Atrakcje i wycieczki
Side

Zachwyć się plażami z widokiem na Morze Śródziemne i cofnij się w czasie dzięki grecko-rzymskim ruinom.

Side – nasze najbardziej polecane atrakcje

City of Side: Rafting, Zipline, Jeep, Buggy i Quad Combo

1. City of Side: Rafting, Zipline, Jeep, Buggy i Quad Combo

Odwiedź Park Narodowy Kanionu Köprülü, aby wziąć udział w raftingu, tyrolce, quadach, buggy i jeepie. Spłyń pontonem na tratwie i popływaj w rzece. Odpocznij i zjedz obiad. Przeleć przez rzekę na tyrolce i wybierz safari buggy, przejażdżkę quadem i safari jeepem. Wybierz czynności, które chcesz wykonać. Odbierz z hotelu lub udaj się na miejsce spotkania, w zależności od wybranej opcji. Następnie wybierz się na rafting w zimnej wodzie na torze raftingowym o długości 8,6 mili (14 km) z 10 progami. Następnie popływaj w wodzie, jeśli chcesz. Ciesz się ekscytującą przejażdżką tyrolką przez rzekę na specjalnie zaprojektowanym siedzeniu przymocowanym do metalowego drutu. Jedz sałatkę, kurczaka i ryż na lunch. Jeśli wybrałeś buggy safari, możesz jeździć swoim buggy po błotnistym górskim szlaku. Masz także możliwość przejażdżki quadem po dziczy. Jeśli chcesz wybrać się na safari jeepem, przejedź skalistymi i błotnistymi górskimi ścieżkami jeepem. Rób niezapomniane zdjęcia i filmy ze swojej przygody przez cały dzień. Na koniec zostań wysadzony w hotelu, jeśli chcesz, lub zakończ aktywność w punkcie początkowym.

Miasto Side: Green Canyon Jeep Tour, rejs wycieczkowy łodzią i wodospad

2. Miasto Side: Green Canyon Jeep Tour, rejs wycieczkowy łodzią i wodospad

Wyrusz w podróż z Side i dowiedz się więcej o tureckiej kulturze oraz tradycjach. Przemierzaj krajobrazy, które zaliczają się do najpiękniejszych w południowej części śródziemnomorskiej Turcji. Podróżuj jeepem po utwardzonych drogach oraz bezdrożach. Przeprawiaj się swoim pojazdem przez rzeki. Skosztuj lokalnych specjałów kuchni tureckiej i herbat. Zajrzyj do meczetu. Wsiądź do jeepa, by rozpocząć wycieczkę. Spotkaj się ze swoją grupą. Wraz z innymi pojazdami pokonuj rzeki, szutrowe drogi i trasy wiodące wzdłuż gór. Zatrzymaj się w tureckim miasteczku, aby zjeść lunch i wypić herbatę. Kiedy odpoczniesz, wyrusz w kierunku Oymapınar Barajı – spektakularnej zapory łukowej, którą wybudowano na rzece Manavgat. Następnie zachwyci Cię widok na Zielone Jezioro – wspaniałe miejsce do pływania. Weź udział w rejsie łodzią po jeziorze. Wybierz się na przekąskę do restauracji znajdującej się nieopodal jeziora, a później przygotuj się do drogi powrotnej na pokładzie jeepa. Przed powrotem do Side przewidziano krótki postój przy meczecie, aby zobaczyć miejsce kultu islamu. Po tym przystanku zrelaksuj się w drodze powrotnej do swojego hotelu.

