Atrakcja wodna

Paryż: rejs po Sekwanie i naleśnik przy wieży Eiffla

Organizator atrakcji: Global Tours And Tickets

Paryż: rejs po Sekwanie i naleśnik przy wieży Eiffla

Organizator atrakcji: Global Tours And Tickets
Zaoszczędź nawet 15%

Od 103,35 zł 87,87 zł za osobę

Skorzystaj z przyjemnego i najprostszego sposobu na odkrywanie Miasta Świateł. Spróbuj pysznego francuskiego naleśnika u stóp wieży Eiffla, podziwiając widoki na tę niesamowitą budowlę i na Sekwanę, przed lub po rejsie.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Czas trwania 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zawiera audioprzewodnik
chiński, niderlandzki, francuski, niemiecki, hindi, polski, hiszpański, rosyjski, japoński, portugalski, angielski, włoski, koreański, czeski, arabski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zrelaksuj się, podziwiając zabytki takie jak Luwr i katedra Notre Dame
 • Skorzystaj z możliwości wyruszenia w rejs co godzinę przez cały dzień
 • Delektuj się przepysznym francuskim naleśnikiem u podnóża wieży Eiffla
 • Wybierz naleśnik z czekoladą, cukrem, cytryną, dżemem lub bitą śmietaną
Pełny opis

Zobacz z wody zabytki Paryża podczas rejsu po Sekwanie. Dowiedz się więcej o atrakcjach dzięki audioprzewodnikowi. Delektuj się tradycyjnym francuskim naleśnikiem przed rejsem lub po. Aby wejść na pokład rejsu, udaj się do „Bateaux Parisiens” / Port de la Bourdonnais tuż obok wieży Eiffla. Weź udział w rejsie wzdłuż Sekwany, aby zrelaksować się, poznać historię Paryża i podziwiać jego liczne zabytki, takie jak Muzeum w Luwrze, Orsay Muzeum, Katedra Notre Dame i wiele mostów z ich unikalną architekturą. 

Ciesz się komentarzem z audioprzewodnika na pokładzie. Jest on dostępny w 14 językach i można go również słuchać z aplikacji na smartfonie.  Po zejściu na ląd w miejscu rozpoczęcia rejsu okaż swój kupon pracownikom w bufecie Le Carrousel de la Tour Eiffel u podnóża wieży Eiffla. Spróbuj francuskiego naleśnika z nutellą, cukrem, cytryną, dżemem lub bitą śmietaną. Możesz też zjeść ten przysmak przed rejsem.

Podziwiaj malownicze widoki na wieżę Eiffla i brzegi Paryża podczas smakowania tego pysznego francuskiego specjału. Wykorzystaj obniżoną cenę na zakup napoju w naleśnikarni.

Wliczone w cenę
 • Rejs po Sekwanie
 • Audioprzewodnik
 • 1 naleśnik z nutellą, cukrem, cytryną, dżemem lub bitą śmietaną
 • Napoje

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Rejs po Sekwanie rozpoczyna się przy Bateaux Parisiens (u podnóża wieży Eiffla), Port de la Bourdonnais, pomost 03. Degustacja naleśników: „Oh! Régalade de la Tour Eiffel” (przy wieży Eiffla, obok Bateaux Parisiens).

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Zwierzęta
 • Bagaż ponadwymiarowy
 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 •  Możesz korzystać z biletów w dowolnym momencie, aż do wskazanej na nich daty ważności
 • Rejs można wybrać przed lub po degustacji naleśników
 •  Rejs: w sezonie letnim rejs jest dostępny codziennie z odpływami co 30 minut. Pierwszy odjazd jest o 10:00, a ostatni o 23:00. W sezonie zimowym odjazdy odbywają się co 45 minut między 10:30 a 21:00
 • Degustacja Naleśników: czynna codziennie od południa do wieczora (12:00-21:00)
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,3 /5

na podstawie 3318 opinii

Podsumowanie opinii

 • Transport
  4,5/5
 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Jakość usług
  4/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Rejs był niesamowity. Odbiór / wejście na pokład było szybkie. Było dużo miejsca wewnątrz i na zewnątrz. To był zimny dzień i zaczął trochę padać, ale nadal świetnie było wyjść. Próbowaliśmy skorzystać z oferowanego audioprzewodnika, ale sygnał Wi-Fi pojawił się wkrótce po przejściu pod drugim mostem i już nie działał, więc to była zła rzecz. Wyruszyliśmy o 17:00 i było idealnie, ponieważ po drodze mieliśmy jeszcze trochę światła dziennego, a w drodze powrotnej była noc, co oznacza, że widzieliśmy wieżę Eiffla w całej okazałości, z tymi uroczymi świecącymi światłami - świetny czas na piękne zdjęcia. Potem poszliśmy na naleśniki, mężczyzna, który przyjmował zamówienia, był bardzo niegrzeczny, a ciasto naleśnikowe było trochę surowe, prawdopodobnie dlatego, że tak bardzo spieszyli się, by służyć ludziom, mimo że była bardzo krótka kolejka. Ale dobrze. Nutella to uratowała.

Czytaj dalej

19 stycznia 2023

To było bardzo miłe doświadczenie zobaczyć rejs nocą, a cena jest przystępna jak na Paryż, jednak kolejki są bardzo długie i po wejściu na statek prawie nie było miejsca, aby mieć dobry widok. Naleśniki, których nie możesz wybrać, to czekolada lub ser, aby wziąć pod uwagę, że tutaj również musisz zrobić 2 rzędy umiarkowanego oczekiwania.

Czytaj dalej

6 stycznia 2023

Bardzo fajny rejs! Mimo że mieliśmy już bilety, musieliśmy stać w kolejce jak wszyscy, ponad pół godziny, kiedy wsiedliśmy, nie było miejsca do siedzenia i zostaliśmy na stojąco. Byłem rozczarowany degustacją naleśników, do zrobienia na środku ulicy i na mrozie. Jednak naleśniki są dobre, ale można je wziąć tylko z Nutellą. Zrobiłbym rejs ponownie tylko dla wspaniałej panoramy, zrobionej o zachodzie słońca.

Czytaj dalej

30 grudnia 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 374289