Sinopie Museum

Sinopie Museum – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Piza: Krzywa Wieża i katedra – bilety wstępu bez kolejki

Piza: Krzywa Wieża i katedra – bilety wstępu bez kolejki

Zwiedzaj dwa kluczowe miejsca w Pizie, słynną Krzywą Wieżę i zabytkową katedrę w Pizie.Omiń kolejki przy biletach wstępu bez kolejki, wybierając czasowy wstęp na Wieżę i zwiedzaj katedrę bez ograniczeń czasowych.Odbierz bilety wstępu do Muzeum Sinopie i wejdź na 55-metrową Krzywą Wieżę. Odbierz bilety w Muzeum Sinopie przed wspinaczką na 55-metrową Krzywą Wieżę w Pizie, ikonę europejskiej architektury, której początki sięgają XII wieku. Ze szczytu będziesz mógł podziwiać widoki na miasto, sąsiednią katedrę i toskańskie wzgórza. Następnie odwiedź katedrę Santa Maria Assunta. Ma ona prawie 1000 lat i jest uważana za jeden z najlepszych przykładów architektury romańskiej w Pizie. Podobnie jak znajdująca się obok wieża, katedra bardzo powoli zapada się pod ziemię, a podczas wędrówki możesz dostrzec tego oznaki.

Piza: Bilet na Plac Cudów z Krzywą Wieżą

Piza: Bilet na Plac Cudów z Krzywą Wieżą

Odkryj wspaniały Piazza dei Miracoli dzięki temu biletowi łączonemu. Rezerwując to doświadczenie, możesz odwiedzić wszystkie otwarte zabytki i muzea na placu, w tym słynną Krzywą Wieżę w Pizie! Upewnij się, że masz najłatwiejszy i najszybszy sposób, aby odwiedzić Baptysterium, Camposanto, Katedrę, Museo dell'Opera del Duomo i Muzeum Sinopie oraz wspiąć się na Krzywą Wieżę bez stania w kolejce do kasy biletowej. Zwiedzanie wszystkich zabytków jest płatne, z wyjątkiem wizyty w katedrze, która w każdym przypadku wymaga rezerwacji przedziału czasowego na wejście. Jeśli kupisz to doświadczenie, otrzymasz bilet z zaplanowanym wejściem, aby wspiąć się na słynną Krzywą Wieżę w Pizie i odwiedzić Baptysterium, Camposanto, Museo dell'Opera del Duomo, Museo delle Sinopie, a nawet katedrę bez ograniczeń czasowych. Oprócz Wieży, możesz odwiedzić inne atrakcje w wybranym przez siebie czasie, w godzinach otwarcia (Baptysterium, Camposanto, Museo dell'Opera del Duomo i Museo delle Sinopie od 9 do 20; Katedra od 10 do 20). Instrukcje: 1) wybierz interesującą Cię datę i wybierz liczbę biletów, które chcesz zarezerwować; 2) w dniu wizyty udaj się do stanowiska audioprzewodnika i odbierz bilety wstępu 3) po odebraniu biletów możesz wejść na Krzywą Wieżę w zarezerwowanym czasie wejścia (upewnij się, że przybyłeś 15 minut przed zarezerwowanym przedziałem czasowym), a po Wieży odwiedź pozostałe zabytki i muzea w godzinach otwarcia *, okazując bilet personelowi przy wejściu do każdej atrakcji.

