Atrakcje i wycieczki
Selfoss

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Selfoss

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Selfoss?

Na jakich wycieczkach w: Selfoss obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Selfoss: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Selfoss? Kliknij tutaj.

Selfoss: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 1083 opinii

Po prostu świetnie! Mieliśmy szczęście, że towarzyszyła nam Elsa, która była równie uprzejma, co przyjacielska. Udzieliła nam informacji o jeziorze i usterce przed wyjaśnieniem instrukcji bezpieczeństwa i przebiegu sesji, a wszystko to w jasny sposób z odrobiną humoru. Po wejściu do wody grupa była doskonale nadzorowana, a spektakl niesamowity! Wyjątkowe doświadczenie, które bez wahania polecam!

Przewodnik był bardzo dobry, działalność rozpoczęła się na czas, mógł się wyposażyć i otrzymał tak wiele informacji, widząc, że nawet jeśli nie jesteś zainteresowany tymi rzeczami, tak jak ja nie byłem, będziesz w rudy.

To było niesamowite przeżycie. Byłem cieplej w wodzie niż na zewnątrz w zimny grudniowy dzień. Przewodniki były najlepsze i uwzględniły mnie trochę spóźnione i dały pięciogwiazdkowe doświadczenie.

Świetna wycieczka, wspaniałe widoki, warta każdych pieniędzy. Jedynie pogoda nie dopisała,ale będąc na Islandi trzeba być na to gotowy i się pogodzić z tym, że można zmoknąć w kazdej chwili:)

To było niesamowite przeżycie, a nasz przewodnik o imieniu Taud sprawił, że było to niezapomniane przeżycie