Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Shenzhen

Shenzhen

Shenzhen – nasze najbardziej polecane atrakcje

Wielkie Chiny (z VPN): eSim Mobile Data Day Plan

1. Wielkie Chiny (z VPN): eSim Mobile Data Day Plan

Usprawnij swoją podróż dzięki wygodnej karcie eSIM. Pozostań w kontakcie podczas podróży dzięki szybkiemu zasięgowi 4G/5G w Chinach, Hongkongu i Makau. Zakup i zainstaluj kartę eSIM w dowolnym miejscu i czasie, wybierając spośród różnych pakietów danych, opcji ważności i zasięgu w dodatkowych krajach. Po prostu zeskanuj kod QR eSIM, aby uzyskać dostęp do wszystkich niezbędnych aplikacji podczas podróży. Uniknij kłopotów związanych z zarządzaniem wieloma kartami SIM dzięki temu rozwiązaniu. Uzyskaj jedną kartę eSIM na urządzenie i doładuj ją, po prostu kupując i aktywując dodatkowe plany eSIM podczas podróży. Po aktywacji Twój zasięg rozpocznie się zgodnie z wybranym czasem trwania. Większość urządzeń wydanych po 2019 roku jest kompatybilna z eSIM (np. iPhone XR, XS i nowsze modele, Google Pixel 4 i nowsze). Jeśli nie masz pewności, sprawdź zdjęcie z wytycznymi dotyczącymi kompatybilności, aby potwierdzić kwalifikowalność. Jeśli nie możesz połączyć się z Internetem po zainstalowaniu tej karty eSIM, postępuj zgodnie z Przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów w kuponie GYG.. Przewoźnicy do użycia:Chiny kontynentalne: CMCC /Hong Kong: CSL /Makau: CTM

Shenzhen: Chiny (z VPN)/ Azja eSIM Roaming Mobile Data Pl

2. Shenzhen: Chiny (z VPN)/ Azja eSIM Roaming Mobile Data Pl

Pożegnaj się z problemami związanymi z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybierz spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby łatwo pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami w sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR przez AirDrop lub zeskanuj go do innego urządzenia. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz połączoną podróż do Azji, po prostu wybierz opcję 22 krajów azjatyckich, która obejmuje:Wietnam, Hongkong, Makao, Kambodża, Chiny, Tajwan, Malezja, Australia, Indonezja, Filipiny, Tajlandia, Singapur, Nowa Zelandia, Indie, Pakistan, Sri Lanka, Birma, Kuwejt, Arabia Saudyjska Arabia, Izrael, Japonia, Korea Południowa Jeśli Twoje dane są wyczerpane? Proste, po prostu kup kolejną e-SIM, aby doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:China Unicom

Prywatna jednodniowa wycieczka do Shenzhen z Hongkongu

3. Prywatna jednodniowa wycieczka do Shenzhen z Hongkongu

Wycieczka rozpoczyna się w Hongkongu od przejazdu autokarem do Shenzhen, zwiedzimy miasto, odwiedzając Muzeum Shenzhen, najpiękniejszą i najnowocześniejszą stację metra w Shenzhen (stacja Gangxia North), zjemy lunch w lokalnej chińskiej restauracji na Dongmen Pedestrian Street i spacer, Upper Hills (nowoczesny kompleks handlowy), tradycyjne miasto Gankeng Hakka i wreszcie do dzielnicy handlowej Happy Harbour, możesz odkrywać nowoczesną i tradycyjną chińską kulturę Shenzhen przez jeden dzień! Cena wycieczki obejmuje miejsce w autokarze powrotnym z Hongkongu do Shenzhen, prywatny samochód z kierowcą w Shenzhen i tradycyjny chiński lunch. Jeśli chcesz, możesz zostać w Shenzhen. Czas podróży w Shenzhen między wszystkimi miejscami zwiedzania wynosi około 1 do 2 godzin. Obiad z chińskim jedzeniem w lokalnej chińskiej restauracji i napoje są wliczone w cenę. Miejsce w autokarze z Hongkongu i powrót do Hongkongu oraz prywatny samochód z kierowcą w Shenzhen są wliczone w cenę.

Wynajem samochodu w Shenzhen z kierowcą na 1 dzień (11 godzin)

4. Wynajem samochodu w Shenzhen z kierowcą na 1 dzień (11 godzin)

Shenzhen Podróż / Wynajem biznesowy samochodu z kierowcą Trzech lub pięciu bliskich przyjaciół nie jest ograniczonych przez grupy wycieczkowe. Mogą jechać, gdzie chcą i wyruszyć, kiedy chcą! (Nie wiesz, dokąd się udać? Nasz profesjonalny zespół ds. podróży może bezpłatnie przygotować dla Ciebie plan podróży) Osoby indywidualne, grupy, szkoły lub firmy mogą wyczarterować samochód na podróż Nie masz czasu na zaplanowanie trasy? Specjalnie dla Ciebie starannie organizujemy popularne trasy podróży w Shenzhen, prywatny całodniowy 11-godzinny wynajem samochodów z kierowcą; umożliwiając Ci podróż do Shenzhen Kierowca jest zawsze na miejscu i możesz zaparkować w dowolnym miejscu. Możesz wygodnie i szybko udać się w dowolne miejsce. Nie musisz martwić się o znalezienie transportu. Musisz tylko ułożyć swój plan podróży. Po prostu zostaw to nam.

Prywatna wycieczka 1-dniowa do Shenzhen

5. Prywatna wycieczka 1-dniowa do Shenzhen

O 9 rano przewodnik spotka się z Tobą w lobby hotelowym w Shenzhen, a następnie rozpocznie wycieczkę po mieście. Najpierw udasz się do Muzeum Shenzhen, aby obejrzeć wystawy dotyczące miasta i niektórych zabytków z tego obszaru. Ponadto dowiesz się, jak miasto rozwijało się tak szybko w ciągu ostatnich 30 lat w sali wystawowej nowoczesnego Shenzhen. Następnie zostaniesz przeniesiony do wioski Dafen, gdzie sprzedaje się wiele obrazów olejnych, bardzo imponujące jest oglądanie wielu pracowni malarskich i sklepów zgromadzonych w jednym miejscu. Lunch jest wliczony w cenę w lokalnej restauracji. Następnie udasz się do Shenzhen Splendid China Folk Culture Village, aby spędzić resztę dnia na poznawaniu różnych grup etnicznych w Chinach i ich kultury ludowej. Następnie zostaniesz przetransportowany z powrotem do hotelu, gdzie wycieczka dobiegnie końca.

Lotnisko Shenzhen (SZX): Prywatny transfer do/z Shenzhen

6. Lotnisko Shenzhen (SZX): Prywatny transfer do/z Shenzhen

Ciesz się bezpiecznym i niezawodnym 24-godzinnym prywatnym transferem lotniskowym między międzynarodowym lotniskiem Shenzhen (SZX) a swoim zakwaterowaniem w Shenzhen. Uniknij długich kolejek do taksówek, zatłoczonego transportu publicznego i bariery językowej, a następnie po prostu usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Twój kierowca będzie śledził Twój lot, więc nie będziesz musiał się martwić w przypadku opóźnienia lotu. Oszczędź sobie konieczności noszenia ciężkich toreb i poruszania się po systemie transportu publicznego i pociesz się, wiedząc, że wszystkie pojazdy są regularnie utrzymywane zgodnie z wysokimi standardami jakości.

Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj wg::

Shenzhen: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Shenzhen? Kliknij tutaj.