Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Schwarzach

Schwarzach – nasze najbardziej polecane atrakcje

Salzburg: 4-godzinny rafting na rzece Salzach

1. Salzburg: 4-godzinny rafting na rzece Salzach

Dołącz do tej wycieczki raftingowej i udaj się nad rzekę Salzach. Pod warunkiem, że poziom wody jest wystarczająco wysoki, doświadczysz raftingu o umiarkowanym stopniu trudności. Z miejsca spotkania przeniesiesz się na początek rzeki. Po rozpoczęciu jest krótki odcinek rzeki, który da ci czas na zapoznanie się z charakterem rzeki i komendami pokładowymi. Wkrótce znajdziesz się w „Labiryncie”, zablokowanym odcinku bystrza, który będzie wymagał skupienia uwagi. Przedostań się przez sekcję Rapids Railway, po czym rzeka płynie dalej przez Lend. Od imponującego wodospadu Gasteiner Ache sytuacja nieco zwalnia. Tuż przed metą jest kilka rozbryzgujących się odcinków, na których utrzymanie suchości nie wchodzi w grę. Następnie wrócisz do miejsca spotkania.

Salzburg: Canyoning i rafting z lunchem

2. Salzburg: Canyoning i rafting z lunchem

Zapakuj 2 ekscytujące zajęcia w jeden dzień zabawy. Odkryj oszałamiający kanion Almbach, skacząc lub zjeżdżając po stromych skałach i pływając w słodkich wodach poniżej. Przerwa na lunch przed wyruszeniem w kolejny etap przygody, rafting na rzece Salzach. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem w Basecamp Golling, aby odebrać sprzęt i wyruszyć w drogę do punktu wyjścia, gdzie czeka dzień zabawy na świeżym powietrzu. Najpierw spływ kanionem w wąwozie Almbach.  Zanim wyruszysz na zwiedzanie kanionu, przewodnik przeprowadzi Cię przez pełną odprawę dotyczącą bezpieczeństwa. Spędź poranek odkrywając jeden z najpiękniejszych i najbardziej zróżnicowanych wąwozów w okolicy Salzburga i naucz się technik canyoningu od licencjonowanego przewodnika, przemierzając zapierające dech w piersiach krajobrazy. Skacz z wysokości od 1,5 i 8 metrów, zjeżdżaj z naturalnych zjeżdżalni i pływaj w chłodnych wodach kanionu. A jeśli czujesz się trochę niepewnie przed skokiem, możesz zjechać po skalnej ścianie w asyście doświadczonego przewodnika. Po nabraniu apetytu będziesz wróć do hotelu Torrenerhof na tradycyjne austriackie potrawy. Delektuj się pysznym sznyclem lub wegetariańską opcją Kasnockerln (knedle z serem). Po obiedzie udaj się nad rzekę Salzach, aby rozpocząć swoją przygodę z raftingiem. Wskocz na tratwę i zacznij dryfować w dół rzeki, poświęcając ten czas na zapoznanie się z poleceniami na pokładzie i charakterem wody. Zachowaj koncentrację, zbliżając się do „Labiryntu ', zablokowany odcinek bystrza, który będzie wymagał całej twojej uwagi. Zrób sobie krótką przerwę od akcji, gdy dotrzesz do imponującego wodospadu Gasteiner Ache, gdzie wszystko nieco zwalnia.  Następnie, tuż przed zakończeniem raftingu, skorzystaj z bardziej rozbryzgujących się fragmentów rzeki – pozostanie na sucho nie wchodzi w grę. Zakończ dzień wygodnym transferem z powrotem do Camp Golling, gdzie możesz skorzystać z prysznica, aby posprzątać przed powrotem do miejsca zakwaterowania.

eSIM Salzburg : Plan taryfowy na szybki Internet 4G/5G w Austrii

3. eSIM Salzburg : Plan taryfowy na szybki Internet 4G/5G w Austrii

Zanurz się w oszałamiającym pięknie i bogatym dziedzictwie muzycznym Austrii, nie tracąc ani chwili! Nasza karta eSIM zapewnia łączność z szybkimi transmisjami danych, niezależnie od tego, czy zwiedzasz barokowe ulice Wiednia, historyczne miasto Salzburg, miejsce narodzin Mozarta, czy jeździsz na nartach po alpejskich stokach Tyrolu. Jak to działa? 1. Dokonaj zakupu: Wybierz pakiet danych, który pasuje do Twoich planów podróży. 2. Zeskanuj i aktywuj: Po zakupie otrzymasz kod QR. Zeskanuj go za pomocą urządzenia kompatybilnego z eSIM i gotowe! 3. Pozostań w kontakcie: Ciesz się nieprzerwaną łącznością podczas całej austriackiej przygody. Kompatybilność: Upewnij się, że Twoje urządzenie obsługuje eSIM. Sprawdź naszą listę kompatybilności na https://esimfox.com/pages/compatible-devices, aby uzyskać więcej informacji.

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg::

Często zadawane pytania dotyczące: Schwarzach

Jakie są najlepsze atrakcje na świeżym powietrzu w: Schwarzach?

Schwarzach: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Schwarzach? Kliknij tutaj.