Piza: 5 atrakcji z biletem wstępu bez kolejki i audioprzewodnikiem

Piza: 5 atrakcji z biletem wstępu bez kolejki i audioprzewodnikiem

Odkryj najważniejsze atrakcje Pizy dzięki zintegrowanemu biletowi wstępu bez kolejek. Uzyskaj dostęp do audioprzewodnika na swoim smartfonie i zwiedzaj z przewodnikiem Krzywą Wieżę w Pizie, Baptysterium San Giovanni, Camposanto Monumentale, Muzeum Opera del Duomo i Muzeum Sinopias. Omiń kolejkę do Krzywej Wieży w Pizie i odkryj słynną na całym świecie krzywą dzwonnicę, światową ikonę architektury. Odkryj Baptysterium San Giovanni, romańskie arcydzieło, znane ze swojej eleganckiej struktury i wspaniałej akustyki. Zanurz się w historii miasta w Camposanto Monumentale, cmentarzu otoczonym atmosferą spokojnej wielkości. Odkryj artystyczne i historyczne bogactwo dzieł sztuki związanych z katedrą w Pizie w Muzeum Opera del Duomo. Podziwiaj sinopias, fascynujące rysunki przygotowawcze do fresków, i pogłęb swoje zrozumienie sztuki średniowiecznej w Muzeum Sinopias. Skorzystaj z audioprzewodnika, który można wygodnie pobrać na telefon komórkowy. Ciesz się wciągającą i pouczającą narracją podczas odkrywania różnych atrakcji.

Piza: bilet do baptysterium i katedry z audioprzewodnikiem

Piza: bilet do baptysterium i katedry z audioprzewodnikiem

Odkryj dwa z najbardziej reprezentatywnych zabytków Pizy dzięki wcześniej zarezerwowanym biletom. Zagwarantuj sobie wstęp do katedry w Pizie z rezerwacją i zabezpiecz bilet, aby ominąć długie kolejki do baptysterium w Pizie. Ciesz się dostępem do wnikliwego audioprzewodnika i zwiedzaj obie strony we własnym tempie. Odbierz bilety i przewodnik audio w wybranym czasie i wejdź do tych ważnych miejsc kultu religijnego. Podziwiaj XII-wieczną fasadę katedry w Pizie i odkryj jej fascynującą architekturę romańską. W baptysterium podziwiaj mieszane przejście od stylu romańskiego do gotyckiego. Dowiedz się ciekawych faktów na temat historii i architektury obu miejsc, korzystając z audioprzewodnika. Spotkaj się z niesamowitymi rzeźbami starożytnych włoskich artystów.

Piza: Bilety wstępu na Plac Cudów i przewodnik audio

Piza: Bilety wstępu na Plac Cudów i przewodnik audio

Rezerwując to doświadczenie, możesz odwiedzić wszystkie otwarte zabytki i muzea na placu, z wyjątkiem Wieży. Zarezerwuj bilety przyspieszone do baptysterium, cmentarza, katedry, Muzeum Opera del Duomo i Muzeum Sinopie. Aby wzbogacić swoje wrażenia z zwiedzania, będziesz mieć dostępny audioprzewodnik, który zawiera trasy do samodzielnego odkrywania katedry, baptysterium, cmentarza i muzeum Opera del Duomo. Zwiedzanie wszystkich zabytków jest odpłatne, z wyjątkiem zwiedzania Katedry, które w każdym przypadku wymaga zarezerwowania godziny wejścia. Jeśli kupisz to doświadczenie, otrzymasz bilet wstępu bez kolejki do baptysterium, Camposanto, Museo dell'Opera del Duomo, Muzeum Sinopie, a także rezerwację z szybkim dostępem do katedry. Będziesz mieć prawo do oficjalnego audioprzewodnika z 4 audioprzewodnikami poświęconymi Katedrze, Baptysterium, Camposanto i Muzeum Opera del Duomo: ponad 70 punktów odsłuchowych, 5 dostępnych języków (włoski, angielski, francuski, niemiecki i hiszpański) oraz 2 godziny dźwięku do samodzielnego odkrywania zabytków i muzeów Piazza del Duomo, jednego z obszarów o największej koncentracji dzieł sztuki na świecie. Instrukcje: 1) Wybierz interesujący Cię termin i wybierz liczbę biletów wstępu lub biletów + audioprzewodniki, które chcesz zarezerwować; 2) W dniu wizyty udaj się do punktu Audio Guide Desk na Piazza dei Miracoli, przy wejściu do Muzeum Sinopie, pokazując swoją rezerwację, aby odebrać bilet i audioprzewodnik. 3) Po odebraniu biletów i audioprzewodnika udaj się bezpośrednio do wejścia do atrakcji Godziny otwarcia zabytków: Baptysterium, Camposanto, Museo dell'Opera del Duomo, Museo delle Sinopie: od 9 do 20; Katedra od 10:00 do 20:00. [Ostatnie wejście: 30 minut przed zamknięciem] Czas odbioru audioprzewodnika: codziennie od 9:00 do 19:00 Audioprzewodnik dostępny w językach: włoskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim

Piza: Bilety wstępu do Camposanto i katedry oraz audioprzewodnik

Piza: Bilety wstępu do Camposanto i katedry oraz audioprzewodnik

Omiń bez kolejki i odwiedź Camposanto w połączeniu z oficjalnym audioprzewodnikiem. Odkryj arcydzieła włoskiej architektury romańskiej, wejdź do katedry w Pizie i odkryj dzieła sztuki na monumentalnym cmentarzu. Wejdź do Camposanto z biletem i posłuchaj audioprzewodnika, który poprowadzi Cię przez dwa arcydzieła włoskiej architektury romańskiej. Wybierz preferowany język spośród 5 różnych języków i zwiedzaj wnętrza i elewacje katedry. Zobacz niezwykłe rzymskie sarkofagi, freski i dzieła sztuki na monumentalnym cmentarzu, poznając historyczne spostrzeżenia.

Piza: Muzeum Opera del Duomo, bilet do katedry i przewodnik audio

Piza: Muzeum Opera del Duomo, bilet do katedry i przewodnik audio

Rezerwując to doświadczenie, możesz odwiedzić Muzeum Opera del Duomo i katedrę w Pizie, unikając długiego oczekiwania w kasie biletowej. Aby jak najlepiej wykorzystać swoją wizytę, otrzymasz również oficjalny przewodnik audio, który zawiera trasy do samodzielnego odkrywania dwóch miejsc kultury Jeśli kupisz to doświadczenie, otrzymasz bilet wstępu z szybkim dostępem do Museo dell'Opera del Duomo, która zawiera ważne wspomnienia z zabytków na Piazza dei Miracoli, a także do katedry, arcydzieła włoskiej architektury romańskiej. Bilet łączony zawiera również audioprzewodnik: będziesz uprawniony do otrzymania oficjalnego audioprzewodnika, dostępnego w 5 językach, z około 100 minutami audio, aby samodzielnie odkryć wnętrze i zewnętrze Duomo oraz 26 sal Muzeum .

Wycieczka wózkiem golfowym w małej grupie w Pizie (1 godzina w obie strony)

Wycieczka wózkiem golfowym w małej grupie w Pizie (1 godzina w obie strony)

Odkryj sekrety, które ma do zaoferowania Piza. Kompletna wycieczka pojazdem elektrycznym, która zabierze Cię do obszarów miasta, których nie znajdziesz na klasycznych planach zwiedzania. 1-godzinne doświadczenie w wygodnej pozycji siedzącej, na wcześniej ustalonej trasie z 11 przystankami, aby odkryć Pizę w całości. Wycieczka jest odpowiednia dla każdego, szczególną uwagę poświęcamy osobom z niepełnosprawnością ruchową, które w przeciwnym razie nie byłyby w stanie odkryć miasta w całości. Dzieci uwielbiają podróżować na pokładzie naszych wózków ze względu na poczucie wolności, jakie oferują. Każdy pojazd może pomieścić maksymalnie 4-6 osób, co sprawia, że każde doświadczenie jest wyjątkowe. Jesteśmy otwarci codziennie od 10:00 do 18:00.

Liczba znalezionych atrakcji: 9

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Piza: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 270
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Sinopie Museum: najlepsze atrakcje w pobliżu

Sinopie Museum – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Piza: Krzywa Wieża i katedra – bilety wstępu bez kolejki

Piza: Krzywa Wieża i katedra – bilety wstępu bez kolejki

Zwiedzaj dwa kluczowe miejsca w Pizie, słynną Krzywą Wieżę i zabytkową katedrę w Pizie.Omiń kolejki przy biletach wstępu bez kolejki, wybierając czasowy wstęp na Wieżę i zwiedzaj katedrę bez ograniczeń czasowych.Odbierz bilety wstępu do Muzeum Sinopie i wejdź na 55-metrową Krzywą Wieżę. Odbierz bilety w Muzeum Sinopie przed wspinaczką na 55-metrową Krzywą Wieżę w Pizie, ikonę europejskiej architektury, której początki sięgają XII wieku. Ze szczytu będziesz mógł podziwiać widoki na miasto, sąsiednią katedrę i toskańskie wzgórza. Następnie odwiedź katedrę Santa Maria Assunta. Ma ona prawie 1000 lat i jest uważana za jeden z najlepszych przykładów architektury romańskiej w Pizie. Podobnie jak znajdująca się obok wieża, katedra bardzo powoli zapada się pod ziemię, a podczas wędrówki możesz dostrzec tego oznaki.

