Atrakcje i wycieczki Seligman, Arizona

Seligman, Arizona: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Seligman, Arizona? Kliknij tutaj.

Seligman, Arizona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1311 opinii

Całe doświadczenie było niesamowite, chociaż poradzono nam, abyśmy przybyli na miejsce odbioru 15 minut przed odlotem, autobus spóźnił się około 30 minut! Przewodnik wycieczki Jaren był niesamowity, bardzo pouczający i poświęcił czas na robienie zdjęć wszystkim. W ciągu dnia padało, ale i tak wykorzystaliśmy to! Niesamowite przeżycie.

Bardzo zabawne! Fiona była świetna. Szkoda, że nie pozwolili ci korzystać z łazienki w autobusie, abyś nie musiał tracić cennego czasu na czekanie w kolejkach łazienkowych w kanionie. Poza tym w drodze powrotnej przejechaliśmy tuż obok tamy. Chciałbym, żeby zatrzymali się tam na 5 minut na szybkie zdjęcie.

Jazda jest oczywiście bardzo długa, ale wizyta w kanionie na pewno jest tego warta! Dodatkowy przystanek w Hooer Damm byłby świetny, ponieważ jest po drodze i jest również imponujący. Jest wystarczająco dużo jedzenia, aby nie głodować, ale powinieneś spakować własne napoje i coś do jedzenia.

Wycieczka zorganizowana i wyjaśniona bardzo dobrze, na pewno warto wstać wcześnie, aby odwiedzić najsłynniejszy park narodowy w historii.

To była świetna wycieczka z Las Vegas do Wielkiego Kanionu. To była świetna wycieczka i bardzo ją polecam.