Z City of Side: Wycieczka łodzią z lunchem i obserwacją delfinów

3. Z City of Side: Wycieczka łodzią z lunchem i obserwacją delfinów

Wyrusz w fascynujący całodniowy rejs z rzeki Manavgat w Side do turkusowych wód Morza Śródziemnego. Wypatruj dzikich delfinów, podziwiaj panoramiczne widoki na wybrzeże i słuchaj, jak Twój przewodnik dzieli się interesującymi faktami na temat lokalnego życia morskiego. Umów się na wygodny odbiór z hotelu i wysiądź na molo w Side. Popłyń wzdłuż rzeki Manavgat przed wypłynięciem w morze. Obserwuj żółwie rzeczne ustawione w szeregu na brzegach i mijaj stocznie, w których budowane są wszystkie drewniane łodzie rzeczne. Zatrzymaj się tam, gdzie rzeka łączy się z morzem, aby popływać lub pospacerować po plaży. Po relaksującej przerwie wskocz z powrotem na pokład i udaj się na jedne z najbardziej malowniczych odcinków wzdłuż linii brzegowej, delektując się świeżo przygotowanym lunchem. W zależności od warunków pływowych popłyń na wschód lub udaj się na starożytny półwysep Side, z kolejną przerwą na pływanie po drodze. Pozwól swojemu przewodnikowi wskazać delfiny i żółwie karetta w ich naturalnym środowisku. Jeśli pogoda dopisze, Twój kapitan zabierze Cię dalej na wschód, aby podziwiać niesamowite widoki podczas zabawy z pianą. Ewentualnie udaj się w kierunku Alanyi i zatrzymaj się na małej, odległej wyspie na spacer przed powrotem do Side.

Z miasta Side Area: Green Lake Jeep i rejs wycieczkowy łodzią

4. Z miasta Side Area: Green Lake Jeep i rejs wycieczkowy łodzią

Na początek skorzystaj z porannego odbioru jeepem ze swojego hotelu. Od tego momentu rozpocznie się Twoja przygoda.  Po zebraniu konwoju jeepów pojedziesz w góry Taurus, gdzie zobaczysz zapierające dech w piersiach widoki na Zielony Kanion. Konwój zaprowadzi Cię do wiosek Sartlar i Işıklar, a Twój przewodnik opowie Ci o tradycji, kulturze i codziennym życiu mieszkańców. Podczas jazdy terenowej w upalne dni uczestnicy będą ochlapywać się nawzajem wodą, co zapewni ochłodę i dobrą zabawę. Następnym przystankiem będzie wodospad Manavgat. Zapomnij o problemach, relaksując się i obserwując piękny przepływ wody. Później przesiądziesz się z jeepa na łódź i weźmiesz udział w rejsie po Zielonym Jeziorze. To świetna atrakcja dla tych, którzy chcą uciec od miejskiego zgiełku. Będziesz mieć również możliwość pływania wpław w jeziorze.

Alanya: lot paralotnią w tandemie na plażę Kleopatry

5. Alanya: lot paralotnią w tandemie na plażę Kleopatry

Zanurz się w wolności i energii podczas lotu w tandemie w towarzystwie licencjonowanego instruktora i pilota w Alanyi. Szybuj po błękitnym niebie płynnie i bezpiecznie podczas trwającego od 12 do 18 minut lotu na Plażę Kleopatry. Zobacz całe wybrzeże graniczące z morzem, góry, zabytki, ulice miast, hotele i baseny. Po odebraniu lub spotkaniu w miejscu spotkania udaj się do bazy paralotniowej w górach Taurus. Po omówieniu zasad zachowania i bezpieczeństwa, zostaw za sobą zgiełk codzienności i szybuj jak ptak po niebie. Po skoku, podczas swobodnego spadania, strumień powietrza otacza całe twoje ciało i sprawia, że czujesz się tak, jakbyś nie skakał, ale naprawdę spadał. Potem następuje wolniejsza i spokojniejsza część walki, podczas której można obserwować krajobraz. Podczas Twojego lotu instruktor wykona zdjęcia i filmy, aby te cenne chwile były niezapomniane (możliwość zakupu). Zakończ lot, lądując na słynnej Plaży Kleopatry. Jeśli zostałeś odebrany, zostań odwieziony z powrotem do hotelu.

