Dodaj daty

Sea Life London Aquarium

Sea Life London Aquarium – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Londyn: Big Bus Hop-on Hop-off, rejs po rzece i London Eye

1. Londyn: Big Bus Hop-on Hop-off, rejs po rzece i London Eye

Odkryj to, co najlepsze w Londynie, korzystając z wycieczki typu hop-on hop-off na pokładzie piętrowego autobusu z otwartym dachem i ciesz się przejażdżką London Eye w ramach swojego biletu. W ramach swojego biletu wybierz się także na relaksujący rejs po Tamizie. Wycieczka typu hop-on, hop-off to idealny sposób na odkrycie najlepszych zabytków, punktów orientacyjnych i atrakcji Londynu we własnym tempie. Wycieczka zapewnia nieograniczony dostęp do autobusów typu hop-on hop-off z przystankami strategicznie rozmieszczonymi w najważniejszych lokalizacjach, takich jak Big Ben, Pałac Buckingham, London Eye, Opactwo Westminsterskie, Tower Bridge i Katedra św. Pawła. Wysiądź z autobusu na moście Westminster i wybierz się na niezapomnianą przejażdżkę diabelskim młynem London Eye. Ze szczytu będziesz mógł podziwiać zapierającą dech w piersiach panoramę 360 stopni na imponującą panoramę miasta. Zobacz najsłynniejsze zabytki miasta, w tym Big Bena i gmach parlamentu, z niezrównanego widoku z lotu ptaka. Rozpocznij wycieczkę na dowolnym przystanku Big Bus. Do popularnych punktów wyjścia należą London Eye, Marble Arch, Victoria Station i Trafalgar Square. W przypadku wszystkich rodzajów biletów możesz wybrać się na rejs statkiem po Tamizie od Tower of London do Westminster Pier (w dowolnym kierunku). Do najważniejszych atrakcji trasy Big Bus należą: Pałac Buckingham i zmiana warty Budynki Parlamentu Big Bena opactwo Westminsterskie 10 Downing Street Whitehall Cyrk Piccadilly, Ulica Oksfordzka Regent Street Plac Trafalgarski Londyńskie Oko Loch londyński Akwarium Sea Life w Londynie Madame Tussauds Covent Garden Bank Anglii Pomnik Katedra św. Pawła Wieża w Londynie Wieża most Odłamek Ratusz Pałac Lambeth Brytyjskie Muzeum Marmurowy Łuk Mayfaira Zielony park Kącik Hyde Parku Harrodsa Muzea South Kensington Pałac Kensington Notting Hill.

Londyn: bilet wstępu do SEA LIFE

2. Londyn: bilet wstępu do SEA LIFE

Będąc domem dla jednej z największych w Europie kolekcji światowego życia morskiego, odkryj fascynujący podwodny świat w samym sercu Londynu. Podróżuj przez 14 stref tematycznych rozmieszczonych na trzech piętrach, staw czoła tysiącom stworzeń w ekscytujących miejscach, odkrywając, jak piękne i delikatne są światowe ekosystemy morskie. Ponad 500 różnych gatunków żyje na 65 ekranach z zapierającymi dech w piersiach funkcjami i mnóstwem interaktywnych elementów. Wybierz się na spacer po dzikiej stronie i obserwuj z zawieszonej szklanej platformy, jak 10 gatunków rekinów pływa pod twoimi stopami. Przejdź do nowej atrakcji Ice Adventure i zobacz lśniącą krainę mrozu i śniegu, w której znajduje się Królestwo Pingwinów Gentoo. Dołącz do nich w lodowatej przygodzie w ich arktycznym królestwie, gdy pluskają się i nurkują wśród śnieżnobiałych czapek. Czy czujesz się na tyle odważny, aby wędrować przez Amazonkę? Ranger Andy zaprasza Cię do odkrycia zupełnie nowej przygody w lesie deszczowym! Nadciągnęła burza i Komandos Andy potrzebuje twojej pomocy, aby odkryć to, co kryje się pod powierzchnią Amazonki. Zanurz się w świecie przerażających czołgów, uroczych krokodyli i ciekawskich stworzeń. Odejdź zaledwie kilka centymetrów od jedzącej ptaki tarantuli Goliata i ścigaj się z kolonią mrówek liściastych, aby znaleźć królową, zanim obejrzysz szał żerowania największej kolekcji piranii w Wielkiej Brytanii

