Kolumna Zygmunta

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Kolumna Zygmunta: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Kolumna Zygmunta? Kliknij tutaj.

Kolumna Zygmunta: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 240 opinii

Naprawdę podobała mi się wycieczka po mieście! To była moja trzecia trasa i NAJLEPSZA. Naszym przewodnikiem był słodki staruszek, który był bardzo dokładny. Był w stanie wyjaśnić całą historię odwiedzanych przez nas stron. Świetny sposób na zwiedzenie Warszawy w 1 dzień. Szczerze mówiąc, jest o wiele lepszy od młodszych przewodników, których spotkałem. Większość młodszych przewodników po prostu chce, aby wycieczka się skończyła i zawsze się spieszy. Nie możesz się już nawet cieszyć. Nasz przewodnik jest tak pasjonatem swojej pracy i naprawdę możesz poczuć, że jego celem jest zapewnienie Ci jak najlepszego czasu. NIGDY nas nie poganiał i naprawdę zmaksymalizował czas, który z nim mieliśmy. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę! Warte każdej złotówki!

To była świetna i dobrze zorganizowana wycieczka. . . ta trasa daje doskonały przegląd niektórych atrakcji miasta. Zaczęliśmy od Parku Królewskiego (Łazienki), kontynuowaliśmy zwiedzanie w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, a zwiedzanie zakończyliśmy spacerem po Starym Mieście. Podzieliłem się wieloma ciekawymi informacjami i na pewno wiem, dokąd wrócić i zostać trochę dłużej na wizytę. Wycieczka jest godna polecenia.

Doskonała trasa z przewodnikiem, który pasjonuje się historią Warszawy!

Trzygodzinna wycieczka zoptymalizowała wszystkie zabytki. Przewodnik utrzymywał skupienie i ruch grupy, abyśmy mogli zobaczyć więcej witryn. Dostarczył doskonałej informacji o wpływie II wojny światowej na Warszawę. Zidentyfikowano także, w jaki sposób miasto zostało odbudowane. Świetna mieszanka jazdy i chodzenia. Poleciliśmy grupie, którą spotkaliśmy następnego dnia w Warszawie.

Pan Olaf, nasz przewodnik, to pasjonat z krwi i kości, po wycieczce człowiek chce jeszcze i jeszcze a te 3 godziny to fantastyczny wstęp dla tych którzy przyjechali do stolicy na kilka dni,a także dla tych, którzy mają na to tylko jeden dzień. Polecam serdecznie!

Było super bardzo fachowo opowiadał nasz pan. Polecam