Skansen Heritage Village
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

wycieczki: Popularne w kategorii Skansen Heritage Village

Skansen Heritage Village: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Skansen Heritage Village? Kliknij tutaj.

Skansen Heritage Village: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 89 opinii

Wycieczka jak najbardziej udana, 6 osobowa grupa z przewodnikiem, nie za duża nie za mała by komfortowo się zwiedzało. Świetna organizacja czasu z przerwami na zdjęcia. Wszędzie wchodziliśmy bez kolejki i podjeżdżaliśmy melexem. Gdybyśmy indywidualnie zwiedzali doszły by kolejki i masa chodzenie w słońcu. Miły, wesoły przewodnik cierpliwy na moje nagminne robienie zdjęć. Za te niewielkie pieniądze bardzo dużo udało się zobaczyć w Abu Dhabi, wycieczka na prawdę warta ceny.

Bardzo przyjemna wycieczka do Abu Dhabi. Przemiły i pomocny przewodnik Ifran Khan, odpowiadał na każde pytanie i dużo opowiadał o wszystkich miejscach. Przepiękny meczet i bardzo ładny widok z wieżowców. Wycieczka byłaby na pewno ciekawsze gdyby można było pominąć jednak z przejażdżki do Ferrari world, gdyż była ona bez sensu. Zobaczyliśmy tylko wejście i to wszystko.

Bardzo fajna wycieczka, polecam. Odbiór z hotelu w Marinie, przewodnik wypożyczył stroje dla kobiet. Wejścia do zwiedzanych obiektów sprawnie zorganizowane w odpowiednich godzinach, aby nie było tłumów. Całość w Abu Dabi zakończyła się około godz 15 więc był czas, aby dodać jeszcze jeden punkt programu do zwiedzania.

Wszystko w porządku, dobry kontakt z operatorem wycieczki, przewodnik/kierowca przygotowany, zaangażowany. Całość sprawnie zorganizowana bez narzucania zawrotnego tempa. Jedynie moznaby pomyśleć nad wifi w pojeździe co ułatwiłoby udostępnienie na bierząco zdjęć rodzinie itp.

Wycieczka bardzo udana. Wszystko zgodne z opisem i harmonogramem. Trafiliśmy na grupę 5-cio osobową więc wszystko szło sprawnie. Polecam, warto.