Seward – nasze najbardziej polecane atrakcje

Od Seward: Półdniowa wycieczka po zatoce Resurrection Bay Wildlife Cruise

1. Od Seward: Półdniowa wycieczka po zatoce Resurrection Bay Wildlife Cruise

Wyrusz w rejs z przewodnikiem z Seward wzdłuż Zatoki Zmartwychwstania z Seward z komentarzem z przewodnikiem. Spotkaj rodzimą przyrodę, taką jak wieloryby, maskonury, wydry morskie i inne, zanim zobaczysz naturalne piękno Parku Narodowego Kenai Fjords. Skorzystaj z transferu z dworca kolejowego lub portu statku wycieczkowego. Następnie zejdź z utartych szlaków w poszukiwaniu dzikiej przyrody, gdzie często pojawiają się w Zatoce Zmartwychwstania. Za pomocą lornetki obserwuj, jak wydry morskie niosą swoje młode na brzuchach. Podziwiaj prędkość morświna z Dall, gdy surfuje po kilwaterze statku. Zachwyć się rozmiarem i majestatem orków, humbaków i innych niesamowitych gatunków wielorybów i dowiedz się o ich środowisku z pokładowego przewodnika. Podziwiaj dziką przyrodę Parku Narodowego Kenai Fjords.

Alaska Wildlife Conservation Center: Bilet wstępu

2. Alaska Wildlife Conservation Center: Bilet wstępu

Ciesz się biletem wstępu, który zapewni Ci dostęp do ponad 200 akrów wybiegów dla zwierząt i wspaniałej przyrody. Wybierz się na samodzielną wycieczkę po malowniczej, 1,5-kilometrowej pętli, do której można dotrzeć pieszo, rowerem lub samochodem, jednocześnie poznając dziką przyrodę za pomocą znaków interpretacyjnych w każdym siedlisku zwierząt. Wspieraj Alaska Wildlife Conservation Center, które jest sanktuarium non-profit, którego celem jest ochrona dzikiej przyrody Alaski poprzez ochronę, edukację, badania i wysokiej jakości opiekę nad zwierzętami. Centrum Ochrony Przyrody Alaski (AWCC) znajduje się w Portage Valley i jest otoczone zapierającym dech w piersiach pasmem górskim Chugach i Turnagain Arm Inlet. Przejdź przez 1,5-milową pętlę AWCC, która jest idealną przygodą na zimowe miesiące. Doświadcz unikalnych sposobów na zwiedzanie Centrum, podziwiając przyrodę w zimie, w tym szybowanie na nartach biegowych, jazdę na grubym rowerze lub korzystanie z bezpłatnych wypożyczalni sanek z AWCC. Zrelaksuj się na pokładzie własnego pojazdu z malowniczą pętlą o długości 1,5 mili wokół sanktuarium. Zobacz osierocone i ranne zwierzęta przyjęte przez AWCC, które teraz otrzymały dom na zawsze.

