Wodospad Skradinski Buk

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wodospad Skradinski Buk: Wycieczki i bilety

Wodospad Skradinski Buk: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wodospad Skradinski Buk? Kliknij tutaj.

Wodospad Skradinski Buk: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1939 opinii

Wycieczka podzielona na kilka części: pierwszy wodospad Krka, punkt widokowy, drugi wodospad Krka i miasto Szybenik. Każda z nich miała coś do zaoferowania. Piękne widoki, przepyszne jedzenie, okazja do popływania, czy też wiele ciekawostek na temat architektury. Ogromne podziekowania należą się przewodnikowi - Erniemu, który z ogromnym zapałem opowiadał nam wszystko, był bardzo komunikatywny i odpowiadał na wszystkie pytania. Jego charakterystyczne nawoływanie "My friends!" jest nie do podrobienia i sprawia, że człowiek od razu się uśmiecha. Jedyny minus, ale niezależny od organizatorów, to brak możliwości kąpieli przy dużym wodospadzie. Moja partnerka była na to dość mocno nastawiona, a kąpiel na terenie małego wodospadu nie była już dla niej tak atrakcyjna. Poza tym wszystko super. Polecamy opcję skorzystania z posiłku oferowanego przez Erniego. Niedrogo, a można spróbować przepysznych, regionalnych specjałów.

Bardzo fajna wycieczka. Przewodniczka Gabriela miała dużą wiedzę, była miła i uśmiechnięta. Wszystko było idealnie na czas. Autokar nowoczesny z klimatyzacją. Miasto Primosten miało piękna plaże, która najbardziej mi się podobała z dotychczas odwiedzonych. Warto się wybrać.

Bardzo zorganizowana wycieczka! Naprawdę podobała mi się wycieczka. Posiada również opcjonalną degustację wina za dodatkowe 5 euro. Naszym niesamowitym przewodnikiem była DANIELA. Była zabawna i pełna informacji o Chorwacji. Gorąco polecam tę wycieczkę w Splicie!

Dobra organizacja, punktualność, rzetelność. Wspaniałą przewodniczka Elena ;) Zabawna, konkretna i ciągle uśmiechnięta ;) Dzień pełen wrażeń. Polecam

Wodospady są bardzo piękne. Miejsce earte odwiedzenia. Przewodnik Darko był bardzo dobrze zorganizowany. Fajny pomysł z grupą na Whatsapp. Pokecam