Atrakcje i wycieczki
Słoneczny Brzeg

Słoneczny Brzeg

Słoneczny Brzeg – nasze najbardziej polecane atrakcje

Słoneczny Brzeg, Bułgaria: Półdniowy rejs katamaranem po Morzu Czarnym

1. Słoneczny Brzeg, Bułgaria: Półdniowy rejs katamaranem po Morzu Czarnym

Po odbiorze ze swojego hotelu udaj się do portu i wsiądź na pokład katamaranu dla VIP-ów. Weź udział w instruktażu dotyczącym bezpieczeństwa i uzyskaj informacje na temat trasy oraz programu rejsu. Wypij powitalnego drinka. Korzystaj z baru, w którym serwowane są kawa, herbata, napoje bezalkoholowe, piwo i wino. Wyrusz na pełne morze i popływaj, gdy katamaran zarzuci kotwicę. Maski i fajki do nurkowania są dostępne na pokładzie. Załoga wyjaśni, jak się z nimi obchodzić i jak szukać krabów, ryb, koników wodnych i innych stworzeń morskich w ich naturalnym środowisku. Następnie zjedz lunch, na który składają się gorący makaron z sosem bolońskim (dostępna jest opcja wegetariańska), sałatki, wędliny i sery, świeży chleb, pasztet i świeże owoce. Po lunchu wypłyń ponownie na otwarte wody, przepływając przez zatokę i w drodze do portu wypatrując delfinów. Po dobiciu do lądu wskocz na pokład piętrowego autobusu i udaj się do swojego miejsca zakwaterowania.

Słoneczny Brzeg: Rejs katamaranem o zachodzie słońca z kolacją i prosecco

2. Słoneczny Brzeg: Rejs katamaranem o zachodzie słońca z kolacją i prosecco

Odbiór z ośrodka - punkty do uzgodnienia. Przybycie do portu i wejście na pokład katamaranu w celu wypłynięcia. Rozmowa na temat bezpieczeństwa oraz informacje o trasie i programie. Podczas rejsu czynny jest bar, dostępna jest woda mineralna, czerwone i białe wino, kawa, herbata, napoje bezalkoholowe i piwo. Opłyń miasto Old Nessebar, aby podziwiać panoramę z bliska. Gdy czas zbliża się do zachodu słońca, kapitan rzuci kotwicę i będziesz mógł cieszyć się doskonałym widokiem na zachód słońca. Po zachodzie słońca kapitan podniesie kotwicę i będziesz mógł cieszyć się widokiem Nessebaru nocą. Podczas oczekiwania na zachód słońca serwowane będzie schłodzone prosecco, po jednej butelce dla każdej pary, a następnie serwowane będzie jedzenie. Gdy wszyscy już zjedzą, kapitan podniesie kotwicę i wyruszy w podróż powrotną przez zatokę do portu. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się podróżą. Wróć do portu, aby udać się w podróż powrotną do Słonecznego Brzegu piętrowym autobusem. Menu: Deska serów, sałatki, wędliny, świeże pieczywo, pasztet, świeże owoce. Pół butelki prosecco na osobę dorosłą. Wszystkie posiłki i napoje są wliczone w cenę wycieczki.

Nessebar: 4-godzinny rejs wycieczkowy z łowieniem ryb, lunchem i napojami

3. Nessebar: 4-godzinny rejs wycieczkowy z łowieniem ryb, lunchem i napojami

Poznaj zatoki Nessebar, Ravda lub Pomorie podczas tego półdniowego rejsu statkiem. Podziwiaj wspaniałe widoki na wybrzeże morskie i spędzaj czas pływając, opalając się lub łowiąc ryby. Posłuchaj komentarza przewodnika, uzyskaj wgląd w region i dowiedz się o dzikiej przyrodzie i ekosystemie tego obszaru. Ciesz się pysznym grillem na pokładzie, któremu towarzyszą nieograniczone napoje z otwartego baru na łodzi. Podziwiaj widoki na wspaniałe zatoki w okolicy podczas rejsu. Zanurz się w morzu lub zrelaksuj się przy zimnym napoju. Skorzystaj ze sprzętu wędkarskiego dostępnego na pokładzie, aby sprawdzić swoje umiejętności. Zarzuć wędkę, a może nawet złowisz lokalną rybę lub dwie. Jeśli warunki na morzu nie pozwolą na to po południu, odlot zostanie przesunięty na poranek, dzięki czemu zawsze będziesz mieć możliwość cieszenia się wycieczką.

