Atrakcja wodna

Paryż: rejs po Sekwanie i pyszny naleśnik przy wieży Eiffla

Organizator atrakcji: Global Tours And Tickets

Paryż: rejs po Sekwanie i pyszny naleśnik przy wieży Eiffla

Organizator atrakcji: Global Tours And Tickets
Zaoszczędź nawet 10%

Od 102,32 zł 92,09 zł za osobę

Ciesz się przyjemnym i najłatwiejszym sposobem na odkrywanie miasta świateł podczas rejsu po rzece. Skosztuj pysznej francuskiej krepy u podnóża Wieży Eiffla, podziwiając widoki na ten niesamowity pomnik i Sekwanę przed lub po rejsie.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Czas trwania 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zawiera audioprzewodnik
chiński, niderlandzki, francuski, niemiecki, hindi, polski, hiszpański, rosyjski, japoński, portugalski, angielski, włoski, koreański, czeski, arabski
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odpręż się, kontemplując zabytki, takie jak Luwr i Notre Dame
 • Ciesz się wyjazdami co godzinę przez cały dzień
 • Skosztuj pysznej francuskiej krepy u podnóża Wieży Eiffla
 • Wybierz naleśnik z czekoladą, cukrem, cytryną, dżemem lub bitą śmietaną
Pełny opis

Zobacz zabytki Paryża z wody podczas rejsu po Sekwanie i dowiedz się o nich z audioprzewodnikiem. Delektuj się tradycyjną francuską krepą przed lub po rejsie. Na rejs spotkaj się w „Bateaux Parisiens” / Port de la Bourdonnais tuż obok Wieży Eiffla, aby wejść na pokład łodzi. Podczas rejsu po Sekwanie zrelaksuj się, kontemplując historię Paryża i podziwiaj jego liczne zabytki, takie jak Luwr, Muzeum Orsay, Katedra Notre Dame i wiele mostów o wyjątkowej architekturze.

Ciesz się na pokładzie komentarzem audioprzewodnika dostępnym w 14 językach, którego możesz także odsłuchać z aplikacji na smartfonie. Następnie, po wyjściu z rejsu w tym samym miejscu, w którym się rozpoczął, pokaż swój kupon obsłudze w bufecie „Le Carrousel de la Tour Eiffel” u podnóża Wieży Eiffla. Spróbuj francuskiego naleśnika z nutellą, cukrem, cytryną, dżemem lub bitą śmietaną. Jeśli wolisz, zjedz krepę przed rejsem.

Podziwiaj malownicze widoki na Wieżę Eiffla i nabrzeże Paryża, delektując się tym pysznym francuskim przysmakiem. Skorzystaj z obniżonych cen, aby kupić napój w naleśnikarni.

Wliczone w cenę
 • Dostęp: Sekwana
 • Transport na czas trwania atrakcji: Łódź rzeczna, rejs krajoznawczy
 • Deser

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Miejsce zbiórki

  Na rejs po Sekwanie spotkaj się w Bateaux Parisiens, u podnóża Wieży Eiffla, Port de la Bourdonnais, Pontoon 03. Na degustację naleśników udaj się do Oh! Régalade de la Tour Eiffel, u stóp Wieży Eiffla, obok Bateaux Parisiens.

  Otwórz w Google Maps ⟶
  Ważne informacje

  Niedozwolone

  • Zwierzęta
  • Bagaż ponadwymiarowy
  • Bagaż lub duże torby

  Co trzeba wiedzieć

  • Ze swoich biletów możesz korzystać w dowolnym momencie, aż do wskazanej na nich daty ważności
  • Możesz wybrać się na rejs przed lub po degustacji naleśników
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,3 /5

  na podstawie 2406 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Transport
   4,5/5
  • Jakość/cena
   4,4/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  To był pierwszy raz, kiedy wykonaliśmy działanie za pośrednictwem GetYourGuide i poszło dobrze. Niesamowita wycieczka, dobra atmosfera, zapewniają bezpłatny przewodnik audio, łódź mija najbardziej charakterystyczne zabytki, a godzina wycieczki jest idealna. Krepa też była świetna i po prostu pokaż bilet. Wszystko bardzo proste i skuteczne. Być może miałoby to mniej pozytywny aspekt do odnotowania. Ponieważ na łodzi jest tak wiele osób, które wykonują tę czynność, wchodzenie na łódź i kontrolowanie biletów powinno być bardziej zorganizowane, ponieważ staje się to zagmatwane, ponieważ ludzie przybywają znacznie później i jadą w kolejce. Ogólnie rzecz biorąc, naprawdę podobało nam się to doświadczenie.

  Czytaj dalej

  31 lipca 2022

  To było niesamowite przeżycie! Przeprawa przez Sekwanę i jej mosty jest obowiązkowa podczas wizyty w Paryżu. Pojechałam z mężem i 11 miesięcznym chłopcem i była to wygodna podróż. Piękne widoki i możliwość zobaczenia ludzi w ich rutynie nad rzeką pozwalają lepiej poznać kulturę i styl życia w mieście. Możesz też kontemplować zabytki z innej perspektywy, czując świeży wiatr na twarzy… Po prostu polecam! Personel był bardzo przyjazny i profesjonalny, jedyne, co można było poprawić, to audioprzewodnik, mógłby zawierać więcej treści (o historii, sztuce i innych faktach z Paryża).

  Czytaj dalej

  26 lipca 2022

  Świetne do zwiedzania. Dobra prędkość ruchu. Chciałbym więcej informacji w przewodniku audio, którego dźwięk nie był jednak świetny. (Miłośnicy historii chcą więcej, ale rodzi to chęć udania się bezpośrednio na miejsce w niektórych omawianych miejscach. Rejs jest bardzo przyjemny, nawet jeśli latem jest naprawdę dużo ludzi. Wycieczka po Sekwanie Nadal jest super !!Obsługa jest miła i serdeczna.Polecam.Na naleśniki nie mogliśmy znaleźć miejsca na jej zdobycie, szkoda.

  Czytaj dalej

  23 lipca 2022

  Numer identyfikacyjny produktu: 374289