Atrakcje i wycieczki
Sirmione

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Sirmione – najciekawsze atrakcje

Nasze atrakcje są zgodne z lokalnymi wytycznymi dotyczącymi zdrowia, dzięki czemu możesz wypoczywać bez zmartwień.

Sirmione: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sirmione? Kliknij tutaj.

Sirmione: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 478 opinii

Było cudownie! Fantastycznie piękny, a kierowca był przystojny, miły i pełen humoru. Ponieważ inni goście podróżujący z nami, prawie wszyscy byli tylko Włochami, wyjaśnienie zostało dla nas przetłumaczone na angielski, co było w porządku. W dniu, w którym zarezerwowaliśmy wycieczkę online, były wyjątkowo burze i deszcz, dlatego nie mogliśmy wziąć udziału w wycieczce, ale mogliśmy doświadczyć wycieczki następnego dnia jako alternatywy ... możemy gorąco polecić, byliśmy zachwyceni ...Dziękuję za to wspaniałe doświadczenie i elastyczność ...

Włochy odkryliśmy dopiero niedawno i zaczęliśmy tu odpoczywać zarówno latem, jak i zimą, więc każdy wyjazd czy wycieczka sprawia nam przyjemność. Wycieczka nad jezioro Garda bardzo nam się podobała. Góry, woda, przytulne hotele i restauracje na wodzie, dużo słonecznych dni, to wszystko po prostu nie może się podobać.

Fantastyczne doświadczenie. Sirmione była piękna. Nasz przewodnik był niezwykle kompetentny i nic nie było zbyt wielkim problemem. Wzięliśmy również wycieczkę łodzią po jeziorze Garda. Całkowicie polecam.

Naprawdę wspaniałe doświadczenie.. warto. Potem mieliśmy szczęście, że mieliśmy naprawdę dobrego i bardzo miłego kapitana.

Całość była dobra, przewodnik był tak kompetentny i upewniał się, że wszyscy są uwzględnieni.