Sea Life London Aquarium

Sea Life London Aquarium

Sea Life London Aquarium – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Londyn: Big Bus Hop-on Hop-off, rejs po rzece i London Eye

1. Londyn: Big Bus Hop-on Hop-off, rejs po rzece i London Eye

Odkryj to, co najlepsze w Londynie dzięki wycieczce autobusowej hop-on hop-off na pokładzie piętrowego autobusu z otwartym dachem i ciesz się wycieczką na London Eye w ramach biletu. Ciesz się również relaksującym rejsem po Tamizie w ramach biletu. Big Bus 24-godzinna wycieczka autobusowa hop-on hop-off Wycieczka hop-on hop-off to idealny sposób na odkrycie najlepszych zabytków, punktów orientacyjnych i atrakcji Londynu we własnym tempie. Wycieczka hop-on hop-off daje Ci nieograniczony dostęp, z przystankami strategicznie rozmieszczonymi w najważniejszych miejscach, takich jak Big Ben, Pałac Buckingham, London Eye, Opactwo Westminsterskie, Tower Bridge i Katedra św. London Eye Wysiądź z autobusu hop-on hop-off na Moście Westminsterskim i wybierz się na niezapomnianą przejażdżkę diabelskim młynem London Eye. Z góry możesz podziwiać zapierający dech w piersiach 360-stopniowy panoramiczny widok na imponującą panoramę miasta. Zobacz najsłynniejsze zabytki miasta, w tym Big Ben i Houses of Parliament, z niezrównanego widoku z lotu ptaka. Rejs po Tamizie Ze wszystkimi rodzajami biletów możesz cieszyć się rejsem statkiem po Tamizie między Tower of London a Westminster Pier (w obu kierunkach). Zacznij wycieczkę na dowolnym przystanku Big Bus. Popularne punkty startowe obejmują London Eye, Marble Arch, Victoria Station i Trafalgar Square. Najważniejsze atrakcje trasy Big Bus obejmują: Pałac Buckingham i zmiana warty Domy Parlamentu Big Ben Opactwo Westminsterskie 10 Downing Street Whitehall Piccadilly Circus, Oxford Street Regent Street Trafalgar Square London Eye Lochy Londynu Akwarium Sea Life London Madame Tussauds Covent Garden Bank Anglii Pomnik Katedra St Pauls Tower of London Tower Bridge The Shard Ratusz Pałac Lambeth Muzeum Brytyjskie Marble Arch Mayfair Green Park Hyde Park Corner Harrods Muzea South Kensington Pałac Kensington Notting Hill.

Londyn: bilet wstępu do SEA LIFE

2. Londyn: bilet wstępu do SEA LIFE

Będąc domem dla jednej z największych w Europie kolekcji światowego życia morskiego, odkryj fascynujący podwodny świat w samym sercu Londynu. Podróżuj przez 14 stref tematycznych rozmieszczonych na trzech piętrach, staw czoła tysiącom stworzeń w ekscytujących miejscach, odkrywając, jak piękne i delikatne są światowe ekosystemy morskie. Ponad 500 różnych gatunków żyje na 65 ekranach z zapierającymi dech w piersiach funkcjami i mnóstwem interaktywnych elementów. Wybierz się na spacer po dzikiej stronie i obserwuj z zawieszonej szklanej platformy, jak 10 gatunków rekinów pływa pod twoimi stopami. Przejdź do nowej atrakcji Ice Adventure i zobacz lśniącą krainę mrozu i śniegu, w której znajduje się Królestwo Pingwinów Gentoo. Dołącz do nich w lodowatej przygodzie w ich arktycznym królestwie, gdy pluskają się i nurkują wśród śnieżnobiałych czapek. Czy czujesz się na tyle odważny, aby wędrować przez Amazonkę? Ranger Andy zaprasza Cię do odkrycia zupełnie nowej przygody w lesie deszczowym! Nadciągnęła burza i Komandos Andy potrzebuje twojej pomocy, aby odkryć to, co kryje się pod powierzchnią Amazonki. Zanurz się w świecie przerażających czołgów, uroczych krokodyli i ciekawskich stworzeń. Odejdź zaledwie kilka centymetrów od jedzącej ptaki tarantuli Goliata i ścigaj się z kolonią mrówek liściastych, aby znaleźć królową, zanim obejrzysz szał żerowania największej kolekcji piranii w Wielkiej Brytanii

