Atrakcje i wycieczki Skradin

Najciekawsze atrakcje

Skradin – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Skradin

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Skradin?

Skradin: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Skradin? Kliknij tutaj.

Skradin: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5183 opinii

Wycieczka do Krka była świetna! Kierowca kierował delikatnie, dlatego też nie czułam się źle w autobusie. (Mam chorobe lokomocyjną) Autobus był klimatyzowany. Piękne widoki. Wycieczka trwała 8 godzin. Zbiórka o 8:15 - nie musisz przychodzić 15minut wcześniej by załapać się na zbiórkę. Musisz mieć wypłacone pieniądze! 85kun kosztuje bilet dla dorosłego, dzieci wchodzą gratis. Drogie jedzenie na miejscu, za piwo 40kun. Kawa 25kun, reszty nie wiem bo jedzenie mieliśmy swoje. :) Na WhatsApp Marta wysłała nam mapę oraz informacje. Po wyjściu z autobusu każdy zwiedza Krka na własną rękę. Macie 5 godzin na samotne zwiedzanie. Jednak na końcu jest przepływ 20minutowy łódką. Piękne widoki więc przyjdz i ustaw się w kolejkę. Jeśli wykupisz degustacje to musisz przyjechać wcześniej na koniec wycieczki (12:30) i nie możesz popływać w jeziorze na samym końcu. Weź ze sobą strój i buty do wody!

Wycieczka do Parku Narodowego Krka z degustacją wina była dobrze zorganizowana i bardzo ciekawa. Masz wystarczająco dużo czasu, aby spojrzeć na wszystko, park i wodospady są bardzo piękne, nasz przewodnik Ivan był bardzo przystojny, wszystko bardzo dobrze wyjaśnił i miał otwarte ucho na wszystkie pytania.

Dzięki Erniemu (Ernestowi) świetnie się bawiliśmy i świetnie się bawiliśmy. Piękna wycieczka po parku narodowym i (bardzo, bardzo, bardzo wyczerpujące ;)) wchodzenie po schodach prowadzących na niesamowity widok było przeżyciem, które mogę tylko polecić!

Everything was great, very well planed, the guide Ivan tell a lot about Krk Park and he take care about timing and whole group, he answer all the questions. I recommend this trip for everyone.

wspaniała wycieczka, super organizacja, super przewodnik