Atrakcje i wycieczki
Serra de Água

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Serra de Água

Na jakich wycieczkach w: Serra de Água obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Serra de Água: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Serra de Água? Kliknij tutaj.

Serra de Água: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 919 opinii

Pływanie w Porto Moniz było JEDYNYM powodem, dla którego zarezerwowaliśmy tę wycieczkę. Dlatego byliśmy bardzo rozczarowani, że powiedziano nam, że nie będziemy mieli czasu na wyjazd, zwłaszcza że nasz przewodnik powiedział nam wcześniej, że będziemy mieli tam 2 godziny. Jednak powiedział nam, że wie gdzieś lepiej… i miał rację!! Skalne baseny, które nas zabrał w Seixal, były cichsze, bardziej malownicze i również bezpłatne! Cieszymy się, że zabrał nas tutaj, zamiast poddać się temu, co myśleliśmy, że chcemy zrobić. Igor powiedział nam na początku wyprawy, że nie zatrudniono go z powodu wiedzy, ale umiejętności jazdy w terenie, i nie zawiódł. Stanie w Land Roverze podczas jazdy na górę było o wiele przyjemniejsze, niż się wydaje, a widoki na szczycie były oszałamiające. Powiedziano nam, że to jedyna firma, która wspięła się na górę z powodu zdradzieckich dróg. Igor był świetny, i tak wiedział o wszystkim, o co prosiliśmy, i był elastyczny w tym, co robiliśmy. Dodaj 15 innych godnych zd

Wycieczka była niesamowita! Niestety pogoda nie była najlepsza, więc widoki nie były tak imponujące, jak mogłyby być. Trasa trochę się zmieniła od czasu napisania opisu, bo niektóre drogi stały się zbyt niebezpieczne. Off-road był świetną zabawą, a nasz przewodnik Igor był tak charyzmatyczną indywidualnością! Wielka przyjemność go poznać. Kąpiel w Seixal była przepiękna! (Warto poczekać, aż Seixal pójdzie popływać, Porto Moniz też wygląda pięknie, ale Seixal jest jeszcze lepszy!) Mogę tylko polecić.

Fantastyczny dzień z wspaniałym doświadczeniem Nuno sprawił, że było to dla nas naprawdę zabawne, a ekspert ds. Dzieci w tym obszarze i szybka odbiór nic nie zawracał sobie głowy, jeśli chciałeś gdzieś dłużej i nie spieszył się z powrotem, jeśli chcesz zobaczyć więcej, nie mogę go ocenić wystarczająco wysoko!!

To była świetna wycieczka jeepem! Fanal pojawił się trochę krótko, ale został dłużej w pięknych basenach z lawą! Paul da Serra był niesamowicie piękny! Dziękuję bardzo

Jeep może nie był pierwszej świeżości ale cała reszta plus świetny przewodnik to w pełni rekompensują. Polecam bo to fajny sposób na zwiedzenie wyspy.