Londyn: Bilet łączony do Madame Tussauds, London Eye i SEA LIFE

3. Londyn: Bilet łączony do Madame Tussauds, London Eye i SEA LIFE

Rozpocznij w kultowym muzeum figur woskowych Madame Tussaud i przejdź się po czerwonym dywanie, aby zobaczyć swoje wszystkie ulubione gwiazdy. Zobacz z bliska figury celebrytów, legend sportu, liderów polityki i postaci historycznych, a także członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Przyłącz się do wielkiej imprezy, bawiąc się z gwiazdami takimi jak Eddie Redmayne, Benedict Cumberbatch, i Tom Hardy. Następnie odwiedź London Eye i zobacz z bliska Big Ben, Parlament i Pałac Buckingham; w bezchmurny dzień może uda ci się nawet zobaczyć Zamek Windsor. Zobacz Londyn z innej perspektywy z najwyższego na świecie koła obserwacyjnego, znajdującego się 135 metrów nad miastem. Wejdź do kapsuły i zacznij stopniowo poruszać się po kole, obserwując gorączkowe życie miasta, znajdujące się daleko w dole. Zobacz piękny zachód słońca nad miastem lub tysiące migoczących światełek po zapadnięciu zmroku. Zakończ wycieczkę w SEA LIFE London, w który znajduje się jeden z największych zbiorów zwierząt morskich w Europie. Spaceruj po 14 tematycznych strefach na 3 poziomach, odkrywając tysiące podwodnych stworzeń, od zielonych żółwi po rekiny. Poznaj stworzenia żyjące w lasach tropikalnych i zanurz się w świecie robaków, krokodyli i innych rzadko spotykanych istot.

Londyn: 5 najlepszych atrakcji z karnetem Madame Tussauds

4. Londyn: 5 najlepszych atrakcji z karnetem Madame Tussauds

Zobacz 5 najbardziej znanych atrakcji dzięki temu łączonemu biletowi. Odwiedź muzeum figur woskowych Madame Tussauds, SEA LIFE Aquarium, London Dungeon, DreamWorks Tours: Shrek's Adventure! oraz London Eye. Dzięki biletowi, który jest ważny przez 90 dni możesz zaplanować swoją wizytę tak, jak chcesz. Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud w Londynie: Wstęp obejmuje Star Wars Experience, Marvel 4D Universe i Chamber of Horrors. Zobacz z bliska swoich ulubionych celebrytów, legendy sportu i słynne postacie z historii, ponownie przeżywając wydarzenia i chwile, o których mówił cały świat. Sea Life London Aquarium: W akwarium znajduje się 400 różnych gatunków zamieszkujących ponad 50 ekspozycji. Zobacz rekiny, płaszczki i błazenki, mureny, skrzydlice oraz kraby chodzące bokiem. Jest to idealne miejsce na spotkanie twarzą w twarz z rekinem i doświadczenie podwodnego życia na własnej skórze. London Eye: London Eye znajduje się w sercu stolicy, wdzięcznie obraca się nad Tamizą. Po drugiej stronie znajduje się pałac Westminister i Big Ben. London Eye to największe na świecie koło obserwacyjne. Jego wysokość wynosi 135 m, co gwarantuje zapierające dech w piersiach widoki 360 stopni na Londyn i jego słynne budowle. London Dungeon: London Dungeon to wyjątkowa, pełna wrażeń atrakcja. Przeniesie Cię ona w czasie do najniebezpieczniejszego okresu w historii Londynu. Zobacz, usłysz, dotknij i... poczuj zapach straszliwych i zabawnych postaci ze „starych złych czasów”, które ożyją na Twoich oczach. DreamWorks Tours Shrek’s Adventure! London: Udaj się do miejsca za siedmioma górami, za siedmioma lasami, gdzie znajdziesz Shreka i jego ukochanych przyjaciół wytwórni DreamWorks. Wejdź do magicznego czerwonego autobusu London DreamWorks, który prowadzi złośliwy osiołek, gdzie chaos, nieszczęście i nieskończona zabawa są najważniejsze.

Londyn: bilet łączony SEA LIFE i London Eye

5. Londyn: bilet łączony SEA LIFE i London Eye

Odwiedź oceanarium SEA LIFE London i diabelski młyn London Eye dzięki temu biletowi łączonemu. Podziwiaj podwodne stworzenia, takie jak żółwie i meduzy, a następnie zachwyć się magicznym zachodem słońca z London Eye. Rozpocznij wycieczkę w oceanarium SEA LIFE London, w którym znajduje się jeden z największych zbiorów zwierząt morskich w Europie. Spaceruj po 14 strefach tematycznych na 3 poziomach, odkrywając tysiące podwodnych stworzeń, od zielonych żółwi po rekiny. Poznaj największą rafę koralową w Wielkiej Brytanii w nowej strefie Coral Kingdom. Przemierz strefę Rainforest Adventure i poznaj niezwykłych mieszkańców amazońskich lasów deszczowych, a następnie zobacz z bliska hipnotyzujące meduzy w strefie Ocean Invaders. Dowiedz się również więcej o programie ochrony SEA LIFE „Breed, Rescue and Protect”. Tuż za rogiem znajduje się słynny diabelski młyn London Eye. Wsiądź na jedno z największych na świecie kół obserwacyjnych o wysokości 135 metrów. Wejdź do kapsuły i podziwiaj panoramę Londynu z lotu ptaka. Zobacz Big Bena, pałac westminsterski i pałac Buckingham. Obejrzyj zgiełk na dole, a jeśli wybierzesz się wieczorem, zobacz piękny zachód słońca nad miastem lub tysiące świateł po zmroku.

