Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Sirmione

Sirmione – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Sirmione

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Sirmione?

Na jakich wycieczkach w: Sirmione obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Sirmione: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sirmione? Kliknij tutaj.

Sirmione: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 952 opinii

Fantastyczne od początku do końca,

Nasz przewodnik Alessio był całkowicie wciągający, robiąc wszystko, aby nasz dzień był przyjemny. Pełen pasji i wiedzy najlepiej się od niego uczył. Świetna wycieczka, którą gorąco polecam, zdecydowanie nasz ulubiony dzień w Weronie. Zobaczysz inną stronę jezior niż my, a my pójdziemy i odwiedzimy się, by spędzić więcej czasu na zwiedzaniu.

Wycieczka łodzią była niesamowita, nawet jeśli pogoda nie była idealna, można było poczuć magię tego miejsca. Przewodnik udzielił nam informacji o tym miejscu w języku angielskim i włoskim. Ze względu na problemy z transportem spóźniliśmy się i załoga pozwoliła nam wziąć udział w następnej trasie, więc to było świetne z ich strony.

Włochy odkryliśmy dopiero niedawno i zaczęliśmy tu odpoczywać zarówno latem, jak i zimą, więc każdy wyjazd czy wycieczka sprawia nam przyjemność. Wycieczka nad jezioro Garda bardzo nam się podobała. Góry, woda, przytulne hotele i restauracje na wodzie, dużo słonecznych dni, to wszystko po prostu nie może się podobać.

Fantastyczne doświadczenie. Sirmione była piękna. Nasz przewodnik był niezwykle kompetentny i nic nie było zbyt wielkim problemem. Wzięliśmy również wycieczkę łodzią po jeziorze Garda. Całkowicie polecam.

Całość była dobra, przewodnik był tak kompetentny i upewniał się, że wszyscy są uwzględnieni.