Piza: Bilet na Plac Cudów z Krzywą Wieżą

Piza: Bilet na Plac Cudów z Krzywą Wieżą

Odkryj wspaniały Piazza dei Miracoli dzięki temu biletowi łączonemu. Rezerwując to doświadczenie, możesz odwiedzić wszystkie otwarte zabytki i muzea na placu, w tym słynną Krzywą Wieżę w Pizie! Upewnij się, że masz najłatwiejszy i najszybszy sposób, aby odwiedzić Baptysterium, Camposanto, Katedrę, Museo dell'Opera del Duomo i Muzeum Sinopie oraz wspiąć się na Krzywą Wieżę bez stania w kolejce do kasy biletowej. Zwiedzanie wszystkich zabytków jest płatne, z wyjątkiem wizyty w katedrze, która w każdym przypadku wymaga rezerwacji przedziału czasowego na wejście. Jeśli kupisz to doświadczenie, otrzymasz bilet z zaplanowanym wejściem, aby wspiąć się na słynną Krzywą Wieżę w Pizie i odwiedzić Baptysterium, Camposanto, Museo dell'Opera del Duomo, Museo delle Sinopie, a nawet katedrę bez ograniczeń czasowych. Oprócz Wieży, możesz odwiedzić inne atrakcje w wybranym przez siebie czasie, w godzinach otwarcia (Baptysterium, Camposanto, Museo dell'Opera del Duomo i Museo delle Sinopie od 9 do 20; Katedra od 10 do 20). Instrukcje: 1) wybierz interesującą Cię datę i wybierz liczbę biletów, które chcesz zarezerwować; 2) w dniu wizyty udaj się do stanowiska audioprzewodnika i odbierz bilety wstępu 3) po odebraniu biletów możesz wejść na Krzywą Wieżę w zarezerwowanym czasie wejścia (upewnij się, że przybyłeś 15 minut przed zarezerwowanym przedziałem czasowym), a po Wieży odwiedź pozostałe zabytki i muzea w godzinach otwarcia *, okazując bilet personelowi przy wejściu do każdej atrakcji.

Piza: 5 atrakcji z biletem wstępu bez kolejki i audioprzewodnikiem

Piza: 5 atrakcji z biletem wstępu bez kolejki i audioprzewodnikiem

Odkryj najważniejsze atrakcje Pizy dzięki zintegrowanemu biletowi wstępu bez kolejek. Uzyskaj dostęp do audioprzewodnika na swoim smartfonie i zwiedzaj z przewodnikiem Krzywą Wieżę w Pizie, Baptysterium San Giovanni, Camposanto Monumentale, Muzeum Opera del Duomo i Muzeum Sinopias. Omiń kolejkę do Krzywej Wieży w Pizie i odkryj słynną na całym świecie krzywą dzwonnicę, światową ikonę architektury. Odkryj Baptysterium San Giovanni, romańskie arcydzieło, znane ze swojej eleganckiej struktury i wspaniałej akustyki. Zanurz się w historii miasta w Camposanto Monumentale, cmentarzu otoczonym atmosferą spokojnej wielkości. Odkryj artystyczne i historyczne bogactwo dzieł sztuki związanych z katedrą w Pizie w Muzeum Opera del Duomo. Podziwiaj sinopias, fascynujące rysunki przygotowawcze do fresków, i pogłęb swoje zrozumienie sztuki średniowiecznej w Muzeum Sinopias. Skorzystaj z audioprzewodnika, który można wygodnie pobrać na telefon komórkowy. Ciesz się wciągającą i pouczającą narracją podczas odkrywania różnych atrakcji.