Słoneczny Brzeg: prywatne 4-godzinne safari jeepem i lunch

4. Słoneczny Brzeg: prywatne 4-godzinne safari jeepem i lunch

Zrób sobie przerwę od opalania się na plaży i dołącz do tej półdniowej wycieczki jeepem safari. Zwiedź Nesebyr i poznaj często pomijane wiejskie tereny z profesjonalnym przewodnikiem. Podczas jazdy skorzystaj z okazji, aby zrobić niesamowite zdjęcia Nesebyru i Słonecznego Brzegu. Następnie użyj lornetki, aby obserwować imponujące wydmy Kalina, uzyskując wyjątkowe widoki wydm z bliska. Unikaj kłopotów ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na lunch, ponieważ Twój przewodnik zaprowadzi Cię do idealnego miejsca na bułgarski lunch. Następnie zapraszamy na gry, płukanie złota i pokaz tradycyjnego tańca. To idealny sposób na zapewnienie rozrywki Tobie i Twojej rodzinie lub przyjaciołom.

OFFroad Adventure

5. OFFroad Adventure

Wyrusz w ekscytującą podróż z The OFFroad Adventure, gdzie surowy teren regionu Biberna stanie się Twoim placem zabaw. Gdy wzniesiesz się na wysokość 250 m, świat rozwinie się w gobelin oszałamiających krajobrazów, czekających na odkrycie. W wiosce Starite Kashti cofnij się w czasie, spacerując po żywym muzeum bułgarskiego dziedzictwa, pełnym ceramiki i rzemiosła prosto z rąk lokalnych rzemieślników. Dzień jest wypełniony zajęciami zaprojektowanymi tak, aby zachwycać i inspirować, od precyzji łucznictwa po delikatny rytm jazdy konnej. Punktem kulminacyjnym jest spokojny lunch w rustykalnej tawernie w wiosce Poroy, gdzie skosztujesz bułgarskich przysmaków w połączeniu z najlepszymi lokalnymi napojami. Ta przygoda to nie tylko wycieczka; to celebracja bułgarskiego życia i radości znalezionej poza utartymi szlakami.