Londyn: Madame Tussauds, London Eye i bilet łączony SEA LIFE

3. Londyn: Madame Tussauds, London Eye i bilet łączony SEA LIFE

Rozpocznij w kultowym muzeum figur woskowych Madame Tussaud i przejdź się po czerwonym dywanie, aby zobaczyć swoje wszystkie ulubione gwiazdy. Zobacz z bliska figury celebrytów, legend sportu, liderów polityki i postaci historycznych, a także członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Przyłącz się do wielkiej imprezy, bawiąc się z gwiazdami takimi jak Eddie Redmayne, Benedict Cumberbatch, i Tom Hardy. Następnie odwiedź London Eye i zobacz z bliska Big Ben, Parlament i Pałac Buckingham; w bezchmurny dzień może uda ci się nawet zobaczyć Zamek Windsor. Zobacz Londyn z innej perspektywy z najwyższego na świecie koła obserwacyjnego, znajdującego się 135 metrów nad miastem. Wejdź do kapsuły i zacznij stopniowo poruszać się po kole, obserwując gorączkowe życie miasta, znajdujące się daleko w dole. Zobacz piękny zachód słońca nad miastem lub tysiące migoczących światełek po zapadnięciu zmroku. Zakończ wycieczkę w SEA LIFE London, w który znajduje się jeden z największych zbiorów zwierząt morskich w Europie. Spaceruj po 14 tematycznych strefach na 3 poziomach, odkrywając tysiące podwodnych stworzeń, od zielonych żółwi po rekiny. Poznaj stworzenia żyjące w lasach tropikalnych i zanurz się w świecie robaków, krokodyli i innych rzadko spotykanych istot.

Londyn: bilet łączony SEA LIFE i London Eye

4. Londyn: bilet łączony SEA LIFE i London Eye

Odwiedź oceanarium SEA LIFE London i diabelski młyn London Eye dzięki temu biletowi łączonemu. Podziwiaj podwodne stworzenia, takie jak żółwie i meduzy, a następnie zachwyć się magicznym zachodem słońca z London Eye. Rozpocznij wycieczkę w oceanarium SEA LIFE London, w którym znajduje się jeden z największych zbiorów zwierząt morskich w Europie. Spaceruj po 14 strefach tematycznych na 3 poziomach, odkrywając tysiące podwodnych stworzeń, od zielonych żółwi po rekiny. Poznaj największą rafę koralową w Wielkiej Brytanii w nowej strefie Coral Kingdom. Przemierz strefę Rainforest Adventure i poznaj niezwykłych mieszkańców amazońskich lasów deszczowych, a następnie zobacz z bliska hipnotyzujące meduzy w strefie Ocean Invaders. Dowiedz się również więcej o programie ochrony SEA LIFE „Breed, Rescue and Protect”. Tuż za rogiem znajduje się słynny diabelski młyn London Eye. Wsiądź na jedno z największych na świecie kół obserwacyjnych o wysokości 135 metrów. Wejdź do kapsuły i podziwiaj panoramę Londynu z lotu ptaka. Zobacz Big Bena, pałac westminsterski i pałac Buckingham. Obejrzyj zgiełk na dole, a jeśli wybierzesz się wieczorem, zobacz piękny zachód słońca nad miastem lub tysiące świateł po zmroku.

