Wybierz daty

Skarbiec Koronny i Zbrojownia

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj według:

Skarbiec Koronny i Zbrojownia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Skarbiec Koronny i Zbrojownia? Kliknij tutaj.

Skarbiec Koronny i Zbrojownia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 984 opinii

Jechałem samochodem do Krakowa z Zakopanego. Sytuacja na trasie spowodowała, że miałem opóźnienie. Próby skontaktowania się z organizatorem na podany na bilecie numer telefonu nie powiodły się. Kilka minut po planowej godzinie rozpoczęcia wycieczki zadzwoniła do mnie Pani Przewodnik. Opisałem problem, udało się przesunąć godzinę zwiedzania i po dotarciu do Krakowa spotkaliśmy się w wyznaczonym miejscu.

Wybraliśmy 1 h zwiedzanie z przewodnikiem, ze względu na dzieci. Przewodniczka opowiadała bardzo ciekawie, ale zabrakło w opisie co dokładnie co będziemy zwiedzać. Taką informację przekazano nam przed samym zwiedzaniem. Ostatecznie zwiedziliśmy podziemia Wawelu, czyli Wawel zaginiony. Po 1 h przerwie na lody dodatkowo zakupiliśmy dodatkowe bilety do Katedry.

Wycieczka z przewodnikiem zarezerwowana w języku angielskim. Nasza przewodniczka Ewa potrafiła nas zaangażować w wizytę, opowiadając wiele ciekawostek i anegdot wzgórza, ale także trochę historii Polski. Zwiedzanie trwa 1.30h, następnie osobno można kupić bilety na zwiedzanie katedry i/lub zamku w bardzo niskiej cenie.

Świetna przewodniczka „ Pani Hermiona „ z ogromem wiedzy i pasji poprowadziła nas przez Wawel. Polecam

Zwiedzanie było ciekawe jednak podczas zamawiania nie zauważyłem że jest brak zwiedzania od środka.