziora Bled i zamku Bled jest koniecznością! Lokalizacja jest cudowna, a Luka był niesamowitym przewodnikiem - kompetentnym, zabawnym i hojnym w swoim czasie. Stworzył prawdziwie grupową atmosferę i czułem, że dzięki niemu poznaliśmy nowych przyjaciół. Nie przegap tego!

Luka był wspaniałym gospodarzem, który miał świetne poczucie humoru i udzielił nam wszystkich informacji, których potrzebowaliśmy podczas podróży autobusem i kiedy dotarliśmy do jeziora Bled. Odbiór i dowóz były bardzo łatwe i gdybym mógł, dałbym temu doświadczeniu 6/5 gwiazdek.

Bardzo dobra organizacja wycieczki, wygodna podróż w małej grupie, przewodnik i równocześnie kierowca był bardzo miły i ciekawie opowiadał. Jaskinia robi ogromne wrażenie, zamek też był bardzo ciekawy.

piękna pogoda i widoki, odwieźli nas grzecznościowo pod kolejkę na zamek bo każdy chciał jeszcze zdążyć na miasto.