Seward: Przygoda pod baldachimem Stoney Creek

3. Seward: Przygoda pod baldachimem Stoney Creek

Widoków z naszej Canopy Adventure nie da się pokonać. Z ośmioma tyrolkami, trzema wiszącymi mostami i dwoma zjazdami, ta wycieczka z pewnością dostarczy Ci zarówno emocji, jak i zachwytu! Goście spotkają się w Adventure Center w porcie małych łodzi Seward, gdzie wsiądą do furgonetki Stoney Creek Canopy Adventures i udają się na pole golfowe. Samochody dostawcze odjeżdżają z Centrum Przygód na 30 minut przed czasem wycieczki. Gdy uczestnicy dotrą na miejsce, powita ich widok dużej jurty umieszczonej na drzewie nad nimi. To jest Centrum powitalne Stoney Creek. Grupy wycieczkowe tworzą się w Welcome Center, spotykają się ze swoimi przewodnikami, wyposażają się w uprzęże i kaski, otrzymują instrukcje dotyczące prawidłowej jazdy na tyrolce i techniki hamowania, a także przechodzą praktyczne biegi „w terenie”. Po ukończeniu zostaną przetransportowane leśną drogą do punktu startu w pobliżu szczytu doliny. Następnie znajduje się krótki spacer do wejścia na pole i pierwszej tyrolki prowadzącej na platformę z panoramicznym widokiem na dolinę i lodowce na południowym zachodzie. Pierwszy trawers tyrolki w Stoney Creek ma krótkie 25 metrów w poprzek linii upadku i przebiega dość blisko poziomu gruntu, co daje rowerzystom szansę na oswojenie się z tym procesem. Trzecia tyrolka, wciąż wysoko wzdłuż ściany doliny, pokonuje 50 stóp i ląduje na wysokości 50 stóp w górze pnia ogromnego świerku Sitka. Piąty trawers wznosi się ponad drzewami na wysokość 350 metrów w poprzek ściany doliny, przepływa nad odbijającym światło stawem i zatrzymuje się na platformie znajdującej się na wysokości 25 metrów nad innym świerkiem Sitka. Od tego miejsca trasa wycieczki schodzi w coraz głębszy i ciemniejszy las deszczowy z jego gęstą roślinnością i błyszczącymi potokami. Po 200-metrowej tyrolce prowadzącej do ogromnej górskiej cykuty następuje krótsza lina na środkowym poziomie w lesie, w miejscu, w którym często widuje się bieliki. Z platformy lądowania każdy członek grupy zjeżdża 20 metrów w dół do wejścia na platformę napowietrznego chodnika, który zaczyna się tuż nad ziemią, ale kończy 30 metrów później w miejscu znajdującym się 60 stóp nad innym świerkiem Sitka. Trasa skręca teraz o 90 stopni i przecina długi most do cykuty, gdzie wznawia się jazda tyrolką. Linia o długości 280 stóp biegnie w kierunku dna doliny i kończy się świerkiem w pobliżu drogi wjazdowej. Następnie ostatni trawers przebiega przez parking dla wycieczek i obok jurty Welcome Center, aby wylądować w grupie świerków Sitka, gdzie 40-metrowy zjazd w końcu sprowadza grupę z powrotem na ziemię. Zrzuca się uprzęże i hełmy, a członkowie grupy wracają do Centrum powitalnego, aby odebrać przechowywane tam rzeczy oraz obejrzeć i wybrać swoje zdjęcia zrobione podczas przygody na tyrolce Seward.

Z Seward: 4-godzinna wycieczka piesza po dziczy

4. Z Seward: 4-godzinna wycieczka piesza po dziczy

Kiedy już doświadczysz naszej wycieczki Seward Wilderness Hiking, w końcu zrozumiesz entuzjastyczne recenzje… Choć szczerze mówiąc, większość ciężkich prac wykonuje nasze podwórko. Po krótkim instruktażu bezpieczeństwa i samouczku przeprowadzonym przez profesjonalnego przewodnika, udaj się w dzicz w jednym z najspokojniejszych miejsc do wędrówek. Dzika przyroda Seward oferuje zapierające dech w piersiach krajobrazy i szereg dzikich zwierząt. Ale nie daj się zwieść temu spokojowi… Chcesz zobaczyć niesamowity widok lub dwa? Schować się w odosobnionym lesie na szybką wędrówkę? Wybór nalezy do ciebie. Dzięki 4 godzinom i zabawnemu, kompetentnemu przewodnikowi, który zabierze Cię bezpośrednio do najlepszych lokalnych miejsc i ukrytych klejnotów, po prostu nie możesz się pomylić z tą najlepiej sprzedającą się wycieczką pieszą po Seward.

