Park Narodowy Skaftafell

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Park Narodowy Skaftafell: Wycieczki i bilety

Park Narodowy Skaftafell: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Park Narodowy Skaftafell? Kliknij tutaj.

Park Narodowy Skaftafell: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 3921 opinii

Podobał nam się nasz dzień z naszym przewodnikiem, Omarem (mam nadzieję, że pisownia jest poprawna). To był długi dzień, ale dobrze się bawiliśmy odwiedzając kilka miejsc na południowym wybrzeżu Islandii i robiliśmy mnóstwo niesamowitych zdjęć. Pogoda była przerywana z gradem i wiatrem, ale nadal była przyjemna i sprawiła, że nasz dzień był niezapomniany. Nasz przewodnik był naprawdę słodkim i kompetentnym facetem! Zrobił kilka dodatkowych przystanków po drodze i przyjechał po nas, aby zrobić zdjęcia z różnymi scenariuszami. Ja i mój przyjaciel gorąco polecamy tę wycieczkę, z pewnością jest warta swojej ceny, nawet więcej!!

Niesamowite doświadczenie z naszym przewodnikiem Pascalem, który był bardzo interesujący i udzielił wielu wyjaśnień. Wędrówka nie miała trudnego poziomu, dzięki czemu pozwoliła w pełni wykorzystać wspaniały krajobraz. Naprawdę podobała nam się ta przygoda.

Po raz pierwszy miałem tak zabawnego przewodnika! Wszystkie miejsca, do których poszliśmy, były po prostu niesamowite, ludzie zwiedzający, a zwłaszcza przewodnik Omar był fantastyczny!

piękne miejsce satysfakcjonująca wycieczka.Jedyną sugestią może być zrobienie kilku minut przerwy na lunch i kolację i trochę więcej do laguny. przyjemne przystanki przy wodospadach.

Najlepszy dzień jaki spędziłem na Islandii. Te miejsca zapierają dech w piersiach.