City of Side: Land of Legends Transfer & Boat Parade Show

6. City of Side: Land of Legends Transfer & Boat Parade Show

Wyrusz w płynną i wygodną podróż z Side do czarującego parku rozrywki Land of Legends. Zrelaksuj się, ponieważ usługa transferu zapewnia płynną podróż do tego fascynującego miejsca. Usiądź wygodnie i ciesz się malowniczą trasą do Krainy Legend, miejsca, w którym fantazja staje się rzeczywistością. Zanurz się w ekscytujących przejażdżkach, niezwykłych pokazach i niesamowitych atrakcjach odpowiednich dla wszystkich grup wiekowych. Ciesz się darmowym Boat Parade Show, gdy jesteś tutaj. Twórz z łatwością niezapomniane wspomnienia.

Strona: Zielony Kanion i wodospad Jeep Safari z lunchem

7. Strona: Zielony Kanion i wodospad Jeep Safari z lunchem

Twoja przygoda rozpoczyna się od odbioru z hotelu w okolicy Side. Następnie spotkasz się z przewodnikiem w miejscu zbiórki. Dowiesz się, jak wziąć udział w jeepach i programie dnia. A potem pojedziesz ze swoim kierowcą. Najpierw zbadaj góry Taurus i zrób off-road. Zatrzymaj się na piękne widoki na jezioro. Zróbcie razem kilka zdjęć i kontynuujcie off-road aż do rzymskich akwadratów. Tutaj kilka minut odpocznij i zrób sobie przerwę na zdjęcia. Następnym krokiem jest Green Canyon, jedź do Green Canyon, a kiedy tam dotrzesz, podziwiaj piękne widoki na kanion i zaporę Oymapinar. Następnie jedź do Zielonego Jeziora, zjedź z drogi i zatrzymaj się, aby odwiedzić stary meczet z przewodnikiem. Następnie jedź na lunch w pobliżu Zielonego Jeziora. Tutaj będziesz mieć około dwóch godzin czasu. Zamów posiłek i ciesz się świeżymi wodami jeziora i zrób sobie przerwę na pływanie, gdy jedzenie będzie gotowe. Ciesz się pysznym posiłkiem. Ciesz się czasem, wskakując do zielonego jeziora. Zatrzymaj się na ostatnią przerwę przy wodospadzie Manavgat na 30 minut. Odetchnij świeżym powietrzem i zrób piękne zdjęcia. Po wodospadzie zabierz swoje miejsca w jeepie, aby odwieźć je do hotelu.

Miasto Side: Rafting w kanionie Köprülü z lunchem

8. Miasto Side: Rafting w kanionie Köprülü z lunchem

Rozpocznij ekscytującą przygodę raftingową, płynąc przez kanion Köprülü, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Doświadcz dreszczyku emocji i adrenaliny podczas raftingu, zanurzając się w ożywczym uścisku zimnych wód. Rozciągający się na około 14 kilometrów tor raftingowy przedstawia dziesięć ekscytujących bystrzy, przeplatanych spokojnymi kąpieliskami, w których możesz rozkoszować się orzeźwiającymi wodnymi chwilami i podziwiać wspaniałe góry i bujną roślinność. Rozpocznij dzień od ekscytującej przygody raftingowej przez kanion Köprülü. Po porannym odbiorze z hotelu udaj się do naszej strefy informacyjnej, aby uzyskać niezbędne instrukcje dotyczące bezpieczeństwa. Następnie udaj się do punktu startowego raftingu, gdzie przebierzesz się i dołączysz do mieszanych grup 10 osób dorosłych. Twoja przygoda rozpocznie się pod okiem profesjonalnego przewodnika raftingowego. Poruszaj się po bystrzach, pływaj w orzeźwiających basenach, a nawet spróbuj body-raftingu. Trzy przerwy pomogą Ci zatankować i zregenerować siły. Ciesz się napojami i naleśnikami (nie wliczone w cenę) podczas pierwszej przerwy. Druga przerwa oferuje opcjonalną platformę do nurkowania i zjazdy na tyrolce (za dodatkową opłatą). Na koniec skosztuj pysznego lunchu podczas trzeciej przerwy. Po obiedzie kontynuuj rafting do punktu mety. Obejrzyj film z niezapomnianej przygody, ureguluj pozostałe opłaty i zrelaksuj się w drodze powrotnej do hotelu. To niezapomniane doświadczenie czeka na Ciebie! Zarezerwuj swoją przygodę z raftingiem już dziś!