Z Anchorage: całodniowa wycieczka na lodowiec Portage i dziką przyrodę

5. Z Anchorage: całodniowa wycieczka na lodowiec Portage i dziką przyrodę

Ta całodniowa wycieczka po Turnagain Arm łączy w sobie przejażdżkę malowniczą autostradą Seward, rejs na lodowiec Portage, wizytę w Alaska Wildlife Conservation Center i przejazd wysoko w góry Chugach. Zacznij od malowniczej przejażdżki autostradą Seward w dół Turnagain Arm of Cook Inlet, jednego z najpiękniejszych miejsc na ziemi. Zatrzymasz się w najbardziej malowniczych miejscach, aby zrobić zdjęcia i zwrócić uwagę na owce Dall i wieloryby Beluga. Jedź do Portage Glacier na 1-godzinną wycieczkę łodzią na pokładzie MV Ptarmigan. Jednostka została zbudowana specjalnie na jezioro, a jazda nawet przy niepogodzie jest płynna. Strażnik Parku Narodowego wejdzie na pokład, aby wyjaśnić lokalne ekosystemy i glacjologię. Posłuchaj, jak góry zostały podniesione z Oregonu! W drodze w dół doliny zatrzymaj się, aby obejrzeć sezonowy bieg łososia. Łosoś odbywa tarło w czystej wodzie w tym samym miejscu, w którym się urodził, aby od nowa rozpocząć swój cykl życiowy. Wracają z oceanu po 4-6 latach w zależności od gatunku. Kiedy łososie osiągają największą liczbę, pogoń za wielorybami Beluga. W zależności od kaprysu wielorybów można je zobaczyć od końca lipca do połowy sierpnia. Następnie odwiedzisz niezwykłe Centrum Ochrony Przyrody Alaski. Latem wół piżmowy, żubr, karibu i łoś rozgrzeją serca najtwardszych mężczyzn. Będziesz miał okazję obejrzeć i usłyszeć historie o zagrożonych żubrach leśnych, niedźwiedziu brunatnym z Alaski, niedźwiedziu czarnym, łosiu, karibu/reniferze, rysiu, orle, sowie rogatej, a nawet jeżozwierzu. W drodze powrotnej wybierz się na boczną wycieczkę wysoko w góry Chugach przez lokalne dzielnice, aby podziwiać niesamowite panoramiczne widoki na cztery pasma górskie, w tym górę McKinley (jeśli pozwala na to pogoda), Cook Inlet i miasto. Dowiedz się o lokalnym życiu wysoko nad Anchorage, na tym, co miejscowi nazywają „zboczem wzgórza”. Lunch będzie w lokalnej loży po rejsie po lodowcu Portage (nie wliczony w cenę). Twój doświadczony przewodnik po Alasce będzie zawsze pod ręką, aby opisać fenomenalną przyrodę i systemy ekologiczne.

Seward: wiosenny rejs z przewodnikiem po dzikiej przyrodzie z kawą i herbatą

6. Seward: wiosenny rejs z przewodnikiem po dzikiej przyrodzie z kawą i herbatą

Dołącz do tego niezapomnianego rejsu z przewodnikiem po Seward, który zabierze Cię przez Zatokę Zmartwychwstania na brzeg Zatoki Alaski. Zwróć uwagę na szare wieloryby i dzikie zwierzęta podczas żeglugi. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w miejscu spotkania w Seward, aby rozpocząć swoją epicką przygodę. Na pokładzie rejsu zrelaksuj się i podziwiaj widoki na góry Kenai i podziwiaj przyrodę, którą widzisz po drodze. Dowiedz się o tych wielorybach po drodze od swojego kompetentnego przewodnika, który zapewni narrację podczas rejsu. Zrób zdjęcia wspaniałych widoków krajobrazów, a jeśli masz szczęście, miejmy nadzieję, że zobaczysz szare wieloryby, Zakończ rejs wysoko i ciesz się dniem, którego nie zapomnisz w pośpiechu, jeśli jesteś fanem orek lub kochasz życie morskie, ta wycieczka jest na Twojej ulicy.