Prywatna wycieczka w Góry Błękitne, Zheravna i Kabile

6. Prywatna wycieczka w Góry Błękitne, Zheravna i Kabile

ODKRYJ INNĄ BUŁGARIĘ: WYCIECZKA W NIEBIESKIE GÓRY, ZHERAVNA, KABILE i SLIVEN Rozpocznij wycieczkę z miejsca zakwaterowania po spotkaniu z naszym przedstawicielem, który przekaże Ci wszystkie dokumenty, kupony, audioprzewodnik i GPS. Jedź z miejsca zakwaterowania do Kabile NAR. Pierwszym etapem Twojego samodzielnego zwiedzania miasta z przewodnikiem ze Słonecznego Brzegu i obszaru południowego wybrzeża Morza Czarnego są pozostałości starożytnego miasta Kabile, położonego w odległości 27 km od Sliwen. Na ponad 600 hektarach można zobaczyć wykopaliska bazylik, kościołów, murów obronnych i budynków użyteczności publicznej. Rezerwat archeologiczny Kabile został założony pod koniec drugiego tysiąclecia przed naszą erą. Znaleziska z jego bogatej historii są prezentowane w muzeum archeologicznym. Przejedź do otwartego rynku w Sliven. Po wycieczce w czasie, nasza wycieczka samochodowa zabierze Cię do Sliven, położonego w północnym regionie południowo-wschodniej Bułgarii, ósmego co do wielkości miasta. Miasto znajduje się pod masywnymi skalistymi górami Sinite Kamani (Błękitne Skały) i jest znane jako jedno z najbardziej wietrznych miast w Bułgarii. Trzy rzeki Asenokvska, Novoselska i Manastirska są otoczone naturalnym splendorem i zbiegają się w mieście. W mieście znajduje się jeden z niewielu w Bułgarii targów na świeżym powietrzu z lokalnymi specjałami, owocami, ziołami i warzywami. Przejazd do Parku Narodowego "Sinite Kamani" Park Narodowy "Sinite Kamani" to trzeci przystanek w naszej bułgarskiej przygodzie z przewodnikiem. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na całych Bałkanach Wschodnich. Słynie ze świeżego powietrza, specyficznego klimatu leśnego oraz różnorodnej flory i fauny. Po wycieczce po mieście pozwól dzieciom na zabawę w Karandila Adventure Camp. Baw się do woli w czystym i dziewiczym środowisku naturalnym oraz poznaj i doceń naturę. Przejazd do Караджейката. Unikalne poczucie połączenia z naturą, graniczące z wodospadem, w połączeniu z korzystnym klimatem górskim, sprawia, że Karadzheykata jest pożądanym miejscem do odpoczynku i rozrywki. Przejedź 15 km do miejscowości Zheravna. Kontynuuj swoją wyjątkową wycieczkę z przewodnikiem po środkowej Bułgarii do Zheravny. Tutaj czas stanął w miejscu. Zheravna to mała bułgarska wioska-muzeum, położona we wschodniej części bułgarskich Bałkanów. We wsi znajduje się ponad 200 drewnianych domów z okresu bułgarskiego odrodzenia. Zaparkuj samochód i przejdź się wieloma alejkami, aby odkryć autentyczne monumentalne drewniane domy. Po wizycie w Zheravna wrócisz do hotelu na wybrzeżu morskim i zwrócisz samochód naszemu przedstawicielowi.

Stare Miasto Nessebar i Słoneczny Brzeg Wycieczka piesza Ruiny kościołów

7. Stare Miasto Nessebar i Słoneczny Brzeg Wycieczka piesza Ruiny kościołów

Historia Nesebar sięga ponad 3000 lat wstecz, z dowodami trackich osad na tym obszarze. Na przestrzeni wieków znajdował się pod kontrolą różnych imperiów i cywilizacji, w tym Greków, Rzymian, Bizantyjczyków i Bułgarów. Jego historyczne znaczenie zostało docenione przez UNESCO, które wpisało Stare Miasto w Nesebyrze na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Stare Miasto: Stare Miasto w Nesebar jest sercem miasta i charakteryzuje się dobrze zachowaną średniowieczną architekturą. Wąskie brukowane uliczki wiją się przez miasto, otoczone tradycyjnymi drewnianymi domami, bizantyjskimi kościołami i starożytnymi fortyfikacjami. Odwiedzający mogą zwiedzić takie zabytki, jak kościół św. Zofii, kościół św. Jana Aliturgetosa i kościół Chrystusa Pantokratora. Odwiedzimy również Słoneczny Brzeg, który jest jednym z największych i najbardziej znanych kurortów plażowych w Bułgarii, przyciągającym miliony turystów każdego roku, szczególnie w miesiącach letnich. Szczyci się długim odcinkiem piaszczystej plaży, ciepłymi wodami i tętniącą życiem atmosferą, co czyni go idealnym miejscem dla poszukiwaczy słońca i miłośników plaży.