Londyn: Madame Tussauds, SEA LIFE i London Dungeon Entry

6. Londyn: Madame Tussauds, SEA LIFE i London Dungeon Entry

Zaoszczędź dzięki temu biletowi łączonemu do trzech najbardziej znanych atrakcji Londynu. Spotkaj swoje ulubione gwiazdy w Madame Tussauds, zanurz się w morskim świecie w SEA LIFE i przestrasz się London Dungeon. Zacznij od kultowego Madame Tussauds i wejdź po czerwonym dywanie, aby zobaczyć wszystkie swoje ulubione gwiazdy. Nawiąż kontakt z celebrytami z listy A, legendami sportu, politycznymi zawodnikami wagi ciężkiej i ikonami historii, a także z rodziną królewską na Królewskim Balkonie. Następnie odwiedź jedną z największych w Europie kolekcji światowego życia morskiego, SEA WORLD London. Podróżuj przez 14 stref tematycznych rozmieszczonych na 3 piętrach, odkrywając tysiące podwodnych stworzeń, od zielonych żółwi po rekiny. Na koniec udaj się do London Dungeon, wyjątkowo ekscytującej atrakcji, która zabierze Cię z powrotem w najbardziej niebezpieczną przeszłość stolicy. Zobacz, usłysz i poczuj przerażająco zabawne postacie ze „starych złych czasów”, gdy ożywają przed tobą.

SEA LIFE Londyn i DreamWorks Shrek's Adventure: Bilet łączony

7. SEA LIFE Londyn i DreamWorks Shrek's Adventure: Bilet łączony

Odwiedź dwie z największych atrakcji Londynu w jednej atrakcyjnej cenie. Zacznij od SEA LIFE London, jednej z największych w Europie kolekcji życia morskiego, a następnie weź udział w przezabawnej przygodzie w Królestwie Dalekiego Świata w DreamWorks Shrek's Adventure. Zacznij od jednej z największych w Europie kolekcji światowego życia morskiego, SEA LIFE London. Odkryj tysiące podwodnych stworzeń, od zielonych żółwi po ogromne rekiny. Przeglądaj największą rafę koralową w Wielkiej Brytanii w nowym Królestwie Koralowym i podróżuj przez namorzyny wraz z rezydentami błazenków, kardynałów i prawdziwych tang. Wędruj przez Rainforest Adventure i poznaj przerażające pełzacze amazońskiego lasu deszczowego, zanim zbliżysz się do hipnotyzujących Jellyfish w Ocean Invaders. Dowiedz się również o programie ochrony „Rasa, ratuj i chroń” SEA LIFE. Następnie udaj się do Shrek's Adventure i zagraj we własnej bajce. Rozpocznij swoją podróż wsiadając do magicznego latającego autobusu 4D w towarzystwie psotnego Osiołka. Odwiedź Kopciuszka na bagnach Shreka, wpadnij na Kota w Butach, uratuj Pinokia z koła tortur i przygotuj trochę magii z Muffin Man. Poznaj 12 zabawnych bajek w jedynych w swoim rodzaju pokazach na żywo o tematyce przygodowej z żywymi aktorami, urzekającą opowieścią, efektami specjalnymi i niezwykłymi animacjami DreamWorks, które pozwolą Ci zobaczyć, usłyszeć, dotknąć, wąchać i poczuć przygodę, a wszystko to w towarzystwie zadziorności Osła droga.

Londyn: Tower of London, autobus hop-on hop-off i rejs po rzece

8. Londyn: Tower of London, autobus hop-on hop-off i rejs po rzece

Zwiedzaj historyczne miasto Londyn na pokładzie autobusu typu hop-on hop-off i ciesz się wejściem do Tower of London w ramach biletu. Skorzystaj z nieograniczonych widoków z piętrowego autobusu z otwartym dachem, aby zobaczyć najlepsze zabytki i punkty orientacyjne Londynu, w tym Big Bena i Houses of Parliament, London Eye, Opactwo Westminsterskie, Tower Bridge, katedrę St Pauls, Pałac Buckingham i wiele innych. Możesz wsiadać i wysiadać z autobusu hop-on hop-off tyle razy, ile chcesz na 3 trasach, tworząc własną wycieczkę po mieście. Wysiądź z autobusu w Tower of London, aby podziwiać wspaniałe klejnoty koronne i odkryć sekrety i historie najważniejszej średniowiecznej fortecy i pałacu królewskiego w Wielkiej Brytanii. Ciesz się wycieczką z przewodnikiem prowadzonym przez Yeoman Warder, znanego również jako Beefeater i zanurz się w historii i legendach podczas zwiedzania Białej Wieży, Krwawej Wieży i Bramy Zdrajców. River Cruise Ciesz się rejsem w jedną stronę wzdłuż Tamizy z Westminster do Tower of London (w dowolnym kierunku). Rejsy wycieczkowe odbywają się co około 15 minut latem i co 30-40 minut zimą. Rejs trwa około 40 minut. Wejdź na pokład w Westminster lub Tower Pier. Najważniejsze atrakcje trasy Big Bus: - Pałac Buckingham i zmiana warty - Domy Parlamentu - Big Ben - Opactwo Westminsterskie - 10 Downing Street - Whitehall - Piccadilly Circus - Oxford Street - Regent Street - Trafalgar Square - London Eye - London Dungeon - Akwarium Sea Life London - Madame Tussauds - Covent Garden - Bank Anglii - Pomnik - Katedra St Pauls - Tower of London - Tower Bridge - The Shard - Ratusz - Pałac Lambeth - Muzeum Brytyjskie - Marble Arch - Mayfair - Green Park - Hyde Park Corner - Harrods - Muzea South Kensington - Pałac Kensington - Notting Hill

