Wybierz daty

SEA LIFE München

  • Bilety wstępu
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

SEA LIFE München: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu SEA LIFE München? Kliknij tutaj.

SEA LIFE München: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 149 opinii

Było dobre

Ponieważ przy kasach nie było wielu ludzi w kolejce, nie czytaliśmy na głos i musieliśmy czekać przed przyznaniem się. Więc nie mieliśmy żadnej przewagi. Poza tym było miło, niestety nigdy nie byliśmy w odpowiednim miejscu do karmienia. Niestety tło zrobionych na miejscu zdjęć jest kiepskie. Mając naturalne tło, kupilibyśmy jeden. Żadna toaleta w pomieszczeniu nie jest zła, szczególnie dla dzieci.

Moja trzyletnia córka była zachwycona

Mogliśmy wejść od razu bez stania w kolejce. Jest przygotowany bardzo ciekawie dla dzieci, zbieraj pieczątki i stempluj je samodzielnie. Karmić, chociaż moja córka się nie odważyła. Są małe taborety dla najmłodszych. Bardzo ciekawa ryba. W dużym basenie były śmieszne ryby. Wyjrzałeś i pomyślałeś, że chcą być głaskani.

Ciekawe miejsce na rodzinny wypad

To miejsce jest cudowne z wieloma życiami morskimi do zobaczenia i blisko innych działań. Graliśmy w mini golfa, a potem zwiedziliśmy świat BMW. Muzeum zostało zamknięte. Więc trzeba być czujnym, jeśli chcesz połączyć dwie wizyty, sprawdź czas muzeum BMW.

bez kolejki jest już bardzo dobrze

Szkoda, że kiedy budowano Sea Life, nie pomyśleliśmy o powiększeniu akwariów dla zwierząt, Sea Life budowano w czasie, kiedy należało to wziąć pod uwagę. Istniejąca ostoja jest prawdopodobnie zbyt mała dla większości gatunków....

Był mniejszy niż się spodziewamy. Ale dzieciom podobał się czas, który tam spędziliśmy i to był właściwy cel.