Miasto Side: Jeep Safari i wycieczka łodzią po Zielonym Jeziorze z lunchem

9. Miasto Side: Jeep Safari i wycieczka łodzią po Zielonym Jeziorze z lunchem

Twoja przygoda zaczyna się od odbioru z hotelu w okolicy Side. Następnie spotkasz swojego przewodnika w miejscu spotkania. Dostaniesz brifing, jak zająć miejsce w jeepach i program dnia. A potem pojedziesz ze swoim kierowcą. Najpierw eksploruj góry Taurus i ruszaj w teren. Zatrzymaj się na piękne widoki na jezioro. Zrób kilka zdjęć razem i kontynuuj jazdę w terenie aż do rzymskich akweduktów. Tutaj kilka minut odpoczynku i przerwa na zdjęcia. Następnym krokiem jest Green Canyon, przejazd do Green Canyon, a kiedy tam dotrzesz, ciesz się pięknymi widokami na kanion i zaporę Oymapinar. Następnie jedź do Zielonego Jeziora, po drodze zjedź w teren i zatrzymaj się, aby odwiedzić stary meczet z przewodnikiem. Następnie przejazd na lunch w pobliżu Green Lake. Zamów posiłek i ciesz się świeżymi wodami jeziora oraz zrób sobie przerwę na pływanie, podczas gdy jedzenie będzie przygotowywane. Ciesz się pysznym posiłkiem. A potem usiądź na łodzi, która czeka na ciebie w pobliżu jeziora. Wybierz się na godzinną wycieczkę łodzią i ciesz się pływaniem. Po rejsie statkiem zajmij miejsce w jeepie. Zatrzymaj się na ostatnią przerwę przy wodospadzie Manavgat na 30 minut. Zaczerpnij świeżego powietrza i pięknych zdjęć. Po wodospadzie zajmij miejsca w jeepie, aby podwieźć do swoich hoteli.

Miasto Side: Kanion Sapadere i Alanya z opcją kolejki linowej

10. Miasto Side: Kanion Sapadere i Alanya z opcją kolejki linowej

Twoja przygoda rozpoczyna się od odbioru z hotelu w Side i udania się do nadmorskiego miasta Alanya. Pierwszym przystankiem tego dnia jest kanion Sapadere, oszałamiające naturalne miejsce utworzone przez lata erozji wiatru, wody i lodu. Podążaj za swoim przewodnikiem podczas ekscytującej wędrówki przez kanion i uważaj na szereg żyjących tam dzikich zwierząt, zwłaszcza kolorowych ptaków i motyli. Gdy już nabierzesz apetytu po wędrówce, zrelaksuj się w lokalnej restauracji i zjedz pyszny lunch. Gdy poczujesz się odpowiednio zregenerowany, kontynuuj wędrówkę przez kanion. Podczas spaceru podziwiaj niesamowite widoki na liczne wodospady i zatrzymaj się, aby zrobić zdjęcia w wybranych punktach widokowych. Za dodatkową opłatą możesz także odwiedzić Jaskinię Goblina lub popływać w wodach mineralnych, które spływają z gór Taurus. Na koniec ciesz się 2 godzinami wolnego czasu w mieście, aby odkrywać je we własnym tempie i zobaczyć zabytki, które najbardziej Cię interesują. W Alanyi jest wiele do odkrycia, w tym plaża Kleopatry, Czerwona Wieża i kolejka linowa do zamku w Alanyi. Na koniec niezapomnianego dnia usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas podróży powrotnej do Side.