Piza: bilet do baptysterium i katedry z audioprzewodnikiem

Piza: bilet do baptysterium i katedry z audioprzewodnikiem

Odkryj dwa z najbardziej reprezentatywnych zabytków Pizy dzięki wcześniej zarezerwowanym biletom. Zagwarantuj sobie wstęp do katedry w Pizie z rezerwacją i zabezpiecz bilet, aby ominąć długie kolejki do baptysterium w Pizie. Ciesz się dostępem do wnikliwego audioprzewodnika i zwiedzaj obie strony we własnym tempie. Odbierz bilety i przewodnik audio w wybranym czasie i wejdź do tych ważnych miejsc kultu religijnego. Podziwiaj XII-wieczną fasadę katedry w Pizie i odkryj jej fascynującą architekturę romańską. W baptysterium podziwiaj mieszane przejście od stylu romańskiego do gotyckiego. Dowiedz się ciekawych faktów na temat historii i architektury obu miejsc, korzystając z audioprzewodnika. Spotkaj się z niesamowitymi rzeźbami starożytnych włoskich artystów.

Piza: Bilety wstępu na Plac Cudów i przewodnik audio

Piza: Bilety wstępu na Plac Cudów i przewodnik audio

Rezerwując to doświadczenie, możesz odwiedzić wszystkie otwarte zabytki i muzea na placu, z wyjątkiem Wieży. Zarezerwuj bilety przyspieszone do baptysterium, cmentarza, katedry, Muzeum Opera del Duomo i Muzeum Sinopie. Aby wzbogacić swoje wrażenia z zwiedzania, będziesz mieć dostępny audioprzewodnik, który zawiera trasy do samodzielnego odkrywania katedry, baptysterium, cmentarza i muzeum Opera del Duomo. Zwiedzanie wszystkich zabytków jest odpłatne, z wyjątkiem zwiedzania Katedry, które w każdym przypadku wymaga zarezerwowania godziny wejścia. Jeśli kupisz to doświadczenie, otrzymasz bilet wstępu bez kolejki do baptysterium, Camposanto, Museo dell'Opera del Duomo, Muzeum Sinopie, a także rezerwację z szybkim dostępem do katedry. Będziesz mieć prawo do oficjalnego audioprzewodnika z 4 audioprzewodnikami poświęconymi Katedrze, Baptysterium, Camposanto i Muzeum Opera del Duomo: ponad 70 punktów odsłuchowych, 5 dostępnych języków (włoski, angielski, francuski, niemiecki i hiszpański) oraz 2 godziny dźwięku do samodzielnego odkrywania zabytków i muzeów Piazza del Duomo, jednego z obszarów o największej koncentracji dzieł sztuki na świecie. Instrukcje: 1) Wybierz interesujący Cię termin i wybierz liczbę biletów wstępu lub biletów + audioprzewodniki, które chcesz zarezerwować; 2) W dniu wizyty udaj się do punktu Audio Guide Desk na Piazza dei Miracoli, przy wejściu do Muzeum Sinopie, pokazując swoją rezerwację, aby odebrać bilet i audioprzewodnik. 3) Po odebraniu biletów i audioprzewodnika udaj się bezpośrednio do wejścia do atrakcji Godziny otwarcia zabytków: Baptysterium, Camposanto, Museo dell'Opera del Duomo, Museo delle Sinopie: od 9 do 20; Katedra od 10:00 do 20:00. [Ostatnie wejście: 30 minut przed zamknięciem] Czas odbioru audioprzewodnika: codziennie od 9:00 do 19:00 Audioprzewodnik dostępny w językach: włoskim, angielskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim

Piza: Bilety wstępu do Camposanto i katedry oraz audioprzewodnik

Piza: Bilety wstępu do Camposanto i katedry oraz audioprzewodnik

Omiń bez kolejki i odwiedź Camposanto w połączeniu z oficjalnym audioprzewodnikiem. Odkryj arcydzieła włoskiej architektury romańskiej, wejdź do katedry w Pizie i odkryj dzieła sztuki na monumentalnym cmentarzu. Wejdź do Camposanto z biletem i posłuchaj audioprzewodnika, który poprowadzi Cię przez dwa arcydzieła włoskiej architektury romańskiej. Wybierz preferowany język spośród 5 różnych języków i zwiedzaj wnętrza i elewacje katedry. Zobacz niezwykłe rzymskie sarkofagi, freski i dzieła sztuki na monumentalnym cmentarzu, poznając historyczne spostrzeżenia.

