Skjervoy

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Skjervoy: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Skjervoy? Kliknij tutaj.

Skjervoy: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 149 opinii

To było nieopisane przeżycie! Doświadczenie, które zapamiętamy do końca życia! Pewnie musieliśmy wstać bardzo wcześnie i autobusem, ale jazda autobusem była niesamowicie przyjemna i cicha, mogliśmy spokojnie spać po drodze. Gdy wypłynęliśmy, nasz kapitan był na samej górze, siedzieliśmy z przodu i niestety nie słyszeliśmy, co mówi przewodnik, ale wieloryby zobaczyliśmy od razu! Pierwsze 10 minut z 4 humbakami, a potem 1,5 godziny z rodziną orek, to było absolutnie niesamowite! <3 Radzimy WSZYSTKIM wybrać się na taką wycieczkę!! Warte wszystkich pieniędzy! Gdy odpłynęliśmy, ponownie spotkaliśmy 2 humbaki, tym razem 5-10 metrów od żeberka! Jesteśmy całkowicie zakochani w Skjervøy! DZIĘKI! Kiedy wróciliśmy do Tromsø, odkryłem, że zapomniałem aparatu w autobusie i pośpieszyliśmy z powrotem, ale autobusu już nie było, na szczęście był ktoś inny, kto od razu odebrał telefon do kolegi, a ja go odzyskałem. DZIĘKUJEMY pierścieniowi autobusowemu za wspaniałą pomoc i fantastyczną obsługę! :)

Pojechaliśmy 6 stycznia. Bardzo wygodny autobus. Pogoda nam się poszczęściła, widoczność była doskonała, nie było wiatru. Widzieliśmy zarówno wieloryby, jak i orki. Przewodnik opowiedział nam o nich wszystko. Na morzu zostaliśmy dłużej niż planowaliśmy. Sprzęt nie pozwolił nam zamarznąć i zmoknąć, wszystko jest w idealnym stanie. Po przyjeździe podano im kanapki i herbatę, co było bardzo pomocne. Jestem absolutnie zachwycona, polecam wszystkim!

Bardzo miłe doświadczenie. Umarliśmy z zimna i zmokliśmy wszyscy pomimo garniturów, dlatego polecam przynieść zmianę (która nie jest zalecana przez przewodnika). Mimo to zapierające dech w piersiach krajobrazy i udało nam się zobaczyć kilka małych / średnich / dużych orków i wieloryba, naprawdę ekscytującego! Działanie odbywa się zgodnie z opisem! Jeśli idziesz przygotowany, polecam to!

Piękne doświadczenie! Wypłynęli o 6 z Tromso, przybyli do portu około 10, zaopatrzyli nas w garnitury, buty, rękawiczki, przełęcze górskie, maski. Potem prawie trzy godziny na morzu. Ostrzegaj wieloryby i orki! Brigitte była bardzo miła i dobra w wykrywaniu zwierząt. Polecam bardzo dobrze się zakryć, bo mimo wszystko mokniesz i jest bardzo zimno!

Po prostu niewiarygodne! Widzieliśmy kilka orek. Gorąco polecam wycieczka !!!!