Słoneczny Brzeg – nasze najbardziej polecane atrakcje

Słoneczny Brzeg, Bułgaria: Półdniowy rejs katamaranem po Morzu Czarnym

Słoneczny Brzeg, Bułgaria: Półdniowy rejs katamaranem po Morzu Czarnym

Po odbiorze ze swojego hotelu udaj się do portu i wsiądź na pokład katamaranu dla VIP-ów. Weź udział w instruktażu dotyczącym bezpieczeństwa i uzyskaj informacje na temat trasy oraz programu rejsu. Wypij powitalnego drinka. Korzystaj z baru, w którym serwowane są kawa, herbata, napoje bezalkoholowe, piwo i wino. Wyrusz na pełne morze i popływaj, gdy katamaran zarzuci kotwicę. Maski i fajki do nurkowania są dostępne na pokładzie. Załoga wyjaśni, jak się z nimi obchodzić i jak szukać krabów, ryb, koników wodnych i innych stworzeń morskich w ich naturalnym środowisku. Następnie zjedz lunch, na który składają się gorący makaron z sosem bolońskim (dostępna jest opcja wegetariańska), sałatki, wędliny i sery, świeży chleb, pasztet i świeże owoce. Po lunchu wypłyń ponownie na otwarte wody, przepływając przez zatokę i w drodze do portu wypatrując delfinów. Po dobiciu do lądu wskocz na pokład piętrowego autobusu i udaj się do swojego miejsca zakwaterowania.

Słoneczny Brzeg: Rejs katamaranem o zachodzie słońca z kolacją i prosecco

Słoneczny Brzeg: Rejs katamaranem o zachodzie słońca z kolacją i prosecco

Odbiór z ośrodka - punkty do uzgodnienia. Przybycie do portu i wejście na pokład katamaranu w celu wypłynięcia. Rozmowa na temat bezpieczeństwa oraz informacje o trasie i programie. Podczas rejsu czynny jest bar, dostępna jest woda mineralna, czerwone i białe wino, kawa, herbata, napoje bezalkoholowe i piwo. Opłyń miasto Old Nessebar, aby podziwiać panoramę z bliska. Gdy czas zbliża się do zachodu słońca, kapitan rzuci kotwicę i będziesz mógł cieszyć się doskonałym widokiem na zachód słońca. Po zachodzie słońca kapitan podniesie kotwicę i będziesz mógł cieszyć się widokiem Nessebaru nocą. Podczas oczekiwania na zachód słońca serwowane będzie schłodzone prosecco, po jednej butelce dla każdej pary, a następnie serwowane będzie jedzenie. Gdy wszyscy już zjedzą, kapitan podniesie kotwicę i wyruszy w podróż powrotną przez zatokę do portu. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się podróżą. Wróć do portu, aby udać się w podróż powrotną do Słonecznego Brzegu piętrowym autobusem. Menu: Deska serów, sałatki, wędliny, świeże pieczywo, pasztet, świeże owoce. Pół butelki prosecco na osobę dorosłą. Wszystkie posiłki i napoje są wliczone w cenę wycieczki.

Nessebar: 4-godzinny rejs wycieczkowy z łowieniem ryb, lunchem i napojami

Nessebar: 4-godzinny rejs wycieczkowy z łowieniem ryb, lunchem i napojami

Poznaj zatoki Nessebar, Ravda lub Pomorie podczas tego półdniowego rejsu statkiem. Podziwiaj wspaniałe widoki na wybrzeże morskie i spędzaj czas pływając, opalając się lub łowiąc ryby. Posłuchaj komentarza przewodnika, uzyskaj wgląd w region i dowiedz się o dzikiej przyrodzie i ekosystemie tego obszaru. Ciesz się pysznym grillem na pokładzie, któremu towarzyszą nieograniczone napoje z otwartego baru na łodzi. Podziwiaj widoki na wspaniałe zatoki w okolicy podczas rejsu. Zanurz się w morzu lub zrelaksuj się przy zimnym napoju. Skorzystaj ze sprzętu wędkarskiego dostępnego na pokładzie, aby sprawdzić swoje umiejętności. Zarzuć wędkę, a może nawet złowisz lokalną rybę lub dwie. Jeśli warunki na morzu nie pozwolą na to po południu, odlot zostanie przesunięty na poranek, dzięki czemu zawsze będziesz mieć możliwość cieszenia się wycieczką.

