Atrakcje i wycieczki
Skjervoy

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Skjervoy

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Skjervoy?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Skjervoy obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Skjervoy: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Skjervoy? Kliknij tutaj.

Skjervoy: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 365 opinii

Niesamowita podróż!! Wycieczka rozpoczyna się o wczesnej godz i trwa długo, ale dzięki temu można się trochę przespać w autobusie. Wyprawa na morze jest trudna i wymagająca jednak warta ponieważ masz szanse zobaczyć orki i wieloryby z bardzo bliskiej odległości, a nawet je usłyszeć!! Domki w lavo są niesamowite, własne ogrzewanie piecykiem na drewno pomaga oderwać się od wygód miasta, wspólna łazienka i kuchnia nadaje miejscu rodzinnej i przyjaznej atmosfery, zorganizowane ognisko dało nam szanse na zobaczenie zorzy polarnej. Gorąco polecam, wycieczka warta każdej ceny!!

Magiczne doświadczenie, dobrze zorganizowane i warte czasu podróży. Widzieliśmy wiele orek i mieliśmy szczęście, że pod koniec zobaczyliśmy kilka garbusów! Nasz przewodnik Bridget był bardzo doświadczony i dobrze poinformowany. Widoki były piękne. Gorąco polecam to doświadczenie.

Niesamowite doświadczenie greengold z norwegii nie mógł zrobić wystarczająco dużo 2 pomocy i pozostał na zewnątrz i został nagrodzony widząc orki i niesamowite zbliżenia garbusów, wspomnienie, które zostanie ze mną na zawsze

Całe doświadczenie! Intensywny i nie pozostawił mnie obojętnym. Polecam to. Polecam też coś zjeść przed przygodą, ale niewiele, bo łódka może przyprawić o zawrót głowy.

Najpewniejsza opcja na zobaczenie wielorybów na własne oczy. Podróż autokarem nieco męcząca i zajęła łącznie 8,5 godziny, to w zasadzie był jedyny minus tej przygody.