Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Selfoss

Wycieczki dostępne w dniu

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki całodniowe
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj według:

Selfoss: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Selfoss? Kliknij tutaj.

Selfoss: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1540 opinii

Cześć! Poszliśmy nurkować z Kevinem na początku września i mieliśmy absolutnie niesamowite wrażenia. Chociaż woda była bardzo zimna, w suchych skafandrach pozostawałyśmy (w większości) suche. Widoki w szczelinie przez krystalicznie czystą wodę były oszałamiające, jeszcze piękniejsze dzięki idealnej pogodzie. Kevin był bardzo zabawny i przez całe doświadczenie czuliśmy się bezpiecznie. Zdjęcia, które zrobił, były super i były miłym wspomnieniem wycieczki z rurką. Opowiedział nam również kilka zabawnych faktów na temat okolic parku narodowego Thingvellir.

To było wspaniałe! Kolejna prawdziwa atrakcja na koniec podróży. Wszyscy przewodnicy, których spotkaliśmy, byli bardzo przyjaźni, muchas gracias a Vanessa <3 Ta wycieczka jest naprawdę warta każdego grosza. Dzięki świetnemu sprzętowi można było naprawdę cieszyć się wspaniałymi zdjęciami, które są oferowane w szczelinie Silfra. Bardzo gorąco polecam!!!

Bardzo wyjątkowe doświadczenie. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Uwielbialiśmy naszego przewodnika Kevina, który mówił 6 językami i prowadził nas przez goździk. Suchy skafander ogrzał nas tylko joggingiem i T-shirtem. Zalecane są ciepłe skarpety. Jedna para skarpet jest dobra, dwie pary skarpet są lepsze, trzy pary skarpet są najlepsze.

Troll był profesjonalny i dobrze zorganizowany. instrukcje były na miejscu, a procedura przygotowania do nurkowania została wybrana. Personel pomógł nam włożyć nasze suche skafandry, wyjaśniając każdy etap procesu. Nasz przewodnik Victor wyjaśnił nam trasę, powiedział nam, czego się spodziewać, i ruszyliśmy.

Po tygodniu biwakowania ta przygoda z rurką była relaksującym doświadczeniem. Dzięki Marcelo, który wytłumaczył wszystko w sposób dość pełen humoru, bardzo podobało mi się nurkowanie w chłodnej i krystalicznie czystej wodzie między płytami kontynentalnymi. Polecam!