Skansen Heritage Village
bilety

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Skansen Heritage Village: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Skansen Heritage Village? Kliknij tutaj.

Skansen Heritage Village: Co mówią inni?

Wycieczka jak najbardziej udana, 6 osobowa grupa z przewodnikiem, nie za duża nie za mała by komfortowo się zwiedzało. Świetna organizacja czasu z przerwami na zdjęcia. Wszędzie wchodziliśmy bez kolejki i podjeżdżaliśmy melexem. Gdybyśmy indywidualnie zwiedzali doszły by kolejki i masa chodzenie w słońcu. Miły, wesoły przewodnik cierpliwy na moje nagminne robienie zdjęć. Za te niewielkie pieniądze bardzo dużo udało się zobaczyć w Abu Dhabi, wycieczka na prawdę warta ceny.

Byliśmy z przewodnikiem Zeeshanem Aziz,wspanialy przewodnik,polecamy ,tel do P.Aziz +971 58 2739820,bardzo kompetetentny, sympatyczny,uczynny przewodnik,Ma wielka cierpliwosc do turystow, Swietnie robi zdjecia,..prowadzi gosci doslownie za reke,opiekuje sie nimi,Wycieczka dla wymagajacych,Polecamy

Wszystko w porządku, dobry kontakt z operatorem wycieczki, przewodnik/kierowca przygotowany, zaangażowany. Całość sprawnie zorganizowana bez narzucania zawrotnego tempa. Jedynie moznaby pomyśleć nad wifi w pojeździe co ułatwiłoby udostępnienie na bierząco zdjęć rodzinie itp.

very nice trip, i could never go solo through all this places in one day. Also we had a nice guide Nauman who shared with us many interesting informations :)

Wycieczka bardzo udana. Wszystko zgodne z opisem i harmonogramem. Trafiliśmy na grupę 5-cio osobową więc wszystko szło sprawnie. Polecam, warto.