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 267
Sortuj wg::

Side – nasze najbardziej polecane atrakcje

City of Side: Rafting, Zipline, Jeep, Buggy i Quad Combo

City of Side: Rafting, Zipline, Jeep, Buggy i Quad Combo

Odwiedź Park Narodowy Kanionu Köprülü, aby wziąć udział w raftingu, tyrolce, quadach, buggy i jeepie. Spłyń pontonem na tratwie i popływaj w rzece. Odpocznij i zjedz obiad. Przeleć przez rzekę na tyrolce i wybierz safari buggy, przejażdżkę quadem i safari jeepem. Wybierz czynności, które chcesz wykonać. Odbierz z hotelu lub udaj się na miejsce spotkania, w zależności od wybranej opcji. Następnie wybierz się na rafting w zimnej wodzie na torze raftingowym o długości 8,6 mili (14 km) z 10 progami. Następnie popływaj w wodzie, jeśli chcesz. Ciesz się ekscytującą przejażdżką tyrolką przez rzekę na specjalnie zaprojektowanym siedzeniu przymocowanym do metalowego drutu. Jedz sałatkę, kurczaka i ryż na lunch. Jeśli wybrałeś buggy safari, możesz jeździć swoim buggy po błotnistym górskim szlaku. Masz także możliwość przejażdżki quadem po dziczy. Jeśli chcesz wybrać się na safari jeepem, przejedź skalistymi i błotnistymi górskimi ścieżkami jeepem. Rób niezapomniane zdjęcia i filmy ze swojej przygody przez cały dzień. Na koniec zostań wysadzony w hotelu, jeśli chcesz, lub zakończ aktywność w punkcie początkowym.

Miasto Side: Green Canyon Jeep Tour, rejs wycieczkowy łodzią i wodospad

Miasto Side: Green Canyon Jeep Tour, rejs wycieczkowy łodzią i wodospad

Wyrusz w podróż z Side i dowiedz się więcej o tureckiej kulturze oraz tradycjach. Przemierzaj krajobrazy, które zaliczają się do najpiękniejszych w południowej części śródziemnomorskiej Turcji. Podróżuj jeepem po utwardzonych drogach oraz bezdrożach. Przeprawiaj się swoim pojazdem przez rzeki. Skosztuj lokalnych specjałów kuchni tureckiej i herbat. Zajrzyj do meczetu. Wsiądź do jeepa, by rozpocząć wycieczkę. Spotkaj się ze swoją grupą. Wraz z innymi pojazdami pokonuj rzeki, szutrowe drogi i trasy wiodące wzdłuż gór. Zatrzymaj się w tureckim miasteczku, aby zjeść lunch i wypić herbatę. Kiedy odpoczniesz, wyrusz w kierunku Oymapınar Barajı – spektakularnej zapory łukowej, którą wybudowano na rzece Manavgat. Następnie zachwyci Cię widok na Zielone Jezioro – wspaniałe miejsce do pływania. Weź udział w rejsie łodzią po jeziorze. Wybierz się na przekąskę do restauracji znajdującej się nieopodal jeziora, a później przygotuj się do drogi powrotnej na pokładzie jeepa. Przed powrotem do Side przewidziano krótki postój przy meczecie, aby zobaczyć miejsce kultu islamu. Po tym przystanku zrelaksuj się w drodze powrotnej do swojego hotelu.

Z City of Side: Wycieczka łodzią z lunchem i obserwacją delfinów

Z City of Side: Wycieczka łodzią z lunchem i obserwacją delfinów

Wyrusz w fascynujący całodniowy rejs z rzeki Manavgat w Side do turkusowych wód Morza Śródziemnego. Wypatruj dzikich delfinów, podziwiaj panoramiczne widoki na wybrzeże i słuchaj, jak Twój przewodnik dzieli się interesującymi faktami na temat lokalnego życia morskiego. Umów się na wygodny odbiór z hotelu i wysiądź na molo w Side. Popłyń wzdłuż rzeki Manavgat przed wypłynięciem w morze. Obserwuj żółwie rzeczne ustawione w szeregu na brzegach i mijaj stocznie, w których budowane są wszystkie drewniane łodzie rzeczne. Zatrzymaj się tam, gdzie rzeka łączy się z morzem, aby popływać lub pospacerować po plaży. Po relaksującej przerwie wskocz z powrotem na pokład i udaj się na jedne z najbardziej malowniczych odcinków wzdłuż linii brzegowej, delektując się świeżo przygotowanym lunchem. W zależności od warunków pływowych popłyń na wschód lub udaj się na starożytny półwysep Side, z kolejną przerwą na pływanie po drodze. Pozwól swojemu przewodnikowi wskazać delfiny i żółwie karetta w ich naturalnym środowisku. Jeśli pogoda dopisze, Twój kapitan zabierze Cię dalej na wschód, aby podziwiać niesamowite widoki podczas zabawy z pianą. Ewentualnie udaj się w kierunku Alanyi i zatrzymaj się na małej, odległej wyspie na spacer przed powrotem do Side.