Karnet Sightseeing Flex Pass London

9. Karnet Sightseeing Flex Pass London

Odwiedź swoje ulubione atrakcje z London Sightseeing FLEX Pass. Wybierz liczbę atrakcji z ponad 30 dostępnych, pobierz przepustkę na swój telefon i zeskanuj przy bramce, aby wejść. Twoja karta FLEX Pass jest ważna przez 60 dni od aktywacji podczas pierwszej wizyty w atrakcji. Odwiedź dowolne 3, 4, 5, 6 lub 7 atrakcji z ponad 30 opcji w ciągu 60 dni. - Najlepszy dla mieszkańców lub turystów, którzy byli już w Londynie i chcą odwiedzić tylko kilka popularnych atrakcji. - Świetne rozwiązanie dla osób z ograniczonym budżetem na zwiedzanie. - Również dla gości w podróży służbowej, którzy mają ograniczony czas na zwiedzanie. Opcje dla Londynu: - Bilet Big Bus London Hop-on, Hop-off Discover Ticket - 2-dniowy River Pass na zwiedzanie Tamizy - Tower of London - Pałac Kensington - Wycieczka po londyńskim stadionie - Madame Tussauds London - Sealife London Aquarium - The Lastminute.com London Eye - Wciągająca wycieczka audio po królewskim Londynie Zobacz pełną listę opcji na https://www.sightseeingpass.com/en/london/flex-pass/attraction-list/ota

Transfer z lotniska Heathrow w Londynie z Meet & Greet

10. Transfer z lotniska Heathrow w Londynie z Meet & Greet

Londyn, stolica Wielkiej Brytanii, popularne jako jedno z najstarszych wielkich miast na świecie z historią sięgającą ponad dwóch tysiącleci, jest znanym celem podróży i biznesu. Pełni rolę centrum gospodarczego, komunikacyjnego i kulturalnego kraju, co z kolei przyciąga ogromny ruch turystyczny przez cały rok. Turyści przyjeżdżają tu, aby zobaczyć pomniki jednego z najstarszych monarchów świata. Londyn sam w sobie jest idealną mieszanką nowoczesności popartą niezwykłą historią. To sprawia, że Londyn jest idealnym miejscem dla miłośników podróży wszelkiego rodzaju. My w BaronFleet staramy się służyć takim podróżnym najlepszymi usługami rezerwacji limuzyn premium, aby pomóc im przeżyć luksusową podróż. Sami, będąc backpackerami, rozumiemy, czego dokładnie potrzebuje miłośnik podróży. Naszym głównym obowiązkiem staje się stworzenie podróży szytej na miarę naszych podróżnych. Zapewniamy najlepszych kierowców, którzy są dobrze poinformowani o atrakcjach turystycznych i ciepło nastawieni do naszych pasażerów, aby czuli się komfortowo w dalekiej krainie. Po prostu zarezerwuj BaronFleet i ciesz się skoncentrowaną na kliencie, wygodną i profesjonalną usługą szoferską w Londynie. Jesteśmy pierwszą usługą rezerwacji samochodów premium na żądanie od GCC, która świadczy usługi premium w zakresie limuzyn w Londynie dla naszych cenionych klientów i gości.

Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj wg::

Sea Life London Aquarium: najlepsze atrakcje w pobliżu

Sea Life London Aquarium – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Londyn: Big Bus Hop-on Hop-off, rejs po rzece i London Eye

Londyn: Big Bus Hop-on Hop-off, rejs po rzece i London Eye

Odkryj to, co najlepsze w Londynie dzięki wycieczce autobusowej hop-on hop-off na pokładzie piętrowego autobusu z otwartym dachem i ciesz się wycieczką na London Eye w ramach biletu. Ciesz się również relaksującym rejsem po Tamizie w ramach biletu. Big Bus 24-godzinna wycieczka autobusowa hop-on hop-off Wycieczka hop-on hop-off to idealny sposób na odkrycie najlepszych zabytków, punktów orientacyjnych i atrakcji Londynu we własnym tempie. Wycieczka hop-on hop-off daje Ci nieograniczony dostęp, z przystankami strategicznie rozmieszczonymi w najważniejszych miejscach, takich jak Big Ben, Pałac Buckingham, London Eye, Opactwo Westminsterskie, Tower Bridge i Katedra św. London Eye Wysiądź z autobusu hop-on hop-off na Moście Westminsterskim i wybierz się na niezapomnianą przejażdżkę diabelskim młynem London Eye. Z góry możesz podziwiać zapierający dech w piersiach 360-stopniowy panoramiczny widok na imponującą panoramę miasta. Zobacz najsłynniejsze zabytki miasta, w tym Big Ben i Houses of Parliament, z niezrównanego widoku z lotu ptaka. Rejs po Tamizie Ze wszystkimi rodzajami biletów możesz cieszyć się rejsem statkiem po Tamizie między Tower of London a Westminster Pier (w obu kierunkach). Zacznij wycieczkę na dowolnym przystanku Big Bus. Popularne punkty startowe obejmują London Eye, Marble Arch, Victoria Station i Trafalgar Square. Najważniejsze atrakcje trasy Big Bus obejmują: Pałac Buckingham i zmiana warty Domy Parlamentu Big Ben Opactwo Westminsterskie 10 Downing Street Whitehall Piccadilly Circus, Oxford Street Regent Street Trafalgar Square London Eye Lochy Londynu Akwarium Sea Life London Madame Tussauds Covent Garden Bank Anglii Pomnik Katedra St Pauls Tower of London Tower Bridge The Shard Ratusz Pałac Lambeth Muzeum Brytyjskie Marble Arch Mayfair Green Park Hyde Park Corner Harrods Muzea South Kensington Pałac Kensington Notting Hill.

Londyn: bilet wstępu do SEA LIFE

Londyn: bilet wstępu do SEA LIFE

Będąc domem dla jednej z największych w Europie kolekcji światowego życia morskiego, odkryj fascynujący podwodny świat w samym sercu Londynu. Podróżuj przez 14 stref tematycznych rozmieszczonych na trzech piętrach, staw czoła tysiącom stworzeń w ekscytujących miejscach, odkrywając, jak piękne i delikatne są światowe ekosystemy morskie. Ponad 500 różnych gatunków żyje na 65 ekranach z zapierającymi dech w piersiach funkcjami i mnóstwem interaktywnych elementów. Wybierz się na spacer po dzikiej stronie i obserwuj z zawieszonej szklanej platformy, jak 10 gatunków rekinów pływa pod twoimi stopami. Przejdź do nowej atrakcji Ice Adventure i zobacz lśniącą krainę mrozu i śniegu, w której znajduje się Królestwo Pingwinów Gentoo. Dołącz do nich w lodowatej przygodzie w ich arktycznym królestwie, gdy pluskają się i nurkują wśród śnieżnobiałych czapek. Czy czujesz się na tyle odważny, aby wędrować przez Amazonkę? Ranger Andy zaprasza Cię do odkrycia zupełnie nowej przygody w lesie deszczowym! Nadciągnęła burza i Komandos Andy potrzebuje twojej pomocy, aby odkryć to, co kryje się pod powierzchnią Amazonki. Zanurz się w świecie przerażających czołgów, uroczych krokodyli i ciekawskich stworzeń. Odejdź zaledwie kilka centymetrów od jedzącej ptaki tarantuli Goliata i ścigaj się z kolonią mrówek liściastych, aby znaleźć królową, zanim obejrzysz szał żerowania największej kolekcji piranii w Wielkiej Brytanii

Londyn: Bilet łączony do Madame Tussauds, London Eye i SEA LIFE

Londyn: Bilet łączony do Madame Tussauds, London Eye i SEA LIFE

Rozpocznij w kultowym muzeum figur woskowych Madame Tussaud i przejdź się po czerwonym dywanie, aby zobaczyć swoje wszystkie ulubione gwiazdy. Zobacz z bliska figury celebrytów, legend sportu, liderów polityki i postaci historycznych, a także członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Przyłącz się do wielkiej imprezy, bawiąc się z gwiazdami takimi jak Eddie Redmayne, Benedict Cumberbatch, i Tom Hardy. Następnie odwiedź London Eye i zobacz z bliska Big Ben, Parlament i Pałac Buckingham; w bezchmurny dzień może uda ci się nawet zobaczyć Zamek Windsor. Zobacz Londyn z innej perspektywy z najwyższego na świecie koła obserwacyjnego, znajdującego się 135 metrów nad miastem. Wejdź do kapsuły i zacznij stopniowo poruszać się po kole, obserwując gorączkowe życie miasta, znajdujące się daleko w dole. Zobacz piękny zachód słońca nad miastem lub tysiące migoczących światełek po zapadnięciu zmroku. Zakończ wycieczkę w SEA LIFE London, w który znajduje się jeden z największych zbiorów zwierząt morskich w Europie. Spaceruj po 14 tematycznych strefach na 3 poziomach, odkrywając tysiące podwodnych stworzeń, od zielonych żółwi po rekiny. Poznaj stworzenia żyjące w lasach tropikalnych i zanurz się w świecie robaków, krokodyli i innych rzadko spotykanych istot.