Z Anchorage: 4-dniowa wycieczka kempingowa i piesza do Seward i Kenai

7. Z Anchorage: 4-dniowa wycieczka kempingowa i piesza do Seward i Kenai

Dzień 1: Spotkaj się ze swoją grupą o 8:00 w Anchorage na spotkanie powitalne i spotkanie ze swoim przewodnikiem. Twój przewodnik opowie o wycieczce i opowie, czego się spodziewać. Dziś wyruszamy do Seward na bujnym półwyspie Kenai, piękna i malownicza trasa. Przejażdżka prowadzi wzdłuż ramienia Turnagain, odnogi zatoki znanej jako doskonałe miejsce do obserwacji wielorybów bieługi i owiec rasy Dall na klifach. Droga prowadzi nas na południe, gdzie zbliżamy się do lodowca Exit i Parku Narodowego Kenai Fjords. Dziś po południu udaj się do Parku Narodowego Kenai Fjords i wybierz się na wycieczkę słynnym szlakiem Exit Glacier ze swoim doświadczonym przewodnikiem. Do wyboru opcje umiarkowane lub łatwe. Po wędrówce udajemy się do obozu, gdzie rozbijamy się na wieczór i gotujemy w przepięknym miejscu nad brzegiem wody. Obóz w Seward na trzy noce. Posiłki wliczone w cenę tego dnia: ● Śniadanie – lekka przekąska na spotkaniu powitalnym ● Obiad - piknik ● Kolacja - obozowe gotowanie Dzień 2: Seward słynie ze światowej klasy wędkarstwa i wycieczek łodzią po półwyspie Kenai. Z Seward wybierz się na całodniową wycieczkę łodzią, aby poznać dziką przyrodę i lodowce drogą morską. Ten park jest jednym z najpiękniejszych miejsc, jakie Alaska ma do zaoferowania. Podczas rejsu masz dużą szansę zobaczyć kolonie ptaków, lwy morskie, wydry, a kto wie, nawet stado orków polujących na łososie. Przepłyniesz także obok gigantycznych lodowców, gdzie możesz mieć szczęście i zobaczysz gigantyczne kawałki lodu wpadające do morza, robi wrażenie! Jeśli zdecydujesz się nie wykonywać żadnych opcjonalnych zajęć, Twój przewodnik pomoże zaplanować jednodniową wycieczkę i trochę wolnego czasu na zwiedzanie Seward. Dziś wieczorem wszyscy ponownie się łączymy, aby przygotować kolejny obóz! Posiłki wliczone w cenę tego dnia: ● Śniadanie ● Lunch - piknik lub wycieczka ● Kolacja - obozowe gotowanie Dzień 3: Dziś masz okazję odbyć wliczoną w cenę wycieczkę kajakiem po morzu i poznać Zatokę Zmartwychwstania, znaną z dramatycznych ścian klifowych i wodospadów wpływających do morza. Po południu udamy się na wycieczkę do Tonsina Point, aby zobaczyć bieliki żerujące na rybach i zmianę przypływu. Dziś wieczór jest wolny wieczór w Seward, aby wyjść na kolację i wybrać się na miasto, aby doświadczyć prawdziwej wieczornej sceny na Alasce! Alaska ma niesamowitą różnorodność smacznych piw, pysznej kawy i niesamowitych owoców morza! Posiłki wliczone w cenę tego dnia: ● Śniadanie ● Obiad Dzień 4: Dziś rano mamy relaksujące śniadanie w obozie i obóz szkoleniowy. Wyruszamy na cały dzień pełen atrakcji i przygód, po czym wieczorem wrócimy do Anchorage, gdzie wycieczka zakończy się około 18:00. Posiłki w cenie: ● Śniadanie ● Obiad

