Dodaj daty

SEA LIFE München
Dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich

Dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich
Liczba znalezionych atrakcji: 1

Monachium: najpopularniejsze atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 328
Sortuj wg::

Nasze najbardziej polecane SEA LIFE München Dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich

Monachium: Bilet jednodniowy do Sea Life

1. Monachium: Bilet jednodniowy do Sea Life

Odkryj świat rekinów w SEA LIFE Monachium podczas tygodni tematycznych od lutego do kwietnia. Poznaj fascynujące prawdy i mity na temat rekinów i zanurz się w Sharklife! Rozwiąż wszystkie zagadki podczas swojej podróży i zostań ekspertem od rekinów. Doświadcz różnorodności podwodnego świata bliżej niż kiedykolwiek w SEA LIFE Munich. Popularne akwarium znajdujące się bezpośrednio w Parku Olimpijskim oferuje podróż od lokalnych wód, takich jak rzeka Isar, po rozległe wody tropikalnego oceanu. Przez deltę Dunaju, jaskinię koralową, zatokę koników morskich i port śródziemnomorski po Atlantyk, odkryjesz różnorodne stworzenia morskie zamieszkujące ponad 35 realistycznych akwariów. Zobacz największą różnorodność rekinów w Niemczech z ponad 20 różnymi gatunkami, takimi jak rekiny piżamowe, rekiny zebry i japońskie rekiny dywanowe. Spotkaj nawet największego mieszkańca obszaru tropikalnego basenu oceanicznego: rekina zebrę, Lady Pünktchen. Nie przegap codziennego karmienia, podczas którego często robi się dziko. Dowiedz się, jakie jest ulubione jedzenie płaszczek i co lubią jeść rekiny. Podczas pokazów karmienia akwaryści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przedstawią fakty oraz podstawowe informacje.

Monachium: City Pass z ponad 45 atrakcjami i autobusem Hop-on Hop-off

2. Monachium: City Pass z ponad 45 atrakcjami i autobusem Hop-on Hop-off

Zwiedzaj Monachium z all-inclusive Munich City Pass, który pozwala odwiedzić ponad 45 atrakcji, w tym Deutsche Museum i muzeum sztuki Alte Pinakothek, wziąć udział w wycieczkach z przewodnikiem, skorzystać z bezpłatnej wycieczki autobusowej hop-on hop-off i uzyskać zniżki w restauracjach. Pozbądź się stresu związanego z planowaniem podróży do Monachium i poznaj bogatą historię, kulturę i tętniącą życiem atmosferę miasta dzięki muzeom, wycieczkom i gastronomii. Zwiedzaj miasto we własnym tempie przez maksymalnie 5 dni. Zarezerwuj bilet na okres od 1 do 5 dni. Ciesz się bezpłatnym wstępem do najważniejszych zabytków, w tym Pałacu Nymphenburg, Altes Schloss Schleissheim, Bavaria Filmstudios Tour i SEA LIFE Munich. Następujące atrakcje są wliczone w cenę: Muzea i zamki: - Alte Pinakothek (muzeum sztuki) - Altes Schloss Schleißheim (z wystawami historycznymi i religijnymi) - Bawarskie Muzeum Narodowe - Ogród botaniczny Nymphenburg - Burg Grünwald z wieżą - Cuvilliés - Theater (słynny teatr rokokowy) - Deutsches Museum (muzeum nauki i techniki) - Deutsches Museum Verkehrszentrum (muzeum transportu) - Deutsches Museum Flugwerft Schleißheim (muzeum lotnictwa) - Deutsches Theatermuseum - Glyptothek & Staatl. Antikensammlungen (kolekcja rzeźb greckich i rzymskich) - Muzeum Żydowskie - Kunsthalle Munich (galeria sztuki) - Lenbachhaus (muzeum sztuki) - Marstallmuseum (kolekcja powozów) - Muzeum miasta i filmu w Monachium - Muzeum Brandhorst dla sztuki współczesnej - Muzeum pięciu kontynentów - Muzeum Mensch und Natur (doświadczenie historii naturalnej) - Museum Villa Stuck (dom malarza Franza Stucka) - Neues Schloss Schließheim (barokowy zamek z parkiem) - Centrum Dokumentacji NS - Pałace parkowe w zamku Nymphenburg - Pinakothek der Moderne (sztuka, grafika, architektura i design) - Muzeum Mineralogiczne w Monachium - Muzeum Rezydencji (największy zamek miejski w Niemczech) - Ruhmeshalle i pomnik Bawarii z platformą widokową - Kolekcja Schack (niemiecka sztuka XIX wieku) - Skarbiec w Rezydencji Monachium - Zamek Lustheim z kolekcją porcelany miśnieńskiej - Pałac Nymphenburg - Państwowa kolekcja monet - Państwowe Muzeum Sztuki Egipskiej - Muzeum Valentina Karlstadta (życie i twórczość słynnego komika) Atrakcje i rozrywka - Wycieczka po bawarskich studiach filmowych - Muzeum FC Bayern - Diabelski młyn Umadum - Wieża Olimpijska z platformą widokową (zamknięta od 01 czerwca 2024 r. z powodu prac remontowych) - Park Olimpijski - kolejka parkowa - SEA LIFE Monachium Spacery i wycieczki z przewodnikiem - Kolejka ekspresowa Hop-on-Hop-off - Wycieczka z przewodnikiem po ratuszu (niemiecki) - Spacer po mieście Oldtown Monachium (niemiecki) - Wycieczka rowerowa po Monachium (niemiecki i angielski) - Wycieczka Monachium-Kindl (niemiecki) Partner rabatowy: Do 50% zniżki u ponad 40 partnerów rabatowych

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Monachium

Monachium

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich w: SEA LIFE München

Oprócz atrakcji typu Dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich w: SEA LIFE München jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Monachium?

W: Monachium są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

SEA LIFE München: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu SEA LIFE München? Kliknij tutaj.

SEA LIFE München: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 373 opinii

Czasami spacerując po korytarzach, gdy było tak wiele rodzin, było trochę tłoczno. Personel był bardzo zaangażowany i przyjazny. Dzieci mogły dowiedzieć się wiele o stworzeniach morskich, a krótki film na końcu również był naprawdę fajnym pomysłem. Powinieneś odwiedzić Sea Life. Ina P.