Słoneczny Brzeg: prywatne 4-godzinne safari jeepem i lunch

Słoneczny Brzeg: prywatne 4-godzinne safari jeepem i lunch

Zrób sobie przerwę od opalania się na plaży i dołącz do tej półdniowej wycieczki jeepem safari. Zwiedź Nesebyr i poznaj często pomijane wiejskie tereny z profesjonalnym przewodnikiem. Podczas jazdy skorzystaj z okazji, aby zrobić niesamowite zdjęcia Nesebyru i Słonecznego Brzegu. Następnie użyj lornetki, aby obserwować imponujące wydmy Kalina, uzyskując wyjątkowe widoki wydm z bliska. Unikaj kłopotów ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na lunch, ponieważ Twój przewodnik zaprowadzi Cię do idealnego miejsca na bułgarski lunch. Następnie zapraszamy na gry, płukanie złota i pokaz tradycyjnego tańca. To idealny sposób na zapewnienie rozrywki Tobie i Twojej rodzinie lub przyjaciołom.

OFFroad Adventure

OFFroad Adventure

Wyrusz w ekscytującą podróż z The OFFroad Adventure, gdzie surowy teren regionu Biberna stanie się Twoim placem zabaw. Gdy wzniesiesz się na wysokość 250 m, świat rozwinie się w gobelin oszałamiających krajobrazów, czekających na odkrycie. W wiosce Starite Kashti cofnij się w czasie, spacerując po żywym muzeum bułgarskiego dziedzictwa, pełnym ceramiki i rzemiosła prosto z rąk lokalnych rzemieślników. Dzień jest wypełniony zajęciami zaprojektowanymi tak, aby zachwycać i inspirować, od precyzji łucznictwa po delikatny rytm jazdy konnej. Punktem kulminacyjnym jest spokojny lunch w rustykalnej tawernie w wiosce Poroy, gdzie skosztujesz bułgarskich przysmaków w połączeniu z najlepszymi lokalnymi napojami. Ta przygoda to nie tylko wycieczka; to celebracja bułgarskiego życia i radości znalezionej poza utartymi szlakami.

Prywatna wycieczka w Góry Błękitne, Zheravna i Kabile

Prywatna wycieczka w Góry Błękitne, Zheravna i Kabile

ODKRYJ INNĄ BUŁGARIĘ: WYCIECZKA W NIEBIESKIE GÓRY, ZHERAVNA, KABILE i SLIVEN Rozpocznij wycieczkę z miejsca zakwaterowania po spotkaniu z naszym przedstawicielem, który przekaże Ci wszystkie dokumenty, kupony, audioprzewodnik i GPS. Jedź z miejsca zakwaterowania do Kabile NAR. Pierwszym etapem Twojego samodzielnego zwiedzania miasta z przewodnikiem ze Słonecznego Brzegu i obszaru południowego wybrzeża Morza Czarnego są pozostałości starożytnego miasta Kabile, położonego w odległości 27 km od Sliwen. Na ponad 600 hektarach można zobaczyć wykopaliska bazylik, kościołów, murów obronnych i budynków użyteczności publicznej. Rezerwat archeologiczny Kabile został założony pod koniec drugiego tysiąclecia przed naszą erą. Znaleziska z jego bogatej historii są prezentowane w muzeum archeologicznym. Przejedź do otwartego rynku w Sliven. Po wycieczce w czasie, nasza wycieczka samochodowa zabierze Cię do Sliven, położonego w północnym regionie południowo-wschodniej Bułgarii, ósmego co do wielkości miasta. Miasto znajduje się pod masywnymi skalistymi górami Sinite Kamani (Błękitne Skały) i jest znane jako jedno z najbardziej wietrznych miast w Bułgarii. Trzy rzeki Asenokvska, Novoselska i Manastirska są otoczone naturalnym splendorem i zbiegają się w mieście. W mieście znajduje się jeden z niewielu w Bułgarii targów na świeżym powietrzu z lokalnymi specjałami, owocami, ziołami i warzywami. Przejazd do Parku Narodowego "Sinite Kamani" Park Narodowy "Sinite Kamani" to trzeci przystanek w naszej bułgarskiej przygodzie z przewodnikiem. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na całych Bałkanach Wschodnich. Słynie ze świeżego powietrza, specyficznego klimatu leśnego oraz różnorodnej flory i fauny. Po wycieczce po mieście pozwól dzieciom na zabawę w Karandila Adventure Camp. Baw się do woli w czystym i dziewiczym środowisku naturalnym oraz poznaj i doceń naturę. Przejazd do Караджейката. Unikalne poczucie połączenia z naturą, graniczące z wodospadem, w połączeniu z korzystnym klimatem górskim, sprawia, że Karadzheykata jest pożądanym miejscem do odpoczynku i rozrywki. Przejedź 15 km do miejscowości Zheravna. Kontynuuj swoją wyjątkową wycieczkę z przewodnikiem po środkowej Bułgarii do Zheravny. Tutaj czas stanął w miejscu. Zheravna to mała bułgarska wioska-muzeum, położona we wschodniej części bułgarskich Bałkanów. We wsi znajduje się ponad 200 drewnianych domów z okresu bułgarskiego odrodzenia. Zaparkuj samochód i przejdź się wieloma alejkami, aby odkryć autentyczne monumentalne drewniane domy. Po wizycie w Zheravna wrócisz do hotelu na wybrzeżu morskim i zwrócisz samochód naszemu przedstawicielowi.

