Shrek's Adventure! Londyn

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Shrek's Adventure! Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Shrek's Adventure! Londyn? Kliknij tutaj.

Shrek's Adventure! Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 342 opinii

Doskonały warte każdego grosza

Zacząłem od madam tussauds, zarezerwowałem zły czas, ale personel pozwolił nam wcześnie. Całe doświadczenie było fantastyczne. Zarządzane tussauds, londyńskie oko i lochy w jeden dzień. Było męczące, ale warte każdej sekundy, lochy też były niesamowite. Gorąco polecam korzystanie z karnetów atrakcji. Wystarczy zeskanować pierwszą lokalizację i zarezerwować przedział czasowy następnej lokalizacji. To było zbyt szybkie, więc prawie nie było kolejek. Szkoda, że nie byliśmy tam dłużej niż 1 noc, aby ukończyć 5 atrakcji, choć może w przyszłym roku. Mama podróżowała ze mną, ponieważ jest moją pełnoetatową opiekunką i dostała karnet za darmo wraz z moim biletem.

Naprawdę podobają mi się wszystkie działania, tylko one muszą tylko ulepszyć ofertę, ponieważ mówi, że pomiń kolejkę i nie jest to prawdą, a my musimy zrobić wszystko, aby dostać i zarezerwować bilet, lepiej, że możemy zrobić cały czas z aplikacją , ale każdy sposób jest dobrą opcją i tańszym rozwiązaniem, aby zobaczyć wszystkie atrakcje dzięki tej ofercie bardzo dziękuję = D

Polecam, naprawdę się opłaca, co prawda Shrek adventure dla osób z dziećmi, z dobrą znajomoscia angielskiego, madame tussauds jak najbardziej na tak, the dungeon dla osób z dobrą znajomoscia angielskiego i oczywiście London Eye dla wszystkich :-)

Najlepiej zacząć od Madame Tussauds o 09.00. Po 10.00 są bardzo długie kolejki i mnóstwo ludzi w środku.

Było cudownym doświadczeniem, pracownicy byli zabawni i szczęśliwi