Z miasta Side Area: Green Lake Jeep i rejs wycieczkowy łodzią

Z miasta Side Area: Green Lake Jeep i rejs wycieczkowy łodzią

Na początek skorzystaj z porannego odbioru jeepem ze swojego hotelu. Od tego momentu rozpocznie się Twoja przygoda.  Po zebraniu konwoju jeepów pojedziesz w góry Taurus, gdzie zobaczysz zapierające dech w piersiach widoki na Zielony Kanion. Konwój zaprowadzi Cię do wiosek Sartlar i Işıklar, a Twój przewodnik opowie Ci o tradycji, kulturze i codziennym życiu mieszkańców. Podczas jazdy terenowej w upalne dni uczestnicy będą ochlapywać się nawzajem wodą, co zapewni ochłodę i dobrą zabawę. Następnym przystankiem będzie wodospad Manavgat. Zapomnij o problemach, relaksując się i obserwując piękny przepływ wody. Później przesiądziesz się z jeepa na łódź i weźmiesz udział w rejsie po Zielonym Jeziorze. To świetna atrakcja dla tych, którzy chcą uciec od miejskiego zgiełku. Będziesz mieć również możliwość pływania wpław w jeziorze.

Alanya: lot paralotnią w tandemie na plażę Kleopatry

Alanya: lot paralotnią w tandemie na plażę Kleopatry

Zanurz się w wolności i energii podczas lotu w tandemie w towarzystwie licencjonowanego instruktora i pilota w Alanyi. Szybuj po błękitnym niebie płynnie i bezpiecznie podczas trwającego od 12 do 18 minut lotu na Plażę Kleopatry. Zobacz całe wybrzeże graniczące z morzem, góry, zabytki, ulice miast, hotele i baseny. Po odebraniu lub spotkaniu w miejscu spotkania udaj się do bazy paralotniowej w górach Taurus. Po omówieniu zasad zachowania i bezpieczeństwa, zostaw za sobą zgiełk codzienności i szybuj jak ptak po niebie. Po skoku, podczas swobodnego spadania, strumień powietrza otacza całe twoje ciało i sprawia, że czujesz się tak, jakbyś nie skakał, ale naprawdę spadał. Potem następuje wolniejsza i spokojniejsza część walki, podczas której można obserwować krajobraz. Podczas Twojego lotu instruktor wykona zdjęcia i filmy, aby te cenne chwile były niezapomniane (możliwość zakupu). Zakończ lot, lądując na słynnej Plaży Kleopatry. Jeśli zostałeś odebrany, zostań odwieziony z powrotem do hotelu.

City of Side: Land of Legends Transfer & Boat Parade Show

City of Side: Land of Legends Transfer & Boat Parade Show

Wyrusz w płynną i wygodną podróż z Side do czarującego parku rozrywki Land of Legends. Zrelaksuj się, ponieważ usługa transferu zapewnia płynną podróż do tego fascynującego miejsca. Usiądź wygodnie i ciesz się malowniczą trasą do Krainy Legend, miejsca, w którym fantazja staje się rzeczywistością. Zanurz się w ekscytujących przejażdżkach, niezwykłych pokazach i niesamowitych atrakcjach odpowiednich dla wszystkich grup wiekowych. Ciesz się darmowym Boat Parade Show, gdy jesteś tutaj. Twórz z łatwością niezapomniane wspomnienia.