Londyn: Madame Tussauds, SEA LIFE i London Dungeon Entry

5. Londyn: Madame Tussauds, SEA LIFE i London Dungeon Entry

Zaoszczędź dzięki temu biletowi łączonemu do trzech najbardziej znanych atrakcji Londynu. Spotkaj swoje ulubione gwiazdy w Madame Tussauds, zanurz się w morskim świecie w SEA LIFE i przestrasz się London Dungeon. Zacznij od kultowego Madame Tussauds i wejdź po czerwonym dywanie, aby zobaczyć wszystkie swoje ulubione gwiazdy. Nawiąż kontakt z celebrytami z listy A, legendami sportu, politycznymi zawodnikami wagi ciężkiej i ikonami historii, a także z rodziną królewską na Królewskim Balkonie. Następnie odwiedź jedną z największych w Europie kolekcji światowego życia morskiego, SEA WORLD London. Podróżuj przez 14 stref tematycznych rozmieszczonych na 3 piętrach, odkrywając tysiące podwodnych stworzeń, od zielonych żółwi po rekiny. Na koniec udaj się do London Dungeon, wyjątkowo ekscytującej atrakcji, która zabierze Cię z powrotem w najbardziej niebezpieczną przeszłość stolicy. Zobacz, usłysz i poczuj przerażająco zabawne postacie ze „starych złych czasów”, gdy ożywają przed tobą.

Londyn: karnet na 5 najlepszych atrakcji z Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud

6. Londyn: karnet na 5 najlepszych atrakcji z Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud

Zobacz 5 najbardziej znanych atrakcji dzięki temu łączonemu biletowi. Odwiedź muzeum figur woskowych Madame Tussauds, SEA LIFE Aquarium, London Dungeon, DreamWorks Tours: Shrek's Adventure! oraz London Eye. Dzięki biletowi, który jest ważny przez 90 dni możesz zaplanować swoją wizytę tak, jak chcesz. Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud w Londynie: Wstęp obejmuje Star Wars Experience, Marvel 4D Universe i Chamber of Horrors. Zobacz z bliska swoich ulubionych celebrytów, legendy sportu i słynne postacie z historii, ponownie przeżywając wydarzenia i chwile, o których mówił cały świat. Sea Life London Aquarium: W akwarium znajduje się 400 różnych gatunków zamieszkujących ponad 50 ekspozycji. Zobacz rekiny, płaszczki i błazenki, mureny, skrzydlice oraz kraby chodzące bokiem. Jest to idealne miejsce na spotkanie twarzą w twarz z rekinem i doświadczenie podwodnego życia na własnej skórze. London Eye: London Eye znajduje się w sercu stolicy, wdzięcznie obraca się nad Tamizą. Po drugiej stronie znajduje się pałac Westminister i Big Ben. London Eye to największe na świecie koło obserwacyjne. Jego wysokość wynosi 135 m, co gwarantuje zapierające dech w piersiach widoki 360 stopni na Londyn i jego słynne budowle. London Dungeon: London Dungeon to wyjątkowa, pełna wrażeń atrakcja. Przeniesie Cię ona w czasie do najniebezpieczniejszego okresu w historii Londynu. Zobacz, usłysz, dotknij i... poczuj zapach straszliwych i zabawnych postaci ze „starych złych czasów”, które ożyją na Twoich oczach. DreamWorks Tours Shrek’s Adventure! London: Udaj się do miejsca za siedmioma górami, za siedmioma lasami, gdzie znajdziesz Shreka i jego ukochanych przyjaciół wytwórni DreamWorks. Wejdź do magicznego czerwonego autobusu London DreamWorks, który prowadzi złośliwy osiołek, gdzie chaos, nieszczęście i nieskończona zabawa są najważniejsze.

