Wybierz daty

Ski Dubai

Ski Dubai: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Ski Dubai? Kliknij tutaj.

Ski Dubai: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 1163 opinii

Bardzo prosty w obsłudze (poza aplikacją, która czasem robi „napady złości”) i pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy… Wystarczy dobrze zapoznać się ze szczegółami poszczególnych czynności, bo każda ma określone miejsce i sposoby na wykorzystanie.. , Ale strona ostrzega przed tym! Zrobiliśmy 3 świetne zajęcia (Aquarium Explorer, autobus Hop on-Hop off i rejs Alfaris z Dubai Creek), wszystkie bardzo ładne ... Tylko uważaj, z tego, jak jest napisane, wynika, że rejs obejmuje fontanny pod Burdż Chalifa , ale to nieprawda... Potrzebny był osobny bilet! W każdym razie mieliśmy szczęście, ponieważ miejsce na pokład pozwoliło nam zobaczyć Dubai Festival Mall, również ten z Fountain Show, i jest to bardzo ładna, ale na uboczu okolica, do której nie poszedłbyś, gdybyś miał kilka dni jak w naszym przypadku...

Działał jak urok! Zrobiliśmy 3 zajęcia, deserowe safari, dziki park wodny wadi, ski-dubaj. We wszystkich miejscach przełęcze rozpoznaliśmy i nie było problemu. Dzięki temu zaoszczędziłem sporo pieniędzy. Radzę dobrze przyjrzeć się kosztom zajęć i zachować karnet na drogie zajęcia, takie jak parki rozrywki lub wycieczki. Wiele atrakcji, takich jak promenada z fontannami, jest „zaniżonych” w stosunku do wartości karnetu na 3 atrakcje.

Skorzystaliśmy z karnetu na 3 wejścia do Legoland Dubai, Warner Bros Park w Abu Dhabi i Dubai Aquarium, oszczędzając 100 euro dla 4 osób (2 dorosłych i 2 dzieci). Nie ma problemu z akceptacją vouchera

Osiągnięte niesamowite oszczędności, bez obaw o rezerwację bardzo szybko i jadąc bezpośrednio, polecam +++ szczególnie dla dużej rodziny biorąc pod uwagę cenę zajęć na miejscu!

Karnet jest super praktyczny, mieliśmy dobrą ekonomię kupując pakiet z atrakcjami. Nigdzie nie mieliśmy problemów, wystarczy przedstawić kod QR, a oni już wystawiają bilet.