Strona: Zielony Kanion i wodospad Jeep Safari z lunchem

Strona: Zielony Kanion i wodospad Jeep Safari z lunchem

Twoja przygoda rozpoczyna się od odbioru z hotelu w okolicy Side. Następnie spotkasz się z przewodnikiem w miejscu zbiórki. Dowiesz się, jak wziąć udział w jeepach i programie dnia. A potem pojedziesz ze swoim kierowcą. Najpierw zbadaj góry Taurus i zrób off-road. Zatrzymaj się na piękne widoki na jezioro. Zróbcie razem kilka zdjęć i kontynuujcie off-road aż do rzymskich akwadratów. Tutaj kilka minut odpocznij i zrób sobie przerwę na zdjęcia. Następnym krokiem jest Green Canyon, jedź do Green Canyon, a kiedy tam dotrzesz, podziwiaj piękne widoki na kanion i zaporę Oymapinar. Następnie jedź do Zielonego Jeziora, zjedź z drogi i zatrzymaj się, aby odwiedzić stary meczet z przewodnikiem. Następnie jedź na lunch w pobliżu Zielonego Jeziora. Tutaj będziesz mieć około dwóch godzin czasu. Zamów posiłek i ciesz się świeżymi wodami jeziora i zrób sobie przerwę na pływanie, gdy jedzenie będzie gotowe. Ciesz się pysznym posiłkiem. Ciesz się czasem, wskakując do zielonego jeziora. Zatrzymaj się na ostatnią przerwę przy wodospadzie Manavgat na 30 minut. Odetchnij świeżym powietrzem i zrób piękne zdjęcia. Po wodospadzie zabierz swoje miejsca w jeepie, aby odwieźć je do hotelu.

Miasto Side: Rafting w kanionie Köprülü z lunchem

Miasto Side: Rafting w kanionie Köprülü z lunchem

Rozpocznij ekscytującą przygodę raftingową, płynąc przez kanion Köprülü, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Doświadcz dreszczyku emocji i adrenaliny podczas raftingu, zanurzając się w ożywczym uścisku zimnych wód. Rozciągający się na około 14 kilometrów tor raftingowy przedstawia dziesięć ekscytujących bystrzy, przeplatanych spokojnymi kąpieliskami, w których możesz rozkoszować się orzeźwiającymi wodnymi chwilami i podziwiać wspaniałe góry i bujną roślinność. Rozpocznij dzień od ekscytującej przygody raftingowej przez kanion Köprülü. Po porannym odbiorze z hotelu udaj się do naszej strefy informacyjnej, aby uzyskać niezbędne instrukcje dotyczące bezpieczeństwa. Następnie udaj się do punktu startowego raftingu, gdzie przebierzesz się i dołączysz do mieszanych grup 10 osób dorosłych. Twoja przygoda rozpocznie się pod okiem profesjonalnego przewodnika raftingowego. Poruszaj się po bystrzach, pływaj w orzeźwiających basenach, a nawet spróbuj body-raftingu. Trzy przerwy pomogą Ci zatankować i zregenerować siły. Ciesz się napojami i naleśnikami (nie wliczone w cenę) podczas pierwszej przerwy. Druga przerwa oferuje opcjonalną platformę do nurkowania i zjazdy na tyrolce (za dodatkową opłatą). Na koniec skosztuj pysznego lunchu podczas trzeciej przerwy. Po obiedzie kontynuuj rafting do punktu mety. Obejrzyj film z niezapomnianej przygody, ureguluj pozostałe opłaty i zrelaksuj się w drodze powrotnej do hotelu. To niezapomniane doświadczenie czeka na Ciebie! Zarezerwuj swoją przygodę z raftingiem już dziś!