SEA LIFE Londyn i DreamWorks Shrek's Adventure: Bilet łączony

7. SEA LIFE Londyn i DreamWorks Shrek's Adventure: Bilet łączony

Odwiedź dwie z największych atrakcji Londynu w jednej atrakcyjnej cenie. Zacznij od SEA LIFE London, jednej z największych w Europie kolekcji życia morskiego, a następnie weź udział w przezabawnej przygodzie w Królestwie Dalekiego Świata w DreamWorks Shrek's Adventure. Zacznij od jednej z największych w Europie kolekcji światowego życia morskiego, SEA LIFE London. Odkryj tysiące podwodnych stworzeń, od zielonych żółwi po ogromne rekiny. Przeglądaj największą rafę koralową w Wielkiej Brytanii w nowym Królestwie Koralowym i podróżuj przez namorzyny wraz z rezydentami błazenków, kardynałów i prawdziwych tang. Wędruj przez Rainforest Adventure i poznaj przerażające pełzacze amazońskiego lasu deszczowego, zanim zbliżysz się do hipnotyzujących Jellyfish w Ocean Invaders. Dowiedz się również o programie ochrony „Rasa, ratuj i chroń” SEA LIFE. Następnie udaj się do Shrek's Adventure i zagraj we własnej bajce. Rozpocznij swoją podróż wsiadając do magicznego latającego autobusu 4D w towarzystwie psotnego Osiołka. Odwiedź Kopciuszka na bagnach Shreka, wpadnij na Kota w Butach, uratuj Pinokia z koła tortur i przygotuj trochę magii z Muffin Man. Poznaj 12 zabawnych bajek w jedynych w swoim rodzaju pokazach na żywo o tematyce przygodowej z żywymi aktorami, urzekającą opowieścią, efektami specjalnymi i niezwykłymi animacjami DreamWorks, które pozwolą Ci zobaczyć, usłyszeć, dotknąć, wąchać i poczuć przygodę, a wszystko to w towarzystwie zadziorności Osła droga.

Transfer z lotniska Heathrow w Londynie z Meet & Greet

8. Transfer z lotniska Heathrow w Londynie z Meet & Greet

Londyn, stolica Wielkiej Brytanii, popularne jako jedno z najstarszych wielkich miast na świecie z historią sięgającą ponad dwóch tysiącleci, jest znanym celem podróży i biznesu. Pełni rolę centrum gospodarczego, komunikacyjnego i kulturalnego kraju, co z kolei przyciąga ogromny ruch turystyczny przez cały rok. Turyści przyjeżdżają tu, aby zobaczyć pomniki jednego z najstarszych monarchów świata. Londyn sam w sobie jest idealną mieszanką nowoczesności popartą niezwykłą historią. To sprawia, że Londyn jest idealnym miejscem dla miłośników podróży wszelkiego rodzaju. My w BaronFleet staramy się służyć takim podróżnym najlepszymi usługami rezerwacji limuzyn premium, aby pomóc im przeżyć luksusową podróż. Sami, będąc backpackerami, rozumiemy, czego dokładnie potrzebuje miłośnik podróży. Naszym głównym obowiązkiem staje się stworzenie podróży szytej na miarę naszych podróżnych. Zapewniamy najlepszych kierowców, którzy są dobrze poinformowani o atrakcjach turystycznych i ciepło nastawieni do naszych pasażerów, aby czuli się komfortowo w dalekiej krainie. Po prostu zarezerwuj BaronFleet i ciesz się skoncentrowaną na kliencie, wygodną i profesjonalną usługą szoferską w Londynie. Jesteśmy pierwszą usługą rezerwacji samochodów premium na żądanie od GCC, która świadczy usługi premium w zakresie limuzyn w Londynie dla naszych cenionych klientów i gości.

Sea Life London Aquarium: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Sea Life London Aquarium? Kliknij tutaj.

Sea Life London Aquarium: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 5265 opinii

Chronometraż był lil. Wybrałem 14:45 jako moją pierwszą aktywność w Madame Tussaud's, więc zostało mi 2 i pół godziny na pozostałe 2 miejsca docelowe. Które przegapiłem 1, ponieważ zostało zamknięte o 17:00. Miejsca docelowe nie są w tym samym miejscu, więc podróż zajęła nam trochę czasu. Tak rozczarowany, że Getyourguide nas nie powiadomił. Mówi tylko, aby wybrać czas dla pierwszego miejsca docelowego. Odpoczynek należy do Ciebie. Zaplanuj cały dzień i zacznij od samego rana, aby jak najlepiej go wykorzystać.

Warto było kupić pakiet atrakcji wszystko zorganizowane bardzo sprawnie.

Great organization, easy to get tickets, unforgettable memories

Wszystko działało świetnie! Wszędzie od razu! Świetny !!

Tom jest super! Mógłby książki pisać ma tak gadane!