Siena
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 107
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Siena

Siena

Siena: Najciekawsze atrakcje

Siena: Wycieczki i bilety

Włochy: Ciekawe miejsca

Siena: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Siena? Kliknij tutaj.

Siena: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(5046 recenzji)

Federico był bardzo kompetentnym przewodnikiem, a kierowca autobusu Luigi był doskonały. Mieliśmy świetną grupę ludzi i było bardzo fajnie. Trasa była długa, ale zwiedziliśmy tak wiele różnych rzeczy. Degustacja wina była świetna, a personel winiarni był bardzo charyzmatyczny. Federico był zawsze dostępny, aby uzyskać rekomendacje i odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania. Jego angielski jest doskonały, był łatwy do zrozumienia i mówił bardzo wyraźnie. Zrobiliśmy wycieczkę z przewodnikiem pieszym po Sienie. Była bardzo kompetentna i miła, ale czułem się bardzo pospiesznie i zrezygnowałbym z tej części, ale poza tym gorąco polecam tę wycieczkę! Nie przegap zwiedzania Toskanii z Federico i Luigim.

Doskonały. Sami nigdy nie bylibyśmy w stanie zobaczyć tak wiele. Lunch i degustacja wina były bardzo dobre, a nasz gospodarz w winnicach był świetną zabawą. Pisa, Siena i San Gimignano były spektakularne i udało nam się zobaczyć całkiem sporo w czasie przeznaczonym na każde z nich. W sumie wspaniałe doświadczenie i gorąco polecam. Jedynym problemem było to, że zepsuła się klimatyzacja w autokarze, a dzień był gorący, więc niektórzy pasażerowie byli nieco zdenerwowani.

Wszystko było udane oprócz jednej rzeczy którą bym poprawił. W ostatnim punkcie programu. Mieliśmy przynajmniej o godzinę za mało czasu żeby przynajmniej zobaczyć połowę z tego co oferuje miasteczko San Gimignano. W dwóch poprzednich też było na styk ale zdążyliśmy. W tym ostatnim nie daliśmy rady przejść połowy bo już trzeba było wracać do autobusu

Ta jednodniowa wycieczka to 10/10! Przewodnicy byli niezwykle mili i pomocni, a autobus był czysty i wygodny. Stosunek jakości do ceny był szalony, widzieliśmy tak wiele miejsc i zjedliśmy wspaniały lunch w winnicy z dużą ilością wina i takimi miłymi pracownikami!

Bardzo dobrze, a przewodnik Ana była doskonałym gospodarzem, bardzo przyjaznym i przejrzystym. Gratuluję i gorąco polecam