Atrakcje i wycieczki Słowenia

Słowenia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Słowenia? Kliknij tutaj.

Słowenia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 2768 opinii

Odwiedziliśmy miejsca, których zobaczenie możemy śmiało rekomendować każdemu. Przepiękna jaskinia Postojna, ale i zamek Predjama, po którym my nie oczekiwaliśmy zbyt dużo, a bardzo pozytywnie nas zaskoczył. Przepięknie opowiedziana historia z audioprzewodnikiem. Do tego, nasz przewodnik Vladimir tak naprawdę "zrobił" nam całą wycieczkę. Był bardzo miły, chętny do opowiadania o Słowenii, do tego z dobrym poczuciem humoru. Świetnie się go słuchało. Dziękujemy!

Przewodnik/kierowca był punktualny i uważny i udzielił przydatnych informacji. Jaskinie Postojna były spektakularne !! Obawiałem się, że tak długo będę w podziemiu, ale byłem tak zniewolony, że zupełnie zapomniałem o swojej fobii. Zamek Predjama był nieco antyklimatyczny, ale nadal bardzo interesujący i wart zachodu. Nie przegap deseru Gibanica serwowanego w pobliskiej restauracji Gostilna Požar.

Cała trasa była naprawdę niesamowita! Nasz przewodnik/kierowca Vladimir był naprawdę kompetentny i jest również bardzo ciekawą i zabawną postacią. Był punktualny i cała podróż przebiegła bez pośpiechu. Jaskinie są piękne, a bilety bez kolejki były bardzo wygodne, biorąc pod uwagę gorący dzień, w którym poszliśmy. To samo dla zamku, jakie piękne zabytki! Kochamy to.

Rzeka Sawa jest dobrą opcją na początek przygody z raftingiem. Organizator zapewnił doskonały serwis, luźną atmosferę i bezpieczeństwo podczas spływu. Cudowna przygoda i zabawa :) na pewno wrócimy do Słowenii. Polecam

Świetne doświadczenie w zapierającej dech w piersiach przyrodzie!