Wybierz daty

Silfra

  • Atrakcje wodne
  • Przygody
Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Silfra: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Silfra? Kliknij tutaj.

Silfra: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1625 opinii

5 gwiazdek, ponieważ przewodnicy - Alberto, Luis i Thomas - byli wspaniali, wycieczka była zgodna z opisem i nie mam żadnych skarg na to, jak została obsłużona. Żałuję, że nie wiedziałem więcej i chciałbym podać więcej szczegółów każdemu, kto rozważa wycieczkę z nurkowaniem w Silfra. Możesz wybrać mokre lub suche skafandry. Pomyślałam, że ze względu na temperaturę suchy skafander byłby najwygodniejszy, ale suchy skafander jest wyjątkowo ciasny wokół szyi i nadgarstków i wyjątkowo niewygodny – 2 dni później moja szyja nadal jest obolała. Jeśli możesz wytrzymać zimno przez 35 minut pływania, bardzo polecam pianka. W suchym skafandrze jesteś ubrany przez około 90 minut, ponieważ inni przygotowują się i idziesz tam/z powrotem. Kilkoro z naszej grupy miało ataki paniki od uczucia, że nie mogą oddychać. Ciężko jest cieszyć się pięknymi widokami, kiedy myślisz tylko o bólu, który odczuwasz. Przewodnicy dają możliwość obu, po prostu nie wiedziałem, jak zły będzie suchy skafander.

Niesamowite przeżycie. Myślę, że byliśmy trochę szaleni, żeby to zrobić w styczniu. Suchy kombinezon nakłada się na ubrania, dzięki czemu pozostajesz całkowicie suchy. Mokre są tylko ręce, kawałek twarzy. Jest zimno, ale dostosowujesz się. Naszym przewodnikiem był Chico i nie mogłem go wystarczająco polecić. Był dla mnie niesamowicie pomocny i cierpliwy, ponieważ byłem naprawdę wolnym pływakiem. Kiedy stałem się zbyt zmęczony, by płynąć dalej, płynął ze mną do końca. Gorąca czekolada na końcu też była tak potrzebna i pyszna! Zdjęcia są również robione pod wodą.

Po prostu świetnie! Mieliśmy szczęście, że towarzyszyła nam Elsa, która była równie uprzejma, co przyjacielska. Udzieliła nam informacji o jeziorze i usterce przed wyjaśnieniem instrukcji bezpieczeństwa i przebiegu sesji, a wszystko to w jasny sposób z odrobiną humoru. Po wejściu do wody grupa była doskonale nadzorowana, a spektakl niesamowity! Wyjątkowe doświadczenie, które bez wahania polecam!

Niesamowite przeżycie. Pogoda nie była po naszej stronie z silnymi wiatrami, ale zespół był świetny i gdy wiatr nieco się uspokoił, pojechaliśmy. Zrobiłem to w suchym skafandrze i nie czułem zimna. Wysoce zalecane. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę darmowe zdjęcia.

Super przeżycie, Pani Magda była wspaniałym przewodnikiem. Polecam każdemu!