Miasto Side: Jeep Safari i wycieczka łodzią po Zielonym Jeziorze z lunchem

Miasto Side: Jeep Safari i wycieczka łodzią po Zielonym Jeziorze z lunchem

Twoja przygoda zaczyna się od odbioru z hotelu w okolicy Side. Następnie spotkasz swojego przewodnika w miejscu spotkania. Dostaniesz brifing, jak zająć miejsce w jeepach i program dnia. A potem pojedziesz ze swoim kierowcą. Najpierw eksploruj góry Taurus i ruszaj w teren. Zatrzymaj się na piękne widoki na jezioro. Zrób kilka zdjęć razem i kontynuuj jazdę w terenie aż do rzymskich akweduktów. Tutaj kilka minut odpoczynku i przerwa na zdjęcia. Następnym krokiem jest Green Canyon, przejazd do Green Canyon, a kiedy tam dotrzesz, ciesz się pięknymi widokami na kanion i zaporę Oymapinar. Następnie jedź do Zielonego Jeziora, po drodze zjedź w teren i zatrzymaj się, aby odwiedzić stary meczet z przewodnikiem. Następnie przejazd na lunch w pobliżu Green Lake. Zamów posiłek i ciesz się świeżymi wodami jeziora oraz zrób sobie przerwę na pływanie, podczas gdy jedzenie będzie przygotowywane. Ciesz się pysznym posiłkiem. A potem usiądź na łodzi, która czeka na ciebie w pobliżu jeziora. Wybierz się na godzinną wycieczkę łodzią i ciesz się pływaniem. Po rejsie statkiem zajmij miejsce w jeepie. Zatrzymaj się na ostatnią przerwę przy wodospadzie Manavgat na 30 minut. Zaczerpnij świeżego powietrza i pięknych zdjęć. Po wodospadzie zajmij miejsca w jeepie, aby podwieźć do swoich hoteli.

Miasto Side: Kanion Sapadere i Alanya z opcją kolejki linowej

Miasto Side: Kanion Sapadere i Alanya z opcją kolejki linowej

Twoja przygoda rozpoczyna się od odbioru z hotelu w Side i udania się do nadmorskiego miasta Alanya. Pierwszym przystankiem tego dnia jest kanion Sapadere, oszałamiające naturalne miejsce utworzone przez lata erozji wiatru, wody i lodu. Podążaj za swoim przewodnikiem podczas ekscytującej wędrówki przez kanion i uważaj na szereg żyjących tam dzikich zwierząt, zwłaszcza kolorowych ptaków i motyli. Gdy już nabierzesz apetytu po wędrówce, zrelaksuj się w lokalnej restauracji i zjedz pyszny lunch. Gdy poczujesz się odpowiednio zregenerowany, kontynuuj wędrówkę przez kanion. Podczas spaceru podziwiaj niesamowite widoki na liczne wodospady i zatrzymaj się, aby zrobić zdjęcia w wybranych punktach widokowych. Za dodatkową opłatą możesz także odwiedzić Jaskinię Goblina lub popływać w wodach mineralnych, które spływają z gór Taurus. Na koniec ciesz się 2 godzinami wolnego czasu w mieście, aby odkrywać je we własnym tempie i zobaczyć zabytki, które najbardziej Cię interesują. W Alanyi jest wiele do odkrycia, w tym plaża Kleopatry, Czerwona Wieża i kolejka linowa do zamku w Alanyi. Na koniec niezapomnianego dnia usiądź wygodnie i zrelaksuj się podczas podróży powrotnej do Side.

Często zadawane pytania dotyczące: Side

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Side?

Najlepsze atrakcje to:

Side: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Side

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Side to:

Side – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Side: Najciekawsze atrakcje

Side: Wycieczki i bilety

Turcja: Ciekawe miejsca

Side: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Side? Kliknij tutaj.

Side: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(4640 recenzji)

Wszystko było naprawdę doskonale zorganizowane. Odebrani na czas, świetni kierowcy, zwłaszcza Axel. Przewodnik Jonny wykonuje doskonałą robotę. Bardzo ciekawa wycieczka z wieloma atrakcjami.

Spływ był niesamowity, nasz przewodnik Asam przez całą drogę utrzymywał dobry nastrój i stworzył poczucie jedności w zespole. Było dużo zabawy! Za tym przeżyciem kryje się mnóstwo emocji!

Dziękujemy za to wspaniałe przeżycie. To był wspaniały dzień wśród natury i dzikiej wody. Będziemy go wszystkim polecać. Pozdrawiamy zespół🌞🌞Mama!!!!! i Jaśmin!!!!😍😍

Hasan, nasz przewodnik był bardzo zabawny i miły. Zdecydowanie polecam!

Bardzo dobra wycieczka z zabawnymi przewodnikami i miłą wycieczką!