Dodaj daty

Siena
Wycieczki całodniowe do:

Wycieczki całodniowe do:
Liczba znalezionych atrakcji: 102
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Siena

Siena

Siena: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Siena? Kliknij tutaj.

Siena: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 5046 opinii

Nasze doświadczenie z przewodnikiem Barbarą było niezwykłe, poznając i odkrywając te niezwykłe miejsca w Toskanii. Wysoce polecany. Wydaje mi się jednak, że „lekki lunch”, na który składa się trochę szynki i sera, nie do końca nadaje się dla dzieci, tak samo jak tym z nas, którzy nie piją wina, pozostaje tylko woda.

bardzo dobra podróż, punktualna i bardzo dobrze wyjaśniona. Dają ci godzinę i 20 minut na zobaczenie każdego miejsca, ale to wystarczy. W tym czasie omawiane są najważniejsze sprawy. To doświadczenie jest tego warte dla miłośników wina.

Wycieczka była niesamowita! Bardzo kompletny, z historią, pięknymi krajobrazami i spektakularną degustacją w Chianti... Przewodnik i kierowca 10/10, bardzo kochający i zatroskany. Polecam w 100%!!

Wydawało mi się to tanie, biorąc pod uwagę liczbę rzeczy, które zrobiliśmy. Przewodnik Martina był dla nas bardzo miły i podobała nam się cała podróż. Powtórzyłbym w 100%.

Bardzo podobała nam się wycieczka! Sara była bardzo kochająca i prowadziła nas doskonale. Zdecydowanie polecamy wycieczkę.