Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Selfoss

Selfoss: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Selfoss? Kliknij tutaj.

Selfoss: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1505 opinii

Wprowadzenie po niemiecku dzięki naszej przewodniczce Annie. Wyjaśniła wszystko bardzo dobrze i była bardzo pomocna. Mimo 2° zimnej wody ani trochę nie zamarzłem, czego najbardziej się obawiałem. Moje dłonie i usta zrobiły się trochę zimne, a trochę wody spłynęło mi po rękawach i szyi, ale byłam tak podekscytowana podczas zapierającej dech w piersiach trasy, że tylko nieznacznie to zarejestrowałam. Najważniejszym wydarzeniem później były niewiarygodnie wspaniałe zdjęcia nas i szczeliny Silfra. Dziękuję Anno za to wspaniałe doświadczenie!!!

Niesamowite doświadczenie. Woda w lipcu była zimna, ale bardzo szybko się do niej przystosowała. Suche skafandry zapewniały nam ciepło i suchość. JEDNAK – po prostu koniecznie wysłuchaj instrukcji i rób TYLKO TO, CO MÓWIĄ podczas zakładania suchych skafandrów. Był jeden przewodnik, który krzyczał i wprawiał gości w zakłopotanie dla tych, którzy nie wiedzieli, aby nie zakładać garniturów. Jezu. Poza nią - to była świetna wycieczka!

Wycieczka z rurką była świetna! Nie byliśmy pewni, czy jest wart swojej ceny, ale zdecydowanie jest. Pogoda była pochmurna i deszczowa, ale widok pod wodą jest niewiarygodny. Naszym przewodnikiem była Anaïs, była bardzo sympatyczna i naprawdę świetnie sobie poradziła. Świetnie się razem bawiliśmy. Gorąco polecamy tę przygodę!

Mieliśmy wyjątkowe doświadczenie z nurkowaniem z rurką. Dzięki kombinezonowi termicznemu i suchemu też nie było zimno. Oczywiście poza twarzą i czymś na rękach. Ale to nie było takie złe. TASIO był naszym przewodnikiem i sprawił, że było cudownie. Zarezerwowałbym tę wycieczkę raz za razem.

Wybraliśmy się z wyprawami Tröll. Wycieczka, którą naprawdę możemy polecić. Widok i wrażenia w wodzie są niezwykłe. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widzieliśmy. Ponadto mieliśmy niesamowitych i zabawnych przewodników, którzy uzupełniali to wspaniałe doświadczenie?