Atrakcje i wycieczki

Segowia

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Największe atrakcje

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Segowia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Segowia? Kliknij tutaj.

Segowia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2074 opinii

Doskonały dzień, imponujący piękno katedr oraz Alcàzar de Toledo i Segovia. Również pyszny i obfity posiłek w Segowii. Restauracja El Bernardino. Angielsko-hiszpańscy przewodnicy bardzo przyjaźni i z bardzo kompletną i ciekawą prezentacją dotyczącą historii obu miast i ich różnych kultur, chrześcijańskiej, muzułmańskiej i żydowskiej, a także tła epoki rzymskiej. W każdym razie gorąco polecam.

Trasa była bardzo dobra, przewodnik, myślę, że miała na imię Ana, był bardzo miły i kompetentny, odpowiedziała na każde pytanie. Jedyną rzeczą było to, że inny uczestnik nie chciał podążać za grupą i był bardzo uciążliwy, ale przewodnik zachował spokój i poradził sobie z sytuacją. Kierowca Paco też był bardzo miły.

Uwielbiałem tę aktywność, wszystko było bardzo dobre, przewodnik i kierowca byli bardzo przyjaźni. Toledo i Segovia to bardzo piękne miasta z tradycją i historią. Mieliśmy czas na lunch i wybraliśmy meson de Candido jako prosię.

Uwielbiałem tę wycieczkę, Belem i Alfonso byli doskonałymi przewodnikami, miasta Toledo, Segovia i Alcazar bardzo piękne z wielką historią GetYourGuide gorąco polecane na wszystkie wycieczki, są bardzo poważne

Bardzo podekscytowany SEGOVIE miastem i wspaniałym akweduktem