Londyn: 5 najlepszych atrakcji z karnetem Madame Tussauds

Londyn: 5 najlepszych atrakcji z karnetem Madame Tussauds

Zobacz 5 najbardziej znanych atrakcji dzięki temu łączonemu biletowi. Odwiedź muzeum figur woskowych Madame Tussauds, SEA LIFE Aquarium, London Dungeon, DreamWorks Tours: Shrek's Adventure! oraz London Eye. Dzięki biletowi, który jest ważny przez 90 dni możesz zaplanować swoją wizytę tak, jak chcesz. Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud w Londynie: Wstęp obejmuje Star Wars Experience, Marvel 4D Universe i Chamber of Horrors. Zobacz z bliska swoich ulubionych celebrytów, legendy sportu i słynne postacie z historii, ponownie przeżywając wydarzenia i chwile, o których mówił cały świat. Sea Life London Aquarium: W akwarium znajduje się 400 różnych gatunków zamieszkujących ponad 50 ekspozycji. Zobacz rekiny, płaszczki i błazenki, mureny, skrzydlice oraz kraby chodzące bokiem. Jest to idealne miejsce na spotkanie twarzą w twarz z rekinem i doświadczenie podwodnego życia na własnej skórze. London Eye: London Eye znajduje się w sercu stolicy, wdzięcznie obraca się nad Tamizą. Po drugiej stronie znajduje się pałac Westminister i Big Ben. London Eye to największe na świecie koło obserwacyjne. Jego wysokość wynosi 135 m, co gwarantuje zapierające dech w piersiach widoki 360 stopni na Londyn i jego słynne budowle. London Dungeon: London Dungeon to wyjątkowa, pełna wrażeń atrakcja. Przeniesie Cię ona w czasie do najniebezpieczniejszego okresu w historii Londynu. Zobacz, usłysz, dotknij i... poczuj zapach straszliwych i zabawnych postaci ze „starych złych czasów”, które ożyją na Twoich oczach. DreamWorks Tours Shrek’s Adventure! London: Udaj się do miejsca za siedmioma górami, za siedmioma lasami, gdzie znajdziesz Shreka i jego ukochanych przyjaciół wytwórni DreamWorks. Wejdź do magicznego czerwonego autobusu London DreamWorks, który prowadzi złośliwy osiołek, gdzie chaos, nieszczęście i nieskończona zabawa są najważniejsze.

Londyn: bilet łączony SEA LIFE i London Eye

Londyn: bilet łączony SEA LIFE i London Eye

Odwiedź oceanarium SEA LIFE London i diabelski młyn London Eye dzięki temu biletowi łączonemu. Podziwiaj podwodne stworzenia, takie jak żółwie i meduzy, a następnie zachwyć się magicznym zachodem słońca z London Eye. Rozpocznij wycieczkę w oceanarium SEA LIFE London, w którym znajduje się jeden z największych zbiorów zwierząt morskich w Europie. Spaceruj po 14 strefach tematycznych na 3 poziomach, odkrywając tysiące podwodnych stworzeń, od zielonych żółwi po rekiny. Poznaj największą rafę koralową w Wielkiej Brytanii w nowej strefie Coral Kingdom. Przemierz strefę Rainforest Adventure i poznaj niezwykłych mieszkańców amazońskich lasów deszczowych, a następnie zobacz z bliska hipnotyzujące meduzy w strefie Ocean Invaders. Dowiedz się również więcej o programie ochrony SEA LIFE „Breed, Rescue and Protect”. Tuż za rogiem znajduje się słynny diabelski młyn London Eye. Wsiądź na jedno z największych na świecie kół obserwacyjnych o wysokości 135 metrów. Wejdź do kapsuły i podziwiaj panoramę Londynu z lotu ptaka. Zobacz Big Bena, pałac westminsterski i pałac Buckingham. Obejrzyj zgiełk na dole, a jeśli wybierzesz się wieczorem, zobacz piękny zachód słońca nad miastem lub tysiące świateł po zmroku.