Przełęcz Łosia: Wypożyczalnia kajaków na jeziorze Glacial Trail

8. Przełęcz Łosia: Wypożyczalnia kajaków na jeziorze Glacial Trail

Odkryj dziewicze lodowcowe jezioro szlakowe Moose Pass we własnym tempie wypożyczonym kajakiem. Rozkoszuj się majestatycznymi górskimi widokami wokół siebie i poczuj się jak miejscowy podczas samodzielnego wiosłowania po jeziorze. Spotkaj się w sercu Moose Pass, zaledwie 30 minut drogi od Seward. Po otrzymaniu sprzętu i odprawie bezpieczeństwa rozpocznij samotną eksplorację kajaka Trail Lake. Poczuj chłodną bryzę na skórze i plusk zimnej wody, gdy ślizgasz się po lustrzanej powierzchni jeziora. Odkrywaj to lodowcowe jezioro we własnym tempie, podziwiając niesamowite widoki na góry Chugach. Chłoń otaczającą przyrodę z wyjątkowej perspektywy, zanurzonej w krajobrazie. Wróć do przystani, aby oddać kajak i sprzęt pod koniec okresu wypożyczenia i odejdź, czując się bardziej zestrojony z otoczeniem niż kiedykolwiek.

Seward: Wycieczka skuterem śnieżnym z przewodnikiem po Parku Narodowym Kenai Fjords

9. Seward: Wycieczka skuterem śnieżnym z przewodnikiem po Parku Narodowym Kenai Fjords

Nie bez powodu nazywamy go „klasycznym skuterem śnieżnym”… Po krótkim zapoznaniu się z naszą centralą w Seward, wyruszysz do Parku Narodowego Fiordów Kenai, jednej z najlepiej chronionych jednostek lądowych w całym Seward! Podziwiaj oszałamiający krajobraz, piękne punkty widokowe i wysokie góry, płynnie przesuwając się po śniegu. Z przyjaznym, lokalnym przewodnikiem, który poprowadzi Cię, podzieli się historiami i wskazuje widoki, nie pozostaje nic innego, jak wziąć głęboki oddech, zatrzymać się i zanurzyć w nim wszystko. Delikatne trzepotanie śniegu… Zabawne światło słoneczne, które tańczy niebo… Prosty spokój ucieczki od dróg… Dołącz do nas na wycieczkę po zimowym backcountry, a szybko przekonasz się, dlaczego jest to nasza najlepiej sprzedająca się wycieczka na skuterach śnieżnych!

Z Seward: wycieczka piesza Harding Icefield Trail

10. Z Seward: wycieczka piesza Harding Icefield Trail

Gdy już raz doświadczysz naszej wycieczki Harding Icefield Trail, zrozumiesz w końcu entuzjastyczne recenzje… Choć szczerze mówiąc, większość ciężkich prac wykonuje nasze podwórko. Po krótkim instruktażu bezpieczeństwa i samouczku przeprowadzonym przez profesjonalnego przewodnika, udaj się w dzicz w jednym z najspokojniejszych miejsc do wędrówek. Dzika przyroda Parku Narodowego Kenai Fjords oferuje zapierające dech w piersiach krajobrazy i szereg dzikich zwierząt. Podczas gdy większość odwiedzających pozostaje na szlakach i ścieżkach, będziesz mógł doświadczyć malowniczego krajobrazu, starożytnego lodu lodowcowego i oszałamiających widoków całkowicie niedostępnych dla zwykłych ludzi podróżnik. Nasze małe, kameralne grupy dają ci szansę zbliżenia się do dzikiej przyrody Alaski. Regularnie widujemy niedźwiedzie, łosie, świstaki, kozy górskie i bieliki. Oprócz zapierającej dech w piersiach scenerii, Twój doświadczony i przyjazny przewodnik opowie historie, lokalną historię, cechy geologiczne i odpowie na wszelkie pytania podczas wycieczki.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Seward

Najciekawsze atrakcje

Seward: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 21
Sortuj wg::
Strona 1 z 2

Niezwykłe doznania

Seward: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Seward: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Seward? Kliknij tutaj.