Stare Miasto Nessebar i Słoneczny Brzeg Wycieczka piesza Ruiny kościołów

Stare Miasto Nessebar i Słoneczny Brzeg Wycieczka piesza Ruiny kościołów

Historia Nesebar sięga ponad 3000 lat wstecz, z dowodami trackich osad na tym obszarze. Na przestrzeni wieków znajdował się pod kontrolą różnych imperiów i cywilizacji, w tym Greków, Rzymian, Bizantyjczyków i Bułgarów. Jego historyczne znaczenie zostało docenione przez UNESCO, które wpisało Stare Miasto w Nesebyrze na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Stare Miasto: Stare Miasto w Nesebar jest sercem miasta i charakteryzuje się dobrze zachowaną średniowieczną architekturą. Wąskie brukowane uliczki wiją się przez miasto, otoczone tradycyjnymi drewnianymi domami, bizantyjskimi kościołami i starożytnymi fortyfikacjami. Odwiedzający mogą zwiedzić takie zabytki, jak kościół św. Zofii, kościół św. Jana Aliturgetosa i kościół Chrystusa Pantokratora. Odwiedzimy również Słoneczny Brzeg, który jest jednym z największych i najbardziej znanych kurortów plażowych w Bułgarii, przyciągającym miliony turystów każdego roku, szczególnie w miesiącach letnich. Szczyci się długim odcinkiem piaszczystej plaży, ciepłymi wodami i tętniącą życiem atmosferą, co czyni go idealnym miejscem dla poszukiwaczy słońca i miłośników plaży.

Często zadawane pytania dotyczące: Słoneczny Brzeg

Słoneczny Brzeg: Najciekawsze atrakcje

Słoneczny Brzeg: Wycieczki i bilety

Bułgaria: Ciekawe miejsca

Słoneczny Brzeg: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Słoneczny Brzeg? Kliknij tutaj.

Słoneczny Brzeg: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(293 recenzji)

Fantastyczna organizacja i planowanie. Obsługa była niesamowita, taka urocza i pomocna. Jedzenie i napoje były fantastyczne. Gorąco polecam tę wycieczkę, jest to najlepsza na jakiej kiedykolwiek byłem 😎🚢

Bardzo miła wycieczka! Jednak napoje i ewentualnie owoce byłyby wystarczające. Mógłbyś wtedy zostać dłużej nad morzem. Należy również wspomnieć o niezwykle życzliwej i gościnnej załodze

Dokładnie to czego się spodziewaliśmy, katamaran ładny, nowoczesny i zadbany, zaloga mila i usmiechnięta, dobre jedzonko oraz wino. Polecamy 100% :)

Świetna obsługa, przewodnicy byli bardzo uprzejmi i przyjaźni. The. Obiad smakował bardzo dobrze.

Piękna wycieczka, świetne jedzenie i napoje, mili ludzie