Londyn: Madame Tussauds, SEA LIFE i London Dungeon Entry

Londyn: Madame Tussauds, SEA LIFE i London Dungeon Entry

Zaoszczędź dzięki temu biletowi łączonemu do trzech najbardziej znanych atrakcji Londynu. Spotkaj swoje ulubione gwiazdy w Madame Tussauds, zanurz się w morskim świecie w SEA LIFE i przestrasz się London Dungeon. Zacznij od kultowego Madame Tussauds i wejdź po czerwonym dywanie, aby zobaczyć wszystkie swoje ulubione gwiazdy. Nawiąż kontakt z celebrytami z listy A, legendami sportu, politycznymi zawodnikami wagi ciężkiej i ikonami historii, a także z rodziną królewską na Królewskim Balkonie. Następnie odwiedź jedną z największych w Europie kolekcji światowego życia morskiego, SEA WORLD London. Podróżuj przez 14 stref tematycznych rozmieszczonych na 3 piętrach, odkrywając tysiące podwodnych stworzeń, od zielonych żółwi po rekiny. Na koniec udaj się do London Dungeon, wyjątkowo ekscytującej atrakcji, która zabierze Cię z powrotem w najbardziej niebezpieczną przeszłość stolicy. Zobacz, usłysz i poczuj przerażająco zabawne postacie ze „starych złych czasów”, gdy ożywają przed tobą.

SEA LIFE Londyn i DreamWorks Shrek's Adventure: Bilet łączony

SEA LIFE Londyn i DreamWorks Shrek's Adventure: Bilet łączony

Odwiedź dwie z największych atrakcji Londynu w jednej atrakcyjnej cenie. Zacznij od SEA LIFE London, jednej z największych w Europie kolekcji życia morskiego, a następnie weź udział w przezabawnej przygodzie w Królestwie Dalekiego Świata w DreamWorks Shrek's Adventure. Zacznij od jednej z największych w Europie kolekcji światowego życia morskiego, SEA LIFE London. Odkryj tysiące podwodnych stworzeń, od zielonych żółwi po ogromne rekiny. Przeglądaj największą rafę koralową w Wielkiej Brytanii w nowym Królestwie Koralowym i podróżuj przez namorzyny wraz z rezydentami błazenków, kardynałów i prawdziwych tang. Wędruj przez Rainforest Adventure i poznaj przerażające pełzacze amazońskiego lasu deszczowego, zanim zbliżysz się do hipnotyzujących Jellyfish w Ocean Invaders. Dowiedz się również o programie ochrony „Rasa, ratuj i chroń” SEA LIFE. Następnie udaj się do Shrek's Adventure i zagraj we własnej bajce. Rozpocznij swoją podróż wsiadając do magicznego latającego autobusu 4D w towarzystwie psotnego Osiołka. Odwiedź Kopciuszka na bagnach Shreka, wpadnij na Kota w Butach, uratuj Pinokia z koła tortur i przygotuj trochę magii z Muffin Man. Poznaj 12 zabawnych bajek w jedynych w swoim rodzaju pokazach na żywo o tematyce przygodowej z żywymi aktorami, urzekającą opowieścią, efektami specjalnymi i niezwykłymi animacjami DreamWorks, które pozwolą Ci zobaczyć, usłyszeć, dotknąć, wąchać i poczuć przygodę, a wszystko to w towarzystwie zadziorności Osła droga.

Londyn: Tower of London, autobus hop-on hop-off i rejs po rzece

Londyn: Tower of London, autobus hop-on hop-off i rejs po rzece

Zwiedzaj historyczne miasto Londyn na pokładzie autobusu typu hop-on hop-off i ciesz się wejściem do Tower of London w ramach biletu. Skorzystaj z nieograniczonych widoków z piętrowego autobusu z otwartym dachem, aby zobaczyć najlepsze zabytki i punkty orientacyjne Londynu, w tym Big Bena i Houses of Parliament, London Eye, Opactwo Westminsterskie, Tower Bridge, katedrę St Pauls, Pałac Buckingham i wiele innych. Możesz wsiadać i wysiadać z autobusu hop-on hop-off tyle razy, ile chcesz na 3 trasach, tworząc własną wycieczkę po mieście. Wysiądź z autobusu w Tower of London, aby podziwiać wspaniałe klejnoty koronne i odkryć sekrety i historie najważniejszej średniowiecznej fortecy i pałacu królewskiego w Wielkiej Brytanii. Ciesz się wycieczką z przewodnikiem prowadzonym przez Yeoman Warder, znanego również jako Beefeater i zanurz się w historii i legendach podczas zwiedzania Białej Wieży, Krwawej Wieży i Bramy Zdrajców. River Cruise Ciesz się rejsem w jedną stronę wzdłuż Tamizy z Westminster do Tower of London (w dowolnym kierunku). Rejsy wycieczkowe odbywają się co około 15 minut latem i co 30-40 minut zimą. Rejs trwa około 40 minut. Wejdź na pokład w Westminster lub Tower Pier. Najważniejsze atrakcje trasy Big Bus: - Pałac Buckingham i zmiana warty - Domy Parlamentu - Big Ben - Opactwo Westminsterskie - 10 Downing Street - Whitehall - Piccadilly Circus - Oxford Street - Regent Street - Trafalgar Square - London Eye - London Dungeon - Akwarium Sea Life London - Madame Tussauds - Covent Garden - Bank Anglii - Pomnik - Katedra St Pauls - Tower of London - Tower Bridge - The Shard - Ratusz - Pałac Lambeth - Muzeum Brytyjskie - Marble Arch - Mayfair - Green Park - Hyde Park Corner - Harrods - Muzea South Kensington - Pałac Kensington - Notting Hill