Piza: Muzeum Opera del Duomo, bilet do katedry i przewodnik audio

Piza: Muzeum Opera del Duomo, bilet do katedry i przewodnik audio

Rezerwując to doświadczenie, możesz odwiedzić Muzeum Opera del Duomo i katedrę w Pizie, unikając długiego oczekiwania w kasie biletowej. Aby jak najlepiej wykorzystać swoją wizytę, otrzymasz również oficjalny przewodnik audio, który zawiera trasy do samodzielnego odkrywania dwóch miejsc kultury Jeśli kupisz to doświadczenie, otrzymasz bilet wstępu z szybkim dostępem do Museo dell'Opera del Duomo, która zawiera ważne wspomnienia z zabytków na Piazza dei Miracoli, a także do katedry, arcydzieła włoskiej architektury romańskiej. Bilet łączony zawiera również audioprzewodnik: będziesz uprawniony do otrzymania oficjalnego audioprzewodnika, dostępnego w 5 językach, z około 100 minutami audio, aby samodzielnie odkryć wnętrze i zewnętrze Duomo oraz 26 sal Muzeum .

Wycieczka wózkiem golfowym w małej grupie w Pizie (1 godzina w obie strony)

Wycieczka wózkiem golfowym w małej grupie w Pizie (1 godzina w obie strony)

Odkryj sekrety, które ma do zaoferowania Piza. Kompletna wycieczka pojazdem elektrycznym, która zabierze Cię do obszarów miasta, których nie znajdziesz na klasycznych planach zwiedzania. 1-godzinne doświadczenie w wygodnej pozycji siedzącej, na wcześniej ustalonej trasie z 11 przystankami, aby odkryć Pizę w całości. Wycieczka jest odpowiednia dla każdego, szczególną uwagę poświęcamy osobom z niepełnosprawnością ruchową, które w przeciwnym razie nie byłyby w stanie odkryć miasta w całości. Dzieci uwielbiają podróżować na pokładzie naszych wózków ze względu na poczucie wolności, jakie oferują. Każdy pojazd może pomieścić maksymalnie 4-6 osób, co sprawia, że każde doświadczenie jest wyjątkowe. Jesteśmy otwarci codziennie od 10:00 do 18:00.

Piza: Najciekawsze atrakcje

Sinopie Museum: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Sinopie Museum: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sinopie Museum? Kliknij tutaj.

Sinopie Museum: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(32 recenzji)

Ta wycieczka ma dobry stosunek jakości do ceny, a opcja pominięcia kolejki działa bardzo dobrze. Wspinaczka na wieżę jest dobrze zorganizowana i precyzyjnie zaplanowana, więc upewnij się, że nie przegapisz wyznaczonego czasu. Jeśli nie dokonasz rezerwacji z wyprzedzeniem, możesz kupić bilety w kasie biletowej rano, ale wejście na wieżę będzie możliwe dopiero znacznie później.

Do Pizy można było dojechać pociągiem i zarezerwowaliśmy własne bilety. Odebranie biletów w muzeum na wizytę w katedrze i wieży było łatwym procesem. Polecam wejść na wieżę, bo jest to fajne przeżycie. Pamiętaj, że torby nie są wpuszczane na górę i należy je zdeponować w pomieszczeniu z zegarem (super bezpieczne i łatwe)

Miejsce wyjątkowe, pełne historii, jestem pod wrażeniem tego pięknego kraju, pięknego w kulturze, tradycjach, pokazach, jego mieszkańcach, bez wahania wrócilibyśmy, aby odwiedzić Wybrzeże Amalfi na południu kraju innym razem, pozdrawiam z Cancun Meksyk

Trudno było znaleźć odpowiedni czas podczas trasy koncertowej, więc mogłem wejść tylko do katedry – było tłoczno i niezbyt dobrze się podpisywało. Nie warto - sprzedawcy byli nachalni i agresywni.