Wybierz daty

Kratery Silvestri

Kratery Silvestri: najlepsze atrakcje w pobliżu

Kratery Silvestri: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kratery Silvestri? Kliknij tutaj.

Kratery Silvestri: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2072 opinii

Bardzo miłe rodzinne doświadczenie. Szkoda byłoby nie widzieć Etny bliżej. Świetnie się bawiliśmy w małej, 8-osobowej grupie z przewodnikiem, który wie, jak przekazać swoją pasję do wulkanu. Wszystko poszło zgodnie z opisem w ogłoszeniu. Wsparcie w określonym miejscu, przewodnik mówiący naszym językiem, degustacja lokalnych produktów, spacer dostępny po jednym z kraterów Etny. Cieszymy się, że zrobiliśmy tę wycieczkę.

Nie czułem się dobrze, BARDZO DOBRY. Ci faceci są wspaniali. Sprawili, że przeżyłam prawdziwą przygodę pełną emocji na każdym kroku na Etnie. Jestem zakochana w tym miejscu. Noszę w sercu to bajeczne doświadczenie. Dzięki za danie z siebie wszystkiego, za dyspozycyjność, życzliwość i powagę! Gorąco polecam tę wycieczkę wszystkim !!! Argentyński pocałunek!

- bardzo dobrzy, życzliwi i doświadczeni przewodnicy - dobre "tempo spacerowe" z przerwami na ładne punkty widokowe - opcjonalne ubranie zostanie wydane przed wędrówką w przypadku zmiany pogody - odbiór w umówionym miejscu sprawia, że jest to dużo łatwiej (wszystko poszło gładko) - łatwa komunikacja

Ze względu na aktywność wulkanu trasa została dostosowana, nie siedzieliśmy w jeepie 4x4. Ale zaraz po tym, jak kolejka linowa zaczęła się wspinać. Od 2500 do 3000 metrów. Zrobiłem fantastyczną trasę/wycieczkę!

Amazing adventure - do not gestutzte to take part in it!