Karnet Sightseeing Flex Pass London

Karnet Sightseeing Flex Pass London

Odwiedź swoje ulubione atrakcje z London Sightseeing FLEX Pass. Wybierz liczbę atrakcji z ponad 30 dostępnych, pobierz przepustkę na swój telefon i zeskanuj przy bramce, aby wejść. Twoja karta FLEX Pass jest ważna przez 60 dni od aktywacji podczas pierwszej wizyty w atrakcji. Odwiedź dowolne 3, 4, 5, 6 lub 7 atrakcji z ponad 30 opcji w ciągu 60 dni. - Najlepszy dla mieszkańców lub turystów, którzy byli już w Londynie i chcą odwiedzić tylko kilka popularnych atrakcji. - Świetne rozwiązanie dla osób z ograniczonym budżetem na zwiedzanie. - Również dla gości w podróży służbowej, którzy mają ograniczony czas na zwiedzanie. Opcje dla Londynu: - Bilet Big Bus London Hop-on, Hop-off Discover Ticket - 2-dniowy River Pass na zwiedzanie Tamizy - Tower of London - Pałac Kensington - Wycieczka po londyńskim stadionie - Madame Tussauds London - Sealife London Aquarium - The Lastminute.com London Eye - Wciągająca wycieczka audio po królewskim Londynie Zobacz pełną listę opcji na https://www.sightseeingpass.com/en/london/flex-pass/attraction-list/ota

Transfer z lotniska Heathrow w Londynie z Meet & Greet

Transfer z lotniska Heathrow w Londynie z Meet & Greet

Londyn, stolica Wielkiej Brytanii, popularne jako jedno z najstarszych wielkich miast na świecie z historią sięgającą ponad dwóch tysiącleci, jest znanym celem podróży i biznesu. Pełni rolę centrum gospodarczego, komunikacyjnego i kulturalnego kraju, co z kolei przyciąga ogromny ruch turystyczny przez cały rok. Turyści przyjeżdżają tu, aby zobaczyć pomniki jednego z najstarszych monarchów świata. Londyn sam w sobie jest idealną mieszanką nowoczesności popartą niezwykłą historią. To sprawia, że Londyn jest idealnym miejscem dla miłośników podróży wszelkiego rodzaju. My w BaronFleet staramy się służyć takim podróżnym najlepszymi usługami rezerwacji limuzyn premium, aby pomóc im przeżyć luksusową podróż. Sami, będąc backpackerami, rozumiemy, czego dokładnie potrzebuje miłośnik podróży. Naszym głównym obowiązkiem staje się stworzenie podróży szytej na miarę naszych podróżnych. Zapewniamy najlepszych kierowców, którzy są dobrze poinformowani o atrakcjach turystycznych i ciepło nastawieni do naszych pasażerów, aby czuli się komfortowo w dalekiej krainie. Po prostu zarezerwuj BaronFleet i ciesz się skoncentrowaną na kliencie, wygodną i profesjonalną usługą szoferską w Londynie. Jesteśmy pierwszą usługą rezerwacji samochodów premium na żądanie od GCC, która świadczy usługi premium w zakresie limuzyn w Londynie dla naszych cenionych klientów i gości.

Londyn: Najciekawsze atrakcje

Sea Life London Aquarium: Wycieczki i bilety

Anglia: Ciekawe miejsca

Sea Life London Aquarium: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sea Life London Aquarium? Kliknij tutaj.

Sea Life London Aquarium: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(5265 recenzji)

Jesteśmy bardzo zadowoleni z rejsu i wycieczki London Eye. Również Big Bus Hop-on i Hop-off to dobra obsługa, z tą różnicą, że przegapiliśmy nasz przystanek w drodze powrotnej na stację Victoria, ale kierowca pomaga nam, gdzie iść, aby dojść do stacji Victoria.

Świetny sposób na zwiedzanie miasta, autobusy kursują co 10 minut. Rejs po rzece był krótki, ale przyjemny, a rezerwacja London Eye nie jest dokładnym terminem, ponieważ inne odbywają się stale. Należy wykonywać czynności.

wszystko było idealne. przewodnik był bardzo kompetentny, miły i uprzejmy dla wszystkich uczestników, dzięki czemu wycieczka była przyjemna.

wszystko doskonałe. od życzliwości personelu, dotrzymywania harmonogramów, łatwości korzystania z aplikacji. Wycieczki Big Bus, gratulacje!

Wszystko dobrze, ale mały